Пулі 5.56 магнитные

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Labetth, 7 чер 2026.

  1. Продавец Labetth

    Labetth Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    90
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Продам из личных запасов пули. В наличии примерно 1000 шт вес 62 грана цена 10грн/шт
     

    Images:

    IMG-e5d7b37d5e0b904ad6cdcd76ff7cc369-V.jpg
    Останнє редагування: 9 чер 2026
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Чаша для пороха "Универсальная". Подойдетдля нарезных РАЗНЫХ КАЛИБРОВ.Очень удобная в прим...
      125 грн.
    2. (в наявності 1000 шт.)
      Пропонуємо якісні свинцеві кулі ручного лиття вагою 13,3 -13,5 г для патронів .410 калібру. Кулі гла...
      40 грн.
    3. Гільза Люгер 9х19 тир одностріл. Латунь.50 шт. Капсуль боксер. Все по фото питання в лічку!
      300 грн.
    4. В наявності 1 банка -1кг.Пломба на банці вскрита
      10000 грн.
    5. (в наявності 36 шт.)
      У лоті 10 гільз. Прибране піддуття нижньої частини гільзи після п/автомата. Капсюльована. Мита у рот...
      100 грн.
  3. Дмитрий196666

    Дмитрий196666 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    302
    Адреса:
    г.Харьков
    Судя по маркировке это армейские пули повышенной пробиваемости со стальным сердечником которые никогда в свободную продажу не попадали а производятся потрошением патрона 5.56х45.
     
  4. Продавец Labetth

    Labetth Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    90
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Покупал на форуме к армейским запасам отношения не имею
     
    TYZ01012012 подобається це.
  5. Дмитрий196666

    Дмитрий196666 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    302
    Адреса:
    г.Харьков
    Значит это сделали до вас. Пуля летит неплохо у вашей вес 69грейн но на всякий случай неплохо бы взвесить. Ствол изнашивают минимально потому что магнитятся из-за сердечника а рубашка у них томпак.
     
  6. Продавец Labetth

    Labetth Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    90
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Вага 62 грана. На 10 важив розбіжність не велика. Що так що так полетить в кацапів
     
  7. Henrih71

    Henrih71 Obergefreiter

    Повідомлення:
    174
    Адреса:
    Украина
    Вітаю.Кулі в наявності?
     
  8. Продавец Labetth

    Labetth Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    90
    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
  9. Valer4ig

    Valer4ig Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    320
    Адреса:
    Киев
    Простите за флуд, но 69 грейн 5.56 идут без сердечника это в основном матчевая пуля с обрезанным носиком хпбт
     
  10. Дмитрий196666

    Дмитрий196666 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    302
    Адреса:
    г.Харьков
    Ми ніколи не отримували холопоінт. Ми тут балакаємо за звичайні армійські боєприпаси, до яких відносяться кулі в цій темі. Що до ваги то визнаю трохи помилився.Вона дійсно 62 грейни як і вказав автор теми.
     

    Images:

    Screenshot_20260622_101431_Chrome.jpg
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 10:30
    Сержито подобається це.
  11. Valer4ig

    Valer4ig Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    320
    Адреса:
    Киев
    Мы получали хпбт израильского производства и США. Это так же как у кого-то был карбидфольфрам 5.56