Пушка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем GREMLIN2015, 21 чер 2026 у 23:17.

  1. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Доброго Всем здоровья. Подскажите по вот такому предмету. Что за период и сколько стоит.
     

    Images:

    DSCF3980.JPG
    DSCF3981.JPG
    DSCF3982.JPG
    DSCF3988.JPG
    DSCF3989.JPG
    DSCF3992.JPG
    DSCF3993.JPG
    DSCF3996.JPG
    DSCF4002.JPG
    David Jäger подобається це.
    1. Шомпол револьвера Нагана все на фото
      500 грн.
    2. Продам ОСШ-42 та 4 сигнальні ракети.Почищена і змащена, на зовні і всередини труби присутні раковини...
      8000 грн.
    3. Предложу нечастую штатную отвертку к нагану. Оригинал, состояние хорошее. Ранняя, потому что: 1) И...
      300 грн.
    4. Німецька ракетниця Walther lp34 1939 року виготовлення. Загальний стан на фото. По механіці, все пра...
      20000 грн.
    5. (в наявності 5 шт.)
      Оригинал
      100 грн.
  2. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Накладка, герб, бронзовый. Накрутки тоже бронза.
    С ув.
     
  3. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    282
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю!

    Герб дуже схожий на герб гетьмана Мазепи.
     
  4. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Дякую, дуже схожий.З пов.
     
  5. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    282
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Якщо є можливість,то зробіть заміри діаметра ствола гармати та інші розміри гармати.
    Знання ваги гармати теж буде корисна для
    правильного визначення гармати.
    Якщо гармата війська Наполеона,знайдена у Белорусі,продавалася дорожче 50000 $,то ,при умові аутентічності,що це гармата епохи Полтавської битви,ціна бути вище.
     
  6. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    87
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    282
    Повідомлення:
    1.153
    Адреса:
    Ukraine
    Для продажу буде треба експертиза спеціаліста.

    Одна з її складових-визначення у відсотках складу сплаву бронзи та інших чавунних та сталевих деталей гармати.

    Прибор,невеликий за розмірами,для цього є на деяких прийомках кольорових металів.

    Потім по аналогії з відомими аутентичними гарматами того часу зробите висновок.

    Знайдіть тавро ливарної майстерні ,котра відлила цю гармату й порівняйте з відомими відбитками.
     
  7. GREMLIN2015

    GREMLIN2015 Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    22
    Повідомлення:
    34
    Адреса:
    Харьковская
    Дякую. З пов.
     
  8. товарищ Плотко

    товарищ Плотко Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    35
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    70
    Повідомлення:
    592
    Адреса:
    Украина, Киев
    Гармата війська Наполеона може коштувати скільки завгодно, а це "самопальна" гармата низької якості з труби і шишкою від годинника... По ціні, нажаль, - ціна металу як стартова, можна помножити на 2, тому все таки якась художня робота присутня, можливо комусь як прикраса для ділянки знадобиться.
     
    Andregans, иван777444333 та Blitzwinkel подобається це.
  9. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    45
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.714
    Адреса:
    Finland
    Бутафорія для козацьких ігор!
    По ціні не важко,як сказав камрад вище дві ціни металу. Але плюс лафет,робота з гербом як не як..
    Шишка портить всю картину)
    Гадаю вона СХП,треба шандарахнути,якшо валить то 12-15 к можна просити. Але суто на фанатів цієї штуки. На кінозйомки яка Одеська кіностудія б взяла я думаю. Якщо її не закрили!
    Якщо не шарахкає то 7-8 к. Але це суто моя суб'єктивна думка. Вангую...:beer:
     
    иван777444333 подобається це.