Складний ніж Cold steel Espada L (s35vn), Recon M1 (magnacut), Ultimate hanter

Тема у розділі 'Ножі та мультитули', створена користувачем Мятежник, 21 чер 2026 у 21:25.

  1. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #1 Cold steel Espada L, ніж б.у., критичного нічого немає, заточка заводська. Ніж активно носився, сколів та вм'ятин руків'я не має (після поліровки буде як з коробки, але оскільки еспади царапаються від лежання на полиці то я б не заморачувався), кінчик ножа має маленький замин який після першої заточки уйде (на фото його майже не видно).
    Коробка відсутня, на клинку s35vn.
    Стосовно люфтів то цієї як і у інших еспад їх не має.

    Ціна продано грн.

    IMG_20260620_114122_732.jpg IMG_20260620_114130_077.jpg IMG_20260620_114242_505.jpg IMG_20260620_114239_136.jpg IMG_20260620_114235_749.jpg IMG_20260620_114233_100.jpg IMG_20260620_114157_500.jpg IMG_20260620_114150_735.jpg IMG_20260620_114230_317.jpg IMG_20260620_114217_146.jpg
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 13:40
    romannn, Cracker та Odezza подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Сокира кухонна виробництва Франціі тм Sabatier inox France . Стан віменний,без люфту.
      650 грн.
    2. (в наявності 1 шт.)
      Ніж Gerber Strongarm FE – це професійний ніж для виживання, який розроблений як інструмент для вижив...
      379 грн.
    3. продам мультитул Gerber MP600 Black oxide (USA), у 100% робочому стані. Опис - Мультитул Gerber MP60...
      900 грн.
    4. (в наявності 9 шт.)
      Glock FM 81. Survival Knife FM 81 (ніж виживання 81) колір (чорний) До переконливих характеристик...
      2550 грн.
    5. (в наявності 8 шт.)
      Військовий бойовий ніж glock coltello fm 81 bfg - colore verde. Ножі з даної невеличкої партії приве...
      2550 грн.
  3. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #2 cold steel Recon M1, на magnacut в стані нового.
    В комплекті тільки коробка (друга кліпса відсутня).
    Від звичайних (сучасних) реконів окрім сталі відрізняється фактурою g10 тут вона більш бархатна у сатинованого м1 як терка, можно хоч моркву натирати, у звичайних сучасних версіях накладки більш скляні...
    Ще різниця в збільшених виїмках для пальців (по фото воно видно), обухом сатинованого м1 я шкрябав бутилку.
    Брався заради накладок, хотів їх на сативаному поміняти але рекон то не мій ніж. Мені вояджер більш зручний в руці, дотогож нарешті вмовив одного майстера, зробити моєму вояджеру накладки з мікарти.
    Тож даний ніж не чіпав і не розбирав.

    Ціна продано грн.


    IMG_20260620_113924_255.jpg IMG_20260620_113944_686.jpg IMG_20260620_113938_593.jpg IMG_20260620_113932_686.jpg IMG_20260620_113952_327.jpg
     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 13:16
    romannn, Cracker та X55 подобається це.
  4. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #3 Cold steel Ultimate hanter, ніж в стані нового.
    В руці дуже зручний ніж (доречі як і талвар4, на користь якого я віддав перевагу замість рекона, хіба що чорний М1 може ще посперечатися в цьому, але різниця відчутна коли рекон і талвар4 є одразу на руках, а фарбовані клинки я не люблю).
    Від себе скажу, що данна модель, це зменшена версія ad10, яб його назвав "міні макс" чи міні ad)
    Але оскільки мій ad10 апнутий майже по самі вуха (окрім бл@х алюмінієвих лайнерів) то цей поки йде у продаж.

    Ціна 3900 грн.

    IMG_20260620_114039_614.jpg IMG_20260620_114056_599.jpg
     
  5. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.911
    Адреса:
    Украина
    покаже потім що вийшло?
     
  6. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Це мій ad10, на клинку 3v, бекспейсер з титану "рідний" з алюмінію має гострі краї і вічно на них облазе.

    IMG_20260530_232743_029.jpg IMG_20260601_103512_116.jpg

    На спинці плашок трохи не зняті краї, тому в руці відчувається як маленький танк (я звик і мені подобається)

    IMG_20260601_110824_888.jpg

    Варіанти виконання.
    Я обрав без "сот", щоб туди грязюка не забивалась. Треті з ліва красивіше, але більш скільзькі (це поєднання з канвас мікарти та мілкого льону). Чорні з целюлозної мікарти.
    Мають право на життя, якщо штатні накладки із сучасних (старі мають фактуру є проміжкові не фактурні але трішки шершаві). З гладкими як на сучасних не те, із старими накладками(трохи фактурними) в руці це зовсім інший ніж.


    IMG_20260601_110744_626.jpg

    Вояджер буде як і мій ад10, нажаль бекспейсер скази буде дорого, бо складний у виконанні, тому його робити не будуть.
     
    Cracker подобається це.
  7. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #2 в резерві на декілька днів
     
  8. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    лот №1 продано
     
  9. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.911
    Адреса:
    Украина
    Мікарта як матеріал підійде будь якому ножу . Але помітив, якщо можно так висловитись - не кожному вона личить.
    Це самий той випадок . Звісно це тількі моя думка .Я про ніж на фото.
     
  10. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #2 продано
    Лот #3 в наявності

    Cracker я замовляв їх заради зручності, якби на ножу в стоці були накладки із старої версії, то напевно цього і не робив, бо різниця дуже відчутна (сучасні гладкі та старі трохи фактурні).
    Я вже багато років на перше місце ставлю зручність утримання в руці, на друге форма клинка ну а потім матеріали клинка/руків'ї.
    Я взагалі-то шукав на вояджер накладки, на ад10 під компанію вийшло.