Складний ніж Cold steel Espada L (s35vn), Recon M1 (magnacut), Ultimate hanter

Тема у розділі 'Ножі та мультитули', створена користувачем Мятежник, 21 чер 2026 у 21:25.

  1. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #1 Cold steel Espada L, ніж б.у., критичного нічого немає, заточка заводська. Ніж активно носився, сколів та вм'ятин руків'я не має (після поліровки буде як з коробки, але оскільки еспади царапаються від лежання на полиці то я б не заморачувався), кінчик ножа має маленький замин який після першої заточки уйде (на фото його майже не видно).
    Коробка відсутня, на клинку s35vn.
    Стосовно люфтів то цієї як і у інших еспад їх не має.

    Ціна продано грн.

    IMG_20260620_114122_732.jpg IMG_20260620_114130_077.jpg IMG_20260620_114242_505.jpg IMG_20260620_114239_136.jpg IMG_20260620_114235_749.jpg IMG_20260620_114233_100.jpg IMG_20260620_114157_500.jpg IMG_20260620_114150_735.jpg IMG_20260620_114230_317.jpg IMG_20260620_114217_146.jpg
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 13:40
    romannn, Cracker та Odezza подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      Австрийский боевой нож Glock FМ81 состоит на вооружении австрийской армии и Бундесвера, а также явля...
      399 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Тактичний мисливський ніж Диверсант 2128A з чохлом - це інструмент, який гарантує надійність та безп...
      285 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Ніж мисливський,туристичний,тактичний Columbia 011A 23см Ніж виконаний в стилі військового бойового...
      212 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Один із самих надійних та популярних похідних туристичних мусатів на кожен день. Загальна довжина...
      190 грн.
    5. Б.У. Работяга еще побегает Вы получите именно тот товар , который на фото в лоте * -Любые дополнител...
      250 грн.
  3. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #2 cold steel Recon M1, на magnacut в стані нового.
    В комплекті тільки коробка (друга кліпса відсутня).
    Від звичайних (сучасних) реконів окрім сталі відрізняється фактурою g10 тут вона більш бархатна у сатинованого м1 як терка, можно хоч моркву натирати, у звичайних сучасних версіях накладки більш скляні...
    Ще різниця в збільшених виїмках для пальців (по фото воно видно), обухом сатинованого м1 я шкрябав бутилку.
    Брався заради накладок, хотів їх на сативаному поміняти але рекон то не мій ніж. Мені вояджер більш зручний в руці, дотогож нарешті вмовив одного майстера, зробити моєму вояджеру накладки з мікарти.
    Тож даний ніж не чіпав і не розбирав.

    Ціна продано грн.


    IMG_20260620_113924_255.jpg IMG_20260620_113944_686.jpg IMG_20260620_113938_593.jpg IMG_20260620_113932_686.jpg IMG_20260620_113952_327.jpg
     
    Останнє редагування: 24 чер 2026 у 13:16
    romannn, Cracker та X55 подобається це.
  4. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #3 Cold steel Ultimate hanter, ніж в стані нового.
    В руці дуже зручний ніж (доречі як і талвар4, на користь якого я віддав перевагу замість рекона, хіба що чорний М1 може ще посперечатися в цьому, але різниця відчутна коли рекон і талвар4 є одразу на руках, а фарбовані клинки я не люблю).
    Від себе скажу, що данна модель, це зменшена версія ad10, яб його назвав "міні макс" чи міні ad)
    Але оскільки мій ad10 апнутий майже по самі вуха (окрім бл@х алюмінієвих лайнерів) то цей поки йде у продаж.

    Ціна 3900 грн.

    IMG_20260620_114039_614.jpg IMG_20260620_114056_599.jpg
     
  5. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.911
    Адреса:
    Украина
    покаже потім що вийшло?
     
  6. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Це мій ad10, на клинку 3v, бекспейсер з титану "рідний" з алюмінію має гострі краї і вічно на них облазе.

    IMG_20260530_232743_029.jpg IMG_20260601_103512_116.jpg

    На спинці плашок трохи не зняті краї, тому в руці відчувається як маленький танк (я звик і мені подобається)

    IMG_20260601_110824_888.jpg

    Варіанти виконання.
    Я обрав без "сот", щоб туди грязюка не забивалась. Треті з ліва красивіше, але більш скільзькі (це поєднання з канвас мікарти та мілкого льону). Чорні з целюлозної мікарти.
    Мають право на життя, якщо штатні накладки із сучасних (старі мають фактуру є проміжкові не фактурні але трішки шершаві). З гладкими як на сучасних не те, із старими накладками(трохи фактурними) в руці це зовсім інший ніж.


    IMG_20260601_110744_626.jpg

    Вояджер буде як і мій ад10, нажаль бекспейсер скази буде дорого, бо складний у виконанні, тому його робити не будуть.
     
    Cracker подобається це.
  7. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #2 в резерві на декілька днів
     
  8. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    лот №1 продано
     
  9. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.911
    Адреса:
    Украина
    Мікарта як матеріал підійде будь якому ножу . Але помітив, якщо можно так висловитись - не кожному вона личить.
    Це самий той випадок . Звісно це тількі моя думка .Я про ніж на фото.
     
  10. Продавец Мятежник

    Мятежник Feldwebel

    Повідомлення:
    688
    Адреса:
    Чернигов
    Лот #2 продано
    Лот #3 в наявності

    Cracker я замовляв їх заради зручності, якби на ножу в стоці були накладки із старої версії, то напевно цього і не робив, бо різниця дуже відчутна (сучасні гладкі та старі трохи фактурні).
    Я вже багато років на перше місце ставлю зручність утримання в руці, на друге форма клинка ну а потім матеріали клинка/руків'ї.
    Я взагалі-то шукав на вояджер накладки, на ад10 під компанію вийшло.