Про наши ножики..

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Eagle-owl, 22 лют 2009.

  1. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Уффььь..цЦЦЦц.цааца..
    IMG_20260618_190430.jpg IMG_20260618_190430.jpg
     
    Otryta, Пэк, Unnamed Player та 5 іншим подобається це.
    1. Трекинговые штаны от швейцарского бренда MAMMUT 9 различных карманов. Утяжки низа штанин. Молнии YKK...
      350 грн.
    2. Куртка М-65 Цвет - Зимний камуфляж Размер - большой Плечи - 64 см Рукав - 67 см Подмышки - 73 см С...
      550 грн.
    3. Куртка от испанского бренда SPRINGFIELD® SINCE 1988 Изготовлена из хлопка 100%. Цвет NAVY BLUE, тёмн...
      250 грн.
    4. Куртка softshell White season Sky wear. Отличного качества софт в состоянии. Капюшон с утяжками с...
      380 грн.
    5. Куртка от компании Cabelas. По типу М65. Прочный материал типа авиационного брезента. Кожаные усилен...
      475 грн.
  2. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    тихо .. как в РАЮ. .звезды . ..


    далее по тексту
    0-02-05-574293c99ad13f21677854cf5664164c55961cf84453eeb5c3bd80db4c849e24_9e6282be340e0021.jpg
     
    Otryta, org1, Готіс та 4 іншим подобається це.
  3. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
  4. Пэк

    Пэк Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Стольный Град Киев
    Всем доброго времени. Небольшой рассказ из жизни, как говорится — “курилка”.
    На днях выбрался с утра в лес посмотреть грибы. Для белых у нас пока рановато оказалось - тогда решилпросто пройтись, подышать воздухом, посмотреть знакомые места, которые некоторые у нас в округе считают такими, где сейчас “и волки боятся ходить”.
    По дороге попадалось много обломков сбитого — саперы, конечно, опасное убирают быстро, но “мусор войны” местами лежит довольно плотно.
    Решил сделать пару фото на память. Для масштаба использовал нож, который был с собой — он и пригодился как удобный предмет для "размера".
    Вывод простой: у нас, любителей режущего и колющего, нож — это не оружие, а инструмент и хороший напарник. Он всегда под рукой и почти всегда найдёт себе применение.
    IMG_2061.JPG IMG_2058.JPG IMG_2068.JPG
    С ув.
     
    GINDENBURG, кроха88, Гліб Глок та 6 іншим подобається це.
  5. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    В морі цього лайна також багато
     
    Гліб Глок, org1, palkan та 3 іншим подобається це.
  6. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Теж сьогодні пройшовся по гриби

    [​IMG]
     
    Otryta, LySS, Пэк та 4 іншим подобається це.
  7. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    Це вже сучасні так заіржавіли!?
     
  8. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Думаю, так. Ліс під Києвом. Майже впевнений (99%), що восени на цій точці був і там було чисто.
    Може хто із знаючих в цій темі ідентифікує..
     
    Останнє редагування: 21 чер 2026 у 11:05
    Otryta, LySS та Odezza подобається це.
  9. palkan

    palkan Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    520
    Адреса:
    Ukraina
    org1 подобається це.
  10. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    чисто номінально))

    [​IMG]

    [​IMG]

    *щось картинки через раз вставляє... на мобільному бачу, з ноута - якісь битіo_O
     
    Otryta, Unnamed Player, Пэк та 2 іншим подобається це.
  11. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.075
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    В кишені ношу.
     

    Images:

    IMG_20260621_115500.jpg
    IMG_20260621_115447.jpg
    Володимир(Amilkar), Готіс, valerka та 3 іншим подобається це.
  12. Пэк

    Пэк Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Стольный Град Киев
    Как по мне, это находка времен Второй мировой войны скорее всего и медные пояски кто-то снял.
    С ув.
     
    Володимир(Amilkar), org1, Cracker та ще 1-му подобається це.
  13. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    Підробка, топова репліка і оригінал. Цікаво що якби не репліка мабуть не купив би оригінал.
    Бо форма леза сучасного соком еліта мені не подобається. Раніше (два попередніх поколінь) було краще. Але рік з реплікою мене якось примирили з новим дизайном.
    І так, навіть топова репліка (Грін Торн) помітно поступаєтся оригіналу в якості.
    «Гроші не обманеш» - як каже знайомий мільйонер (доларовий). IMG_9382.jpeg
     
    rumun, Володимир(Amilkar), palkan та 4 іншим подобається це.
  14. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Можливо. Я не розбираюсь. Може накопали десь поряд, але слідів копу не видно.
    Ну, таке...
     
  15. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    665
    Адреса:
    Одеса
    штрафной, dallara, Unnamed Player та 8 іншим подобається це.
  16. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    IMG_20260621_100523.jpg IMG_20260621_100523.jpg IMG_20260621_093020.jpg IMG_20260621_093020.jpg З останніх знахідок.
     
    moranno подобається це.
  17. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    а де там ГринТорн ? ?
    " нипаняаатна!.."(С)
     
  18. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.127
    Адреса:
    Крутого хутора
    Хайку про хігонокамі:

    Латунь і сталь.
    Важіль притиснуто пальцем-
    Приховано дух меча.

    Складний ніж HIGO.
    Виготовлено в Японії,місті МІКІ.Саме в цьому місті баре початок історія ножа хігінокамі в 1896році.
    Ідеальна ,простота та красива форма без зайвих деталей.Складний ніж Ittouryu Higo-
    сяйво традиційної японської майстерності.
    Його гостре як бритва лезо - результат майстерного кування ковалями.
    Протерши клинок, і пополірувавши зовні латунні частини, станеться чудо, ваш ніж перетвориться на справжню коштовність, засяявши як чисте золото. Але як і цвітіння сакури, ця краса не триває довго, через деякий час латунь потемніє, і він знову стане скромним і стриманим, як гора Фудзі.

    Мій хігонокамі у всій красі і простоті:smile_12:
    20260622_170409.jpg 20260622_170634.jpg 20260622_170754.jpg 20260622_170625.jpg 20260622_172610.jpg
     
    Останнє редагування: 22 чер 2026 у 18:28
    moranno, GINDENBURG, Unnamed Player та 4 іншим подобається це.
  19. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    От себя добавлю:
    Там Амфибиан ,видно что он тоньше, в нем меньше агрессии / Тестостерона).
    Но он фиджетабельнее.
    Настооолько что уже вышла Мини Амфибия..)
    Есть и авторепа Сокома , с регриндом!( Ну нож нжей купил, навсегда! Долго на кармане был, кстати))
    Сведен почти в ноль..
    Продать жалко, той лежит автомат..на всяк случай)
    Так я о чем ?..: рукояти о0чень похожи ..
    IMG_20260618_192722.jpg IMG_20260618_192727.jpg IMG_20260618_192801.jpg IMG_20260618_192859.jpg IMG_20260619_113311.jpg
     
    Otryta подобається це.
  20. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    ось він.
    На ньому немає фальш лого як на підробці (нижня позиція) тому репліка а не підробка.
    IMG_8023.jpeg
     
    штрафной та Otryta подобається це.
  21. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.017
    Адреса:
    Украина
    Впізнаю стиль Такі мури.:D
     
    анатолий. подобається це.
  22. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Не помню ГринТорна от Марфика..
     
  23. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    186
    Адреса:
    Украина
    тепер побачили. недовго вони їх робили. Але на ютуб цілій ряд оглядів на соком еліт від грін торна.
    купив новим у одного з двох основних торговців в Україні які працюють з продукцією Грін Торн. Були і мануальні версіі. Мануали до речі розійшлися у торговця швидше.
     
  24. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Интересно что они снялись.
    Себы, перья и тд делают до сих пор..

    А сталь какая ? П.с сведение не оч Гриновое по фото..
    На моем было подобное ,аотому и регринд делал
     
  25. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.718
    Вот.. откопал кованину..
     

    Images:

    IMG_20260620_121258.jpg
    moranno, Unnamed Player, GINDENBURG та 2 іншим подобається це.