Обсуждение правил аукциона

Тема у розділі 'Питання по роботі аукціону REIBERT', створена користувачем Zemb, 18 бер 2015.

  1. Ганфайтер

    Ганфайтер Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    1
    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    ВІнниця
    Дякую.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Стан та комплектація на фото. Припущу, що це чехословацький Vz23, зразка 1923 року. Якщо помиляюсь,...
      1350 грн.
    2. 1895 года для рядового состава к винтовке системы Маннлихера образца 1895 года Австро-Венгерский шты...
      7500 грн.
    3. Сабля пмв или период веймарской республики , я думаю что веймар это, вроде как пожарные ил...
      8000 грн.
    4. штик часів ПСВ.Все оригінал.клейма показав. стан непоганий.
      2000 грн.
    5. Підвіс до Пруської шаблі, ПСВ. Знайдено на позиціях запасного батальйону кавалеристів.
      450 грн.
  3. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    30.643
    Адреса:
    Украина
    А если лот уже создан, то как то можно добавить туда блиц-цену?
     
  4. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    30.643
    Адреса:
    Украина
    Нашел в правилах, может кому пригодиться...
    3.4.3 ....якщо ж бліц-ціни не було спочатку (і вона не була встановлена протягом 60 хвилин після створення лота), встановити її буде не можна.
     
  5. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Нужно написать модератору и всё получится
     
    АЛЕКСЕЕВ подобається це.
  6. Дмитрий Иванов 777

    Дмитрий Иванов 777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    586
    Повідомлення:
    566
    Адреса:
    Украина
    Є пропозиція заборонити знімати лоти з продажу в останні наприклад 3 години аукціону.
    Бо розвелось багато хитрих бариг які скоріш за все торгуються за свій же лот з клонів та і знімають його з продажу в останню хвилину аукціону.
    Виставив.За якусь ціну скільки набрав стільки набрав.Маєш відправити.Я так завжди робив і роблю.
    А коли починається самораскрутка і видалення лота на останній хвилині якось шахрайством попахує і довіра до аукціона зникає.
     
    Пенсионер58 подобається це.
  7. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    А де ж Служба Безпеки Райберта?:eek:
     
  8. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    И не говорите! Где же она??????
     
  9. Дмитрий Иванов 777

    Дмитрий Иванов 777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    586
    Повідомлення:
    566
    Адреса:
    Украина
    Алекс со всем Уважением как к старшему модератору но разве это нормально когда человек выставляет лот ты за него торгуешся(возможно с самим продавцом с клона аккаунта) и в итоге он на последней минуте аукциона снимает лот с продажи?
    Это норм?
     

    Images:

    Screenshot_2026-05-10-09-10-43-008_com.android.chrome.jpg
  10. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    145
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    268
    Повідомлення:
    20.636
    Адреса:
    Украї́на
    Таковы правила.....
     
    Пенсионер58 подобається це.
  11. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    Це сьогодні я так і зробив... Виставив лот, там тільки кілок Вермахт коштує 150 гр, я поставив ціну - 100 гр, 10 днів стояла - ніхто і не добавив... А такий лот віддавать за 100 гр - це "себя не уважать"! https://reibert.info/lots/rizne-voyacke-i-ne-tilki.1812111
     
    Останнє редагування: 17 тра 2026
  12. Пенсионер58

    Пенсионер58 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    86
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    128
    Повідомлення:
    1.579
    Адреса:
    Магадан
    А як подивитися свої продані лоти? Відображаються з рік по тому?
     
  13. Pinta PINA

    Pinta PINA Schütze

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    0
    Повідомлення:
    3
    Якщо йде аукціон і, наприклад, продається камера, але автор аукціону не має можливості її перевірити, то я правильно розумію, що я можу купити неробочу камеру?
     
  14. albert09

    albert09 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    321
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    539
    Повідомлення:
    1.187
    Адреса:
    Полісся.
    Звісно. Це як лотерея.
     
  15. Зіновій

    Зіновій Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    7
    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Миколаїв
    Для чого існує правило 8.2 аукціону якщо "лічка не модерується" ?
     
  16. TheLastOne

    TheLastOne Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    104
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    215
    Повідомлення:
    136
    Предлагаю брать комиссию за продажу лота в любом случае - в случае успешной продажи с продавца, в случае неуспешной - с покупателя. Сейчас ничего не мешает делать кучу невыкупов, в случае наказания монетой, уверен количество невыкупов будет меньше в разы.
    Продавец в случае невыкупа тоже теряет время, деньги, лот с неделю заблокирован, при этом наказания для покупатея чисто символическое.
    Я считаю - любая ставка должна подкрепляться финансовым обязательством, а не просто словом
     
    TarASha, yarchumak, Kelembet та 5 іншим подобається це.
  17. Дмитрий Иванов 777

    Дмитрий Иванов 777 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    243
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    586
    Повідомлення:
    566
    Адреса:
    Украина
    Норм предложение.Если продавец включает в настройках Лота продажу например "с залогом" то ставку может сделать только человек имеющий на счету сумму комиссии от Лота.После покупки на аукционе баллы комиссии резервируются.Если́ оплачивает-получает лот резервные балы возвращаются покупателю.Если не выкуп уходят аукциону или 50% аукциону а 50% продавцу Лота в качестве компенсации за потраченное время
     
  18. АЛЕКСЕЕВ

    АЛЕКСЕЕВ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    30.643
    Адреса:
    Украина
    Полностью согласен