Про наши ножики..

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Eagle-owl, 22 лют 2009.

  1. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.716
    Уффььь..цЦЦЦц.цааца..
    IMG_20260618_190430.jpg IMG_20260618_190430.jpg
     
    Otryta, Пэк, Unnamed Player та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Макет Глок-19,офиціальний ,доки вкомплекте.
      60000 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Стоїть БЛІЦ ціна (в ціні вже врахована комісія аукціону ) - НЕ ТРЕБА чекати закінчення терміну, можн...
      1030 грн.
    4. ММГ Револьвера TAURUS model 86 cal. .38 Special,в нержавейке ,деактив на фото согласно законодател...
      45000 грн.
    5. (в наявності 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
  3. штрафной

    штрафной Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    3.716
    тихо .. как в РАЮ. .звезды . ..


    далее по тексту
    0-02-05-574293c99ad13f21677854cf5664164c55961cf84453eeb5c3bd80db4c849e24_9e6282be340e0021.jpg
     
    Otryta, org1, Готіс та 4 іншим подобається це.
  4. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    185
    Адреса:
    Украина
  5. Пэк

    Пэк Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Стольный Град Киев
    Всем доброго времени. Небольшой рассказ из жизни, как говорится — “курилка”.
    На днях выбрался с утра в лес посмотреть грибы. Для белых у нас пока рановато оказалось - тогда решилпросто пройтись, подышать воздухом, посмотреть знакомые места, которые некоторые у нас в округе считают такими, где сейчас “и волки боятся ходить”.
    По дороге попадалось много обломков сбитого — саперы, конечно, опасное убирают быстро, но “мусор войны” местами лежит довольно плотно.
    Решил сделать пару фото на память. Для масштаба использовал нож, который был с собой — он и пригодился как удобный предмет для "размера".
    Вывод простой: у нас, любителей режущего и колющего, нож — это не оружие, а инструмент и хороший напарник. Он всегда под рукой и почти всегда найдёт себе применение.
    IMG_2061.JPG IMG_2058.JPG IMG_2068.JPG
    С ув.
     
    кроха88, Гліб Глок, org1 та 5 іншим подобається це.
  6. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    663
    Адреса:
    Одеса
    В морі цього лайна також багато
     
    Гліб Глок, org1, palkan та 3 іншим подобається це.
  7. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Теж сьогодні пройшовся по гриби

    [​IMG]
     
    Otryta, LySS, Пэк та 4 іншим подобається це.
  8. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    663
    Адреса:
    Одеса
    Це вже сучасні так заіржавіли!?
     
  9. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Думаю, так. Ліс під Києвом. Майже впевнений (99%), що восени на цій точці був і там було чисто.
    Може хто із знаючих в цій темі ідентифікує..
     
    Останнє редагування: 21 чер 2026 у 11:05
    Otryta, LySS та Odezza подобається це.
  10. palkan

    palkan Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    520
    Адреса:
    Ukraina
    org1 подобається це.
  11. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    чисто номінально))

    [​IMG]

    [​IMG]

    *щось картинки через раз вставляє... на мобільному бачу, з ноута - якісь битіo_O
     
    Otryta, Unnamed Player, Пэк та 2 іншим подобається це.
  12. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    4
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.072
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    В кишені ношу.
     

    Images:

    IMG_20260621_115500.jpg
    IMG_20260621_115447.jpg
    Володимир(Amilkar), Готіс, valerka та 3 іншим подобається це.
  13. Пэк

    Пэк Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    672
    Адреса:
    Стольный Град Киев
    Как по мне, это находка времен Второй мировой войны скорее всего и медные пояски кто-то снял.
    С ув.
     
    Володимир(Amilkar), org1, Cracker та ще 1-му подобається це.
  14. Garfioni

    Garfioni Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    185
    Адреса:
    Украина
    Підробка, топова репліка і оригінал. Цікаво що якби не репліка мабуть не купив би оригінал.
    Бо форма леза сучасного соком еліта мені не подобається. Раніше (два попередніх поколінь) було краще. Але рік з реплікою мене якось примирили з новим дизайном.
    І так, навіть топова репліка (Грін Торн) помітно поступаєтся оригіналу в якості.
    «Гроші не обманеш» - як каже знайомий мільйонер (доларовий). IMG_9382.jpeg
     
    Володимир(Amilkar), palkan, turist1967 та 3 іншим подобається це.
  15. org1

    org1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    531
    Адреса:
    Київ, Україна
    Можливо. Я не розбираюсь. Може накопали десь поряд, але слідів копу не видно.
    Ну, таке...
     
  16. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    663
    Адреса:
    Одеса
    Unnamed Player, Володимир(Amilkar), Oleg 2 та 6 іншим подобається це.
  17. toz1915

    toz1915 Hauptmann

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    1
    Повідомлення:
    2.013
    Адреса:
    Украина
    IMG_20260621_100523.jpg IMG_20260621_100523.jpg IMG_20260621_093020.jpg IMG_20260621_093020.jpg З останніх знахідок.
     
    moranno подобається це.