Оцініть Вальтер.

Discussion in 'Скільки коштує?' started by Иван Скрипник, Jun 20, 2026 at 2:30 PM.

  1. Иван Скрипник

    Иван Скрипник Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    14
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    35
    Messages:
    1,933
    Location:
    Планета Земля
    Вітаю,Друзі!
    Прохання оцінити ММГ Вальтера - РРК,рік випуску поки що невідомий,але,скоріш за все,виходячи з сукупності ознак,ближче до завершення ДСВ.
    Стан - хотілося б написати "ідеальний",але макет має незначні потертості вороніння,тому - дуже добрий,стан моно-накладки - ідеальний,наче капсула часу.
    Комплектація: кобура та два магазини.
    Деактив: відсутній ударник та пружина ударника.
    Прошу висловлюватися у довільній формі,щодо вартості та затребуваності даного макету,але,велике прохання - якось ув'язувати свої твердження з реальними проходами.
    Всім заздалегідь дякую за кожну конструктивну думку.
     

    Images:

    IMG_20260620_104822.jpg
    IMG_20260620_105302.jpg
    IMG_20260620_105325.jpg
    IMG_20260620_105404.jpg
    IMG_20260620_105524.jpg
    IMG_20260620_105553.jpg
    IMG_20260620_110001.jpg
    IMG_20260620_110024.jpg
    IMG_20260620_110123.jpg
    IMG_20260620_110259.jpg
    IMG_20260620_110535.jpg
    IMG_20260620_110619.jpg
    IMG_20260620_110842.jpg
    IMG_20260620_110933.jpg
    IMG_20260620_123812.jpg
    IMG_20260620_123912.jpg
    IMG_20260620_124032.jpg
    IMG_20260620_124059.jpg
    IMG_20260620_124114.jpg
    IMG_20260620_124203.jpg
    IMG_20260620_124324.jpg
    IMG_20260620_132327.jpg
    IMG_20260620_132342.jpg
    IMG_20260620_132618.jpg
    IMG_20260620_132628.jpg
    IMG_20260620_133305.jpg
    treal, LySS, vitalij24 and 9 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Передаточный рычаг механизма подачи ленты MG-42. Оригинал. Присутствует клеймо производителя. Практи...
      600 грн.
    2. Предложу нечастую вещь - диск к танковому пулемету Дегтярева. Оригинал, штатный трехрядный на 63 пат...
      1500 грн.
    3. Хороший вариант для сборки ММГ ,даже раннего,царского варианта,из песочка.Уже частично восстановлен....
      1900 грн.
    4. Оригинальный газовый регулятор MG-34. Не коп. Складское хранение
      900 грн.
    5. Ударник пулемёта MG-34 в отличной кондиции (ЗиП). Новый, в смазке, есть клеймо приёмки Wa. В компле...
      2350 грн.
  3. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Красавчик. В інтервалі 800 - 1200 дол.
     
    gheka likes this.
  4. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    5,363
    Location:
    Украина Киев
    Від 1500. А взагалі десь 2000-2500
     
    nik1917, German Stein, CORD. and 11 others like this.
  5. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    6
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    13
    Messages:
    2,369
    Location:
    киев
    Підтримаю. З нинішнім станом по наявності ммг, ціна в 2000 саме те. Дешевше нема сенсу віддавати
     
  6. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Ну от через таких "оцінщиків" як ви все коштує просто космос, а саме головне не зрозуміло за що). Курс долара бачили?
    Хоч один прохід можете показати з таким кінським цінником?
     
    LySS, vitalij24, Star64 and 4 others like this.
  7. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Так в том то и дело что 2 тыс это оценка предмета а не оценка того за сколько его кто-то хотел бы купить.
    Какое отношение имеет реальная цена в твердой валюте к обменному курсу?
    Или вам непонятно зачем цену пишут в долл?
    Ещё было бы интересно увидеть аргументы почему 2 тыс для коллекционной вещи это дорого
     
    turist1967 likes this.
  8. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Нє, зразу знайдіть прохід у 2000$, тоді і будемо далі говорити
     
  9. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Так зачем это делать если это оценка предмета а не проданных вещей?
    Давайте представим, что есть такой же экземпляр, такого же года, в таком же состоянии и кобурой проданный дешевле. Это не значит что он стоит дешевле, это значит что его продали дешевле.
    Если вы оцениваете его как предмет по своим функциям, то как по мне он не стоит и 500, но тут же дело не в функциональности а в колекционной ценности.
     
  10. Askal

    Askal Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    10
    Messages:
    5,363
    Location:
    Украина Киев
    У тому то і діло, що річ рідкісна. Рушниця якась там Беретта 686 коштує також дві. То тіх беретт мільон
     
  11. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Да и что там искать, сами поищите, вон в черном списке кидалы продавали похожее за 1700 долл, значит и продается за такую цену вполне спокойно.
    Чего вы решили что 2000 это дорого вообще не понимаю
     
    Blitzwinkel likes this.
  12. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    211
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    Шановний! А є прохід нище в такому стані? Цього року?
    Згоден. 2000 його реальна ціна!
     
  13. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Ставкою підтвердите, чи тільки на словах?
     
  14. LySS

    LySS Stabsgefreiter

    Messages:
    93
    Location:
    вільна Україна
    ..просити можна і "мульЄн"..
    Але кожен товар реально продається відносно можливості клієнта ( І його потреб, за які він ГОТОВИЙ заплатити)..

    Річ на фото - шикарна .. і СВОГО покупця - знайде.
    :smile_12:
     
  15. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Может вы дадите свою оценку и хоть какие нибудь аргументы?
     
    Blitzwinkel likes this.
  16. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Я можу сказати тільки те, що аукціон треба з 1500$ починати, а далі вже від людей залежить.
     
    LySS likes this.
  17. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    211
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    Це вам не базар. Ви рік на форумі і тут зі своїм Привозом,- збавте обороти,істерику в бік!!!
    Бачили ми таких,які тут оцінюють і в лічку "куплю" !!! Харош вже!!!
    І немає таких правил підтверджувати ставкою. Чи правила показати де повчити? Я можу!
    І починати треба там де хочеться продавцю,а не де хочеться покупцю!
    Не готовий розлучитися продавець за "ваші" 1500 поставе 2000! І це його право. І на 2000 потягне! Покупець був на таке. Є і буде!
    Я думаю дискусія завершенна на таке!
    Якщо я можу підсказати як штрафний бал схопити якщо дуже хочеться?!
     
  18. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Чи ставити з гривні, чи з 1.5 доларів нема різниці. Все одно свою ціну предмет набере.
     
  19. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Ну вы вот пишете "дорого", "курс бачили", "покажите проход", "треба починати з 1500"...
    Откуда вы взяли такую оценку и почему 2000 это дорого а 1500 не дорого?
     
    Blitzwinkel likes this.
  20. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    211
    Лоты
      на продаже:
    35
      проданные:
    437
    Messages:
    2,727
    Location:
    Finland
    То флудер і перекуп. Який кипить бо має тільки 1500
     
  21. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Та в целом мне без разницы, просто если есть какая то позиция у человека, то почему бы её не аргументировать или на худой конец не признать что заблуждается.
    Я сам к примеру до конца не понимаю как его объективно оценить, но тут прям видно же что состояние хорошее и комплект есть, вполне коллекционная вещь, да и очевидно что не пойдешь такое не купишь на базаре... Тут или с аргументами и какими-то историческими фактами о цене нужно говорить, или если будет продаваться молча принимать цену которую захочет продавец, или продавцу принимать аргументы покупателя и размышлять над переоценкой
     
    Last edited: Jun 23, 2026 at 3:16 PM
    Blitzwinkel likes this.
  22. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Сказала людина яка взагалі слиною вдавиться, але буде топити за 2к$, яких в самої немає :D
     
    Last edited: Jun 23, 2026 at 3:22 PM
  23. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    Та взагалі без питань! Ми говоримо за ММГ чи аля 263? Ну так от, ММГ з документами продавалися в минулому році як раз за 1500$
    А те що зараз оцінюємо, я вважаю рівносильним пиляному ММГ, в якого буде інший, але деактив. Тому і вартість має бути відповідною!
     
  24. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Тут взрослая аудитория и вполне обеспеченная, не заблуждайтесь
    Посмотрите хотябы на лоты человека которому отвечаете и представьте сколько у него денег)
     
    Blitzwinkel likes this.
  25. MarkOganesian

    MarkOganesian Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Messages:
    26
    Location:
    Odessa
    Ясненько, можем не продолжать, это уже цирк шапито.
    Хорошего дня
     
    Blitzwinkel likes this.
  26. Hains

    Hains Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    14
    А хто перший почав, можна запитати?