Доброго часу.Маю на продаж хороший металошукач у відмінному стані.У використанні майже не був-стан нового.Штанга без люфтів,котушка типу тайгер в ідеальному стані.Акумулятори тримають відмінно.До комплекту входить іще одна класна котушка на 10 дюймів.Глибока та стабільна.Бонусом додам новий кабель для зарядки.Ціна на віддачу 4600грн.Знаходиться в Харківській обл.Поїде Н.П.по передплаті за пересил!Упаковка за мій рахунок.Всім добра та мирного неба!!!
Добрии день.Прибор в наяности?Сосед цікавиться.По возможности зробить коротеньке видно ,як працює прилад.У кого купувувалі? Виробник Редрам?резерв до завтра(дякую)
Чекаю на коротеньке кино,работи,чуики прибора..Бо на почти не дуже перевириш.дякую.В мене такии же мд. вид Редрам.,тильки там де баланс грунту пронумеровано.По этому и спетав
Прилад працює справно.По проханню першого резервіста,відео зможу зняти і скинути через пару годин.Щоб не було сумнів.З повагою
він або працює, або ні) відео роботи необов'язково, особисто для мене. Пишу що і без відео за 4500 заберу