XP Icon

Discussion in 'Техніка для пошуку' started by InstruCtorS, Jun 17, 2025.

  1. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,340
    Location:
    Слобожанщина
    То не надовго, ось-ось пан Бек буде нахваляти Ф70).
     
    Бек, Volocuga, Аle_ks and 3 others like this.
  2. Интересные лоты

    1. Новый двухсторонний поисковый магнит D 75mm толщина 25мм…
      1265 грн.
    2. Лоты упаковываю сам.Смотрите и приобретайте другие мои лоты.Всегда есть новые,интерестные поступлени...
      2355 грн.
    3. Новый неодимовый магнит D48mm высота 18мм..смотрите другие мои лоты..
      595 грн.
    4. Поисковый магнит D 90mm толщина 18мм,+ паракорд d4mm длинна 20м.Все новое…
      1125 грн.
    5. Поисковый магнит диаметр 60 мм толщина 15 мм…Новый…
      499 грн.
  3. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    Якщо до сих пір не пропав то вже не пропаде,його вже ніяким новим девайсом не проймеш...зато скоро буде в продажі Ікона..може навіть трохи дешевше..складаємо кошти.
     
  4. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Ну він вже як мінімум 2 тис в плюсі :D
    Ціна від сьогодні 38 864 :eek: Причому бачу що Еквінокс 900 і Деус 2 наприклад додали в ціні 100 вічно зелених o_O
     
  5. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
  6. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
  7. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
    З чим це підвищення цін звязано,розмитнення,підняття податків чи жадібність продавців?
     
  8. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Жадібність. Спрос великий. Очередь є, в присилають маленькими партіями. Даже на 22 Дд немає
     
    Аle_ks and fedya_valki like this.
  9. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
    Коли був ажіотаж на білі катухи до Д2,то після обіцянок що буде найближчим часом придбав в Європі,потім там же стереовуха ХЛ до Д2 та товаришу прилад Д2 з 22-ю катухою,по ціні виходить майже однаково,а от з гарантією якось воно буде якщо що настане гарантійний випадок.
     
  10. Ваня_

    Ваня_ Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    650
    Підняли ціну щоб потім зробити а-ля "Акція".
     
    Gviga and fedya_valki like this.
  11. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Рекомендована ціна виробника привʼязна або до долара або до євро,тому виробник підлаштовує вартість в гривнях.Напевно з цим і повʼязано,не може бути це змовою всіх дистрибʼюторів,по крайній мірі я на це надіюсь
     
  12. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Все розходимось,пан Бек нас обманув.В Україні тільки сьогодні почали офіційно продавати :D:D:D
     
    Бек likes this.
  13. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
    Так він не у нас купував,а десь біля Варшави,нехоче наших продаванів підтримувати:smile_5:
     
    Бек and Yako like this.
  14. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :beer:таки всих з новими знахідками своїми "старими" мд ...:smile_8:

    Так я ж тримав вам місце :D
    є шанс стати першим розчарованим власником :beer:

    :rolleyes:їх тут шо пиріжків ,вже штук з 15 купили..можу хоч зараз замовить курером на дом ...:D але неімею бажання...:smile_8: хоча маю можливості.
     

    Images:

    Screenshot_20260622_163346_Allegro.jpg
    Screenshot_20260622_163353_Allegro.jpg
    Screenshot_20260622_163339_Allegro.jpg
    Screenshot_20260622_163452_Google.jpg
    Yako and Готіс like this.
  15. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
    Викупили поляки всі Іконки,от від чого в нас ціни полізли вверх:rolleyes:
     
    Бек likes this.
  16. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Ви то відмовляєте то намовляєте :D
     
  17. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
    Поляки хочуть оплати в злотих,з німцями простіше,можна скидати в гривнях,останній раз як купував в них то прорахувався скинув більше,але люди порядні,повернули решту.
     
    Аle_ks likes this.
  18. Volocuga

    Volocuga Oberstleutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Тепер здихатись хоче, то ж не фішер.
     
    Бек, Yako and Wiking730 like this.
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    Казніть нельзя помиловать :beer:...

    :rolleyes: продаєте вуха, купуєте блок деуса або орх і у вас нормальний некастріруваний мд :beer:
     
  20. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :D і некажіть..тут прям як на кориді є червоне і всі рвуть :beer:
     
    Yako and Готіс like this.
  21. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна
    А я казав,а вони,щось таки на перспективу знають:smile_9:
     
  22. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Вже купив давно друже,просто не хвалюся :D
     
    Бек likes this.
  23. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_6: так навіщо вам Ікона?....
    Прикупить до деуса 2 ще один мд :beer:
     

    Images:

    Screenshot_20260623_120747_Google.jpg
  24. Yako

    Yako Хорунжий Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Хочете мені Фішера продати?:D
     
  25. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    270
    :smile_5: наподарити....
     
    Yako likes this.
  26. Готіс

    Готіс Obergefreiter

    Messages:
    74
    Location:
    Україна