Якщо до сих пір не пропав то вже не пропаде,його вже ніяким новим девайсом не проймеш...зато скоро буде в продажі Ікона..може навіть трохи дешевше..складаємо кошти.
Ну він вже як мінімум 2 тис в плюсі Ціна від сьогодні 38 864 Причому бачу що Еквінокс 900 і Деус 2 наприклад додали в ціні 100 вічно зелених
Тут ціна виросла: https://lopata.com.ua/ua/gruntovi_metaloshukachi/XP_ICONX-28FMFRCWSAST.html А тут ще ні:https://xpmetaldetectors.com.ua/katalog/metalloiskateli/iconx-28fmfrc-wsast/
Коли був ажіотаж на білі катухи до Д2,то після обіцянок що буде найближчим часом придбав в Європі,потім там же стереовуха ХЛ до Д2 та товаришу прилад Д2 з 22-ю катухою,по ціні виходить майже однаково,а от з гарантією якось воно буде якщо що настане гарантійний випадок.
Рекомендована ціна виробника привʼязна або до долара або до євро,тому виробник підлаштовує вартість в гривнях.Напевно з цим і повʼязано,не може бути це змовою всіх дистрибʼюторів,по крайній мірі я на це надіюсь
таки всих з новими знахідками своїми "старими" мд ... Так я ж тримав вам місце є шанс стати першим розчарованим власником їх тут шо пиріжків ,вже штук з 15 купили..можу хоч зараз замовить курером на дом ... але неімею бажання... хоча маю можливості.
Поляки хочуть оплати в злотих,з німцями простіше,можна скидати в гривнях,останній раз як купував в них то прорахувався скинув більше,але люди порядні,повернули решту.
Казніть нельзя помиловать ... продаєте вуха, купуєте блок деуса або орх і у вас нормальний некастріруваний мд