АК-подібне. ФОРТ-201 чи МКМ-072сб. Що краще придбати?

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von MilkSilk, 18. Juni 2026.

  1. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Beiträge:
    6
    Ort:
    Kiyv
    Всім вітання. Хочу придбати щось АК подібне. Форт - нижній приклад, мкм - боковий. Що краще, що зручніше, що практичніше?
     
    akms1974 gefällt das.
    1. Новый, заводской удлинитель-насадка для гладкоствольного ружья АRmsan A612 в 12калибре, имеется Внут...
      2500 грн.
    2. Нова бойова пружина, із Зипа гладкоствольної рушниці ИЖ-54. Виробництва СССР
      1500 грн.
    3. Зовнішній дросель та ключ дроселя 12 калібр для дробовика mm.0.50 За потреби можу зробити додаткові...
      500 грн.
    4. 200 грн.
    5. Цевье на Тоз 34 Р. Новое. Материал орех.
      1500 грн.
  2. zolotce71

    zolotce71 Feldwebel

    Beiträge:
    1.398
    Ort:
    Украина
    AR
    ARку....
    Забудь про ак....воно того не вартує.
     
    Kineas gefällt das.
  3. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Beiträge:
    6
    Ort:
    Kiyv
    AR можливо на сьогодні саме актуальне. Але автентичність АК більше до душі
     
  4. zolotce71

    zolotce71 Feldwebel

    Beiträge:
    1.398
    Ort:
    Украина
    То все
    :smile_14::D я так також вважав, але граблі Ваші вас чекають... Повернемося до цієї розмови через пару трійку років вашого володіння тим лайном "сяветским".
    Гарного вибору.
     
    Kineas gefällt das.
  5. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Beiträge:
    6
    Ort:
    Kiyv
    Не заперечую, все може бути
     
    akms1974 gefällt das.
  6. LuckyDmitriy

    LuckyDmitriy Obergefreiter

    Beiträge:
    127
    Ort:
    Украина
    А хто заважає чез деякий час взяти ще АР, чи ще щось?)
     
    Чапайтис und akms1974 gefällt das.
  7. leo78

    leo78 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    1.261
    Ort:
    Украина
    Мабуть краще МКМ-072 весло.
     
  8. LuckyDmitriy

    LuckyDmitriy Obergefreiter

    Beiträge:
    127
    Ort:
    Украина
    Краще те що дешевше, тому що потім все одно зробити його під себе треба буде )))
     
  9. zolotce71

    zolotce71 Feldwebel

    Beiträge:
    1.398
    Ort:
    Украина
    Можливо Ви праві.
    На контрасті краще сприймається різниця АК і AR.
     
  10. MilkSilk

    MilkSilk Schütze

    Beiträge:
    6
    Ort:
    Kiyv
    Тоді мабуть МКМ, з боковим більше варіантів гратись
     
  11. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Beiträge:
    1.228
    Ort:
    Украина
    Погоджуюсь: душевність важливіша за актуальність.
    Тому з AR ви будете просто стріляти, а АК буде гріти душу.
     
  12. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Beiträge:
    2.362
    Ort:
    UA
    Особисто я б не витрачав гроші на переробки з недолугими складними прикладами. Ухорізка взагалі ніколи не була комфортною, а боковий приклад від МКМ це знущання над користувачем. Якщо кортить АКМ, то тільки весло, без втручань. Буде набагато простіше і в експлуатації і навіть в доступному тюнінгу.
     
  13. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Украина
    Всем бобра.Согласен а предыдущим оратором.От себя добавлю-берите вариант огражданеного боевого (в случае нужды можно без проблем восстановить автоогонь),и разумеется обвес "под себя".И не слушайте слишком фанатов Арок-90% из них не топили свою игрушку в грязи или снегу с грязью,в песке и воде.Не молотили по 10-12 магазинов сразу на штурме.
     
    Лорд Грегори und akms1974 gefällt das.
  14. Albrecht AE39

    Albrecht AE39 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    214
    Ort:
    Украина
    Вот мое весло.В такой комплектации с 22 года.Было и на Бамбасе,и под Запорожьем,и под Херсоном.Не променяю на 10 Арок:D
     

    Images:

    IMG_20240930_131612.jpg
  15. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    749
    Ort:
    Миколаївщина
    Запахло старим добрим холіваром.
    А ви топили АРку в "грязи или снегу с грязью,в песке и воде" щоб натякати на висновок що вона не вивезе? І тести з утопленням, закиданням рідкою багнюкою і піском і практика показують що радянський міф про ненадійність "ворожої" зброї не актуальний, звертаю у вагу я не кажу не має жодних підстав (оскільки підстави для його виникнення були) але - неактуальний.
    У деяких варіаціях випробувань АК навіть 7,62 програє АР-15 у надійсноті після забруднення. Але радянський міф живе.

    Вибачте за невеликий офтоп.
    На місці топікстартера якщо вже так кортить АК теж брав би з стандартним веслом і без крим.мітки (і справа не в тому що там гільзу легко ідентифікувати, якщо захотять легко і без цього ідентифікують), можливо я помиляюся але Форт робить страшенну каверну в патроннику (є у знайомого) ...у МКМ такого не бачив (у друга є). Так псувати патронник це просто варварство, ствол і патронник там же хромовані, а вони роблять оцю вавку з якої той хром точно буде кришитися і сипатись, а в патроннику-це просто біда, коли хром викришиться в патроннику почнуться проблеми із застряганням гільз.
     
    Kineas und zolotce71 gefällt das.