Глушник до Форт 20.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем slawuta5, 13 тра 2026.

  1. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Вітаю колег. Замовив собі Форт 20 з різьбою на стволі тож варто подумати про глушник/саунд модератор, але в українських виробників не знайшов. Тож питання просте - може не там шукав - може покеруєте з керунком пошуку.
     
    casperovi4 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Нарезной дорн 45АСР 6 нарезов ,сталь шх15 ,твердость 60 едениц
      1900 грн.
    2. (в наявності 8 шт.)
      Ballistol Fine Point Oiler — це точна мастильниця у вигляді маркера, створена для зручного та економ...
      318 грн.
    3. Втулка для чистки карабинов на базе AR Dewey AR Link Cleaning pin - удерживает в открытом положении...
      660 грн.
    4. Нарезной Дорн 22LR на 4 нареза, изготовлен со стали Р6М5 твердость 61 ед. Отполирован для скольжения...
      1200 грн.
    5. (в наявності 15 шт.)
      Органайзер/чохол для комплектування набору чистки зброї (Великобританія). Тільки чохол без комплекту...
      95 грн.
  3. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.559
    Питання яка різьба і що ви від нього очікуєте??
    В моїх темах був від Форт14 но від бойового!
    І правильно називається та приблуда «Прибор зниження звуку Пострілу ПЗРЗП»! По пам’яті можу сказати що в «0» він не прибирає звук!
     
    Петр Сидоров подобається це.
  4. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Я створив тему не для того щоб мені читали лекції та вчили "наукових" назв пристроїв що зменшують звук пострілу, а для того щоб отримати інформацію де я можу придбати глушник до двадцятого Форта. А різьба - Gwint: 14x1L.
    І на останок - зі зброєю маю до чинення від сьомого року життя коли мій дідусь забрав мене на стрілецько-мисливський стенд що був на Татарці.
     
  5. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.573
    Адреса:
    Україна
    тобто Форт20 знайшов у вінницьких виробників, а "глушник" в них не знайшов... бувають дива в житті.:D
     

    Images:

    P_20161020_163731.jpg
    P_20161020_163744.jpg
    F_R_A_G, akms1974 та casperovi4 подобається це.
  6. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.559
    Буває і таке!!
    Це точно такий як йде до Форт 14ТП!!
    На заводі ще можуть відмовляти так як це йде спец-пристрій!!
     
    akms1974 подобається це.
  7. Unnamed Player

    Unnamed Player General-major

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    34
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    55
    Повідомлення:
    8.849
    Адреса:
    Украина
    В Україні роблять AF tactical та Steel, це те що я сам бачив.
    Розміри різьби там є різні.
     
    F_R_A_G, slawuta5, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  8. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.573
    Адреса:
    Україна
    воно на любу 9ку стане, якщо різьба співпадає. На фото там і шматок Форт-14тп))
     
    akms1974 подобається це.
  9. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Пістолет замовив у місцевого дистриб'ютора - https://www.gun-center.pl/pl/searchquery/fort+20/1/default/5?url=fort,20, а глушника з такою різьбою в них нема.
     
    akms1974 подобається це.
  10. Чехус

    Чехус Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Словакия
    Года полтора назад созванивался с AFT. Ну нет проблемы изготовить под любую резьбу. Чуть дороже и чуть дольше подождать.
    Предположу, что любой вменяемый производитель предлагает такую услугу.
     
    slawuta5, Unnamed Player, casperovi4 та ще 1-му подобається це.
  11. Basmach

    Basmach Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    103
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    187
    Повідомлення:
    3.786
    Адреса:
    Украина
    Всем добра! Только вы не забывайте что нужно не просто глушитель ,а глушитель с бустером. Без него он тоже будет стрелять,но после каждого выстрела придется перезаряжать в ручную! В бустеры у нас мало кто делает. Он же на фото внизу с права!
     

    Images:

    IMG_7464.jpeg
    slawuta5 та German Stein подобається це.
  12. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Сьогодні заплатив та забрав 20260619_121652.jpg комплект і на додаток відразу відстріляв.
     
    Unnamed Player, German Stein та akms1974 подобається це.
  13. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    12
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Тайга
    Спортивний?

    З повагою, Сергій!
     
    Prado та slawuta5 подобається це.
  14. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Ні.
     
    German Stein та akms1974 подобається це.
  15. German Stein

    German Stein Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    2.369
    Адреса:
    киев
    В яку суму став Форт?
     
    akms1974 подобається це.
  16. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    З глушником 1000$.
     
    German Stein, Петр Сидоров та akms1974 подобається це.