Фроловка

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем viktor15, 2 чер 2026.

  1. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Доброго!Люди цікавляться що може коштувати ,була знайдена на горищі старого будинку,фото покищо тільки такі!Дякую
     

    Images:

    IMG20260601223417.jpg
    IMG20260601223401.jpg
    IMG20260601223255.jpg
    IMG20260601223245.jpg
    IMG20260601223240.jpg
    IMG20260601223234.jpg
    IMG20260601223222.jpg
    IMG20260601223219.jpg
    IMG20260601223203.jpg
    IMG20260601223156.jpg
    IMG20260601223142.jpg
    IMG20260601223133.jpg
    IMG20260601223128.jpg
    David Jäger, Tartar, swat12 та 5 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінальний копаний орел СС з клеймом. Матеріал цинк. Залишки морозного сріблення. Крила лікувались...
      3675 грн.
    2. Рідкісна нашивка німецького Гітлерюгенду - Marine-HJ. Екзамен по морських видах спорту Рейху, катего...
      2500 грн.
    3. Оригінали з власної колекції. Все, як на фото, без втручань. Цілі кріплення! Метеріал скоріш за все...
      1750 грн.
    4. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    5. (в наявності 1 шт.)
      Німецька кокарда. Нуляча! Метал - цинк. На металі легкий поверхневий окисел.
      600 грн.
  3. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.082
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Ціну скаже аукціон. Ставте з 10 тис. І посилання на лот сюди будь ласка.
     
    LySS, David Jäger, Tartar та 3 іншим подобається це.
  4. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    І бажано фото ствола в середині,і ще ВД-шкою пчихніть,може які клейма повилазять!
     
    LySS, David Jäger, Tartar та 2 іншим подобається це.
  5. enkolpion

    enkolpion Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    561
    І якби ще калібр знати...
     
    David Jäger та viktor15 подобається це.
  6. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Пізніше додам інформаці
     
    David Jäger, Tartar, Blitzwinkel та ще 1-му подобається це.
  7. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Для оцінки важливо фото ствола з середини.
     
    David Jäger подобається це.
  8. Hudojnik

    Hudojnik Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Могилёв Подольский
    Это Берданка! Переделка винтовки Бердан-2 в охотничье ружьё .
     
    Flesh, SergiyPSM, David Jäger та 3 іншим подобається це.
  9. олег пономаренко 2

    олег пономаренко 2 Schütze

    Повідомлення:
    14
    Не поганого стану берданочка,200 американських мінімум,скиньте сюди посилання на аукціон.
     
    David Jäger подобається це.
  10. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Додаю фото в стволі був солідол раковин немае
     

    Images:

    IMG20260614183055.jpg
    IMG20260614183034.jpg
    IMG20260614183021.jpg
    IMG20260614183053.jpg
    IMG20260614183013.jpg
    IMG20260614183007.jpg
    IMG20260614160629.jpg
    IMG20260614160627.jpg
    IMG20260614160623.jpg
    IMG20260614160621.jpg
    IMG20260614160617.jpg
    IMG20260614160614.jpg
    IMG20260614160610.jpg
    LySS, Blitzwinkel, Flesh та 3 іншим подобається це.
  11. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Який калібр? Чи викидає екстрактор гільзу? Чи пробиває бойок капсюль. Потрібне фото ствола з середини. Не можу визначити дерево. Схоже чи то на сосну, чи на дуб.
    Попередньо по оцінці я б сказав так, оцінка 100 дол., але 200 дати не жалко.:D
    Ще калібр може додати-відняти 50 дол.
     
    David Jäger та klerik777 подобається це.
  12. viktor15

    viktor15 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    50
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    103
    Повідомлення:
    11.436
    Дерево схоже береза калібр 16
     
    Blitzwinkel та David Jäger подобається це.
  13. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Якщо береза, це краще ніж сосна чи дуб (дуб важкий, а сосна - дрова) в любому випадку, той хто купе , якщо довести для "душі" до пристойного стану, треба замовляти горіх, попадос ще в 100-200 дол.
    Як на мене (на мій особистий смак), 16 кал., це мінус.
     
    David Jäger та klerik777 подобається це.
  14. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.104
    Адреса:
    UA
    Вітаю!
    Гарантовано 200!
    Але якщо для душі, то воно того варте!
    Це - як для сьогодення, а на ті часи це був поширений і досить модний калібр.
    В наші часи теж є не мало поцінувачів, але, дійсно, їх таки меншість в порівнянні з дванадцятим.
    З повагою.
     
    Криос, LySS, Прокоп01 та 2 іншим подобається це.
  15. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    300-400 долларів!
     
    Прокоп01 та David Jäger подобається це.
  16. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Я як раз навпаки мав на увазі. 16го калібра одностволок повно (як і 12го) . Можно в ідеальному стані знайти радянську переломку. (до речі, можливо в когось є ІЖК 1959 року?).А берданка була б цікава в більш дефіцитних калібрах (32, 28, 20). Щодо поціновачів 16го, і я поціновувач і теж маю німця.
    Дай Бог, але сумніваюсь. Це вартість реставрованої в горісі.
    Ви готові підтвердити 400 доларами?
     
    David Jäger подобається це.
  17. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.104
    Адреса:
    UA
    Теж шукаю Іж-К1 у збереженому стані!

    Тож, повністю солідарний з Вами!!!
    З повагою.
     
  18. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.082
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Це є Бердан. А тому ціна буде така, яку готовий дати покупець. Я особисто візьму участь в аукціоні, якщо він буде.
     
    LySS та Blitzwinkel подобається це.