Металлодетекторы Golden Mask

Тема в разделе "Техніка для пошуку", создана пользователем XanteRR, 21 сен 2016.

  1. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Хотів запитати, хтось користувався датчиком Mars Tiger ?
    Є смисл купувати замість стандартного?
    Дякую.
     
  2. Интересные лоты

    1. Ручний металошукач пінпоінтер підводний GP-Pointer GT-110 чорний Хороша чутливість як на малі, так і...
      600 грн.
    2. Сумка - кобура для ноги - це рішення для того, щоб тримати свій пін у межах досяжності. Виготовлений...
      395 грн.
    3. Это электроника миниметаллоискателя/пинпоинтера позволяет находить металлические предметы на небольш...
      400 грн.
    4. (в наличии 4 шт.)
      Підводний пінпоінтер GP-Pointer GT-110 металошукач цілевказівник зелений Хороша чутливість як на мал...
      700 грн.
    5. Тренчик он же непотеряйка он же пружинка он же страховка. Сделан из нейлона (один из самых прочных...
      140 грн.
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Якщо купляти то три шт.
    З них один може підійти. Глибина така як у бабочки 37-38 см на 5 коп воздух.
    Дуже стабільні котушки Марс. Но треба їхати і підбирати
     
  4. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Може хтось продає стабільну Mars Tiger?
     
  5. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    У вас яка ? Павук?
    Відремонтуйте.
    Тайгер не купите
     
  6. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Я думаю що там лопнуло біля вух кріплення і полив баланс. Кабель наче в порядку , але треба перевірити в полі
     
    GARRETT 250 нравится это.
  7. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Від вуха не попливе , якщо боком не коцнута.
    Кабель в порядку тільки чорний, остальное в заводських фуфло.
    А якщо ще не перевіряли то нащо вам катушка?
     
  8. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Хочу по осіні бомбить поля , після того як зберут урожай) так як глубина більша чим у Fighter S 9.5.
     
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Ну так підберіть дискавері і бігайте. Вага легенька.
     
  10. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    У Вас була діскавері?
     
  11. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    В мене все було крім голіафа і такої як у вас 9 тки.
    Будете куплять котушку любу, берете прилад і феріт і йдете на пошту. По другому можно лохонуться.:D
     
  12. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Будь ласка з цього місця більш детально, як вибрати катушку за допомогою феріта?)
     
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    В цій темі все описано досконально. Є відео в ютубі що на редголд що на маску відстрочка по феріту. Якщо не ввдстроїться то і від грунту те ж. Краще не брать, бо катушка у вас є одна.
     
  14. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Все зрозумів , дякую, вспомнив що квазар також по феріту відстроював.
     
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.446
    Адрес:
    Україна
    Одне й те саме по колу, кілька крайніх сторінок жувалось за феріти, БГ і тд.
    На 154й сторінці викладений метод підлаштування блоку під датчик по ферріту, це якщо дуже хоцца саме цей датчик але шкали не вистачило.
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Та настроїть не проблема якщо не вистачає.
    Проблема в тому що це пошта, хоен його знає чого не вистачає, може уплив взагалі. І ще те що в нього рідний є, настроїть той, з рідним не буде робить.
     
  17. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Сьогодні провірю на ферит, побачу де буде відсікатись ферит на одній та другій котушуці, бо думав де його зайти , але потім вспомнив, що маю старий кабель від монітору.
    Відремонтувать старий можна , думаю там скоріш за все кабель біля котушкі , бо кабель сірий стоїть. Це треба проводити операцію ))) да ще роздобути кабель і гермоввод і графіт.
     
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.446
    Адрес:
    Україна
    Якщо пішов баланс, то феррітом він це не вияснить. БГ залежить від індуктивності датчика. Припустимо рідний відлаштовується в крайньому лівому положенні, він докуплює інший датчик, з іншою індуктивністю, і вже пару мілліметрів шкали не вистачає. От пр тому що купив, підлаштує бг в блоці і працюватимуть обидва. На рідному бг стане не на початку шкали а трохи далі по часовій
     
    usa70 нравится это.
  19. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.446
    Адрес:
    Україна
    Вольфрей колись описував як виявити обрив в гермовводі. Натягуєте кабель в бік і повільно рухаєте як часову стрілку, якщо в якомусь положенні почне казитись сильніше, то обрив.
    Та обрив власне може бути в любому місці, але два найбільш вірогідних місця це в гермовводі і біля штекера, якщо смикали.
    Якщо біля штекера екран чи жилки посипались і вистачає довжини то можна тупо укоротити на 5-7см і підпаятись по новому, я так робив з леонідовичовою тридцяткою(31,5), посипаний екран не сподобався
     
    usa70 нравится это.
  20. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    І так провірив на стандартній котушці:
    8кГц - феріт відсікається на 11 годин.
    18кГц - відсікається на пів 10 год.
    На Fighter S 9.5:
    8кГц - на пол 9 години
    18кГц - також на пол 9 години.
    Настройки:
    Дискрім: 0
    Чуйка: 8.5
    Мультитон
    Пробував в приміщені
    Около 8.2-8.5 починає ледь торохтіти)
     
  21. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
  22. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Смикав за кабель крутив нічого , бив по катушці пластиковой ручкой не реагує , реагує коли провод по штанзі шевелив в гору вниз, біля розьєма норм не реагує, треба піти в полі випробовати, продавец говорит до вона балаболила у нього із за того до тріщини , але я думаю може із за цього скола до на фото , може на мокру траву реагувать. На графітовий экран попадать.
    IMG_20260614_141213_463.jpg
     
  23. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.446
    Адрес:
    Україна
    Дехто писав, що залежно від положення відсічки ферриту залежить дискрім мд, хз я не в темі, не знаю. Знайду якщо скрін то скину, якщо комусь цікаво.
    На скол датчика нічого не заважає капнути епоксидки, якщо є сумніви якісь
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    5.835
    Це писали давно. Начиная таке писать Володька. Не крути, а то все взимосвязане. А потім Крути що хочеш. Зміни були тільки в грунті, трохи.
     
  25. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Сообщения:
    10.446
    Адрес:
    Україна
    Ну, не так вже і давно і не лише Володька. Знайшов, залишу для тих кому цікаво, чи це має місце чи ні, то вже нехай кожен сам вирішує, я не експериментував з здвигом ТОФ по шкалі, який є таким і користуюсь. IMG_20260614_162546.jpg
    IMG_20260614_162319.jpg
     
    GARRETT 250 нравится это.
  26. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Сообщения:
    41
    Адрес:
    м. Харків
    Сьогодні був на копі, провірив котушку павук, все працює, не балаболить.
    Що можу сказать в порівнянні с Fighter S.
    Як по мені вона по среднім і крупним монетам, глибша , і чуйку можно накрутить більше, але відклик тихіше коли глибше наче розмазаний, ходив півтори години , потім підняв дві монети, якщо монети не великі можно і пропустити.
    Ходити для чистого поля може і добре.
    До по Fighter S то скажу небо і земля, целяє краще, розділення в рази краще, звук чіткіший, по глибині буде менше, ціль точно по центру котушкі, даже пинпоінт не потрібен, ну якщо проходить поле то захват менше.
    Для маленьких монет і малих цілей Fighter S бомба.
    Паук також цепляв малі цілі, але сигнал все одно не такий чіткий.
    Потім перецепив Fighter S і підняв ще 3 монети , одна з них тонка маленька скоріш за все срібло.