Если Вы нашли останки бойцов РККА

Тема у розділі 'Військова археологія', створена користувачем Чёрный Швед, 15 січ 2009.

  1. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    И шо никто не занимаеться таки? В таком случае что сделать, оставить захоронение скрытым или поставить может табличку какую, сделать как бы могилу?
     
  2. Цікаві лоти

    1. Шабля часів СРСР.Пружинить.Трохи почищена.Не розбиралась.Клеймо показав.Без дир та свищів.
      6500 грн.
    2. Така собі шабля.Ручка по визначеню повністю новоробна.Клейм не знайшов.Розміри по фото.
      3200 грн.
    3. Штык обр. 1940 года к самозарядной винтовке СВТ-40. ----------- Все - по родне. Редкий вариант. Непр...
      23000 грн.
    4. хорошее состояние ,клем нет .
      449 грн.
    5. Штик складський, але затертий номер і на передостанньому фото видно слід корозії.
      600 грн.
  3. Deons

    Deons Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    969
    Адреса:
    Одесса Восточный сектор обороны
    Ответил в ЛС.
     
    Allex761 подобається це.
  4. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    На данний момент майже ніхто. Напишу тут не особисто вам а для спільноти. Зараз не скільки проблема забрать бійця , скільки його десь захоронити. Тому , хто сам ексгумує бійця знайте що далі доля останків загиблого - ваша зона відповідальності. Якщо насмілилися піднімати , значить наперід повинні знати що будете робити в цій ситуації далі. Як варіант- зробіть тимчасову могилку , поставте хрестік з табличкою.
     
    tms, Deons, Ярослав54321 та ще 1-му подобається це.
  5. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    2.157
    Адреса:
    Украина
    Зв'язався з людиною яка допомогає з пошуковцями вирішити
     
    Старий Похабич та Deons подобається це.
  6. Deons

    Deons Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    34
    Повідомлення:
    969
    Адреса:
    Одесса Восточный сектор обороны
    Похабич, Ви все вірно говорити, у нас з трех ПО, залишилось тільки одне, яке зараз займається есгумацією сучасних загиблих. Але вони не відмовилися забрати бійця. Про похованя в найближчй час річ звичайно не йде, но як на мене, шанс на перепоховання вище ніж потім не знайти тимчасову могилку. Для решти, тимчасова могилка це единий варіант.
     
    Старий Похабич подобається це.
  7. Старий Похабич

    Старий Похабич Moderator

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    7.524
    Адреса:
    Бишівська Хунта
    Я знаю декілька ПО , в яких під сотню і за сотню бійців лежить. І місцева влада не горить бажанням когось хоронить. Тому і пишу. А взагалі- поліз до мертвого , це тепер твоя відповідальність перед ним.
     
    Штурм, tms, ТарасМ та ще 1-му подобається це.