Металлодетекторы Golden Mask

Discussion in 'Техніка для пошуку' started by XanteRR, Sep 21, 2016.

  1. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Хотів запитати, хтось користувався датчиком Mars Tiger ?
    Є смисл купувати замість стандартного?
    Дякую.
     
  2. Интересные лоты

    1. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    2. 1651 грн.
    3. 3750 грн.
    4. Устройство служит для оснащения портативных устройств (пинпоинтеры/металлоискатели и т. д.) вибратор...
      215 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Терминатор 3, termin...
      190 грн.
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Якщо купляти то три шт.
    З них один може підійти. Глибина така як у бабочки 37-38 см на 5 коп воздух.
    Дуже стабільні котушки Марс. Но треба їхати і підбирати
     
  4. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Може хтось продає стабільну Mars Tiger?
     
  5. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    У вас яка ? Павук?
    Відремонтуйте.
    Тайгер не купите
     
  6. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Я думаю що там лопнуло біля вух кріплення і полив баланс. Кабель наче в порядку , але треба перевірити в полі
     
    GARRETT 250 likes this.
  7. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Від вуха не попливе , якщо боком не коцнута.
    Кабель в порядку тільки чорний, остальное в заводських фуфло.
    А якщо ще не перевіряли то нащо вам катушка?
     
  8. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Хочу по осіні бомбить поля , після того як зберут урожай) так як глубина більша чим у Fighter S 9.5.
     
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Ну так підберіть дискавері і бігайте. Вага легенька.
     
  10. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    У Вас була діскавері?
     
  11. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    В мене все було крім голіафа і такої як у вас 9 тки.
    Будете куплять котушку любу, берете прилад і феріт і йдете на пошту. По другому можно лохонуться.:D
     
  12. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Будь ласка з цього місця більш детально, як вибрати катушку за допомогою феріта?)
     
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    В цій темі все описано досконально. Є відео в ютубі що на редголд що на маску відстрочка по феріту. Якщо не ввдстроїться то і від грунту те ж. Краще не брать, бо катушка у вас є одна.
     
  14. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Все зрозумів , дякую, вспомнив що квазар також по феріту відстроював.
     
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Одне й те саме по колу, кілька крайніх сторінок жувалось за феріти, БГ і тд.
    На 154й сторінці викладений метод підлаштування блоку під датчик по ферріту, це якщо дуже хоцца саме цей датчик але шкали не вистачило.
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Та настроїть не проблема якщо не вистачає.
    Проблема в тому що це пошта, хоен його знає чого не вистачає, може уплив взагалі. І ще те що в нього рідний є, настроїть той, з рідним не буде робить.
     
  17. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Сьогодні провірю на ферит, побачу де буде відсікатись ферит на одній та другій котушуці, бо думав де його зайти , але потім вспомнив, що маю старий кабель від монітору.
    Відремонтувать старий можна , думаю там скоріш за все кабель біля котушкі , бо кабель сірий стоїть. Це треба проводити операцію ))) да ще роздобути кабель і гермоввод і графіт.
     
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Якщо пішов баланс, то феррітом він це не вияснить. БГ залежить від індуктивності датчика. Припустимо рідний відлаштовується в крайньому лівому положенні, він докуплює інший датчик, з іншою індуктивністю, і вже пару мілліметрів шкали не вистачає. От пр тому що купив, підлаштує бг в блоці і працюватимуть обидва. На рідному бг стане не на початку шкали а трохи далі по часовій
     
    usa70 likes this.
  19. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Вольфрей колись описував як виявити обрив в гермовводі. Натягуєте кабель в бік і повільно рухаєте як часову стрілку, якщо в якомусь положенні почне казитись сильніше, то обрив.
    Та обрив власне може бути в любому місці, але два найбільш вірогідних місця це в гермовводі і біля штекера, якщо смикали.
    Якщо біля штекера екран чи жилки посипались і вистачає довжини то можна тупо укоротити на 5-7см і підпаятись по новому, я так робив з леонідовичовою тридцяткою(31,5), посипаний екран не сподобався
     
    usa70 likes this.
  20. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    І так провірив на стандартній котушці:
    8кГц - феріт відсікається на 11 годин.
    18кГц - відсікається на пів 10 год.
    На Fighter S 9.5:
    8кГц - на пол 9 години
    18кГц - також на пол 9 години.
    Настройки:
    Дискрім: 0
    Чуйка: 8.5
    Мультитон
    Пробував в приміщені
    Около 8.2-8.5 починає ледь торохтіти)
     
  21. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
  22. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Смикав за кабель крутив нічого , бив по катушці пластиковой ручкой не реагує , реагує коли провод по штанзі шевелив в гору вниз, біля розьєма норм не реагує, треба піти в полі випробовати, продавец говорит до вона балаболила у нього із за того до тріщини , але я думаю може із за цього скола до на фото , може на мокру траву реагувать. На графітовий экран попадать.
    IMG_20260614_141213_463.jpg
     
  23. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Дехто писав, що залежно від положення відсічки ферриту залежить дискрім мд, хз я не в темі, не знаю. Знайду якщо скрін то скину, якщо комусь цікаво.
    На скол датчика нічого не заважає капнути епоксидки, якщо є сумніви якісь
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Це писали давно. Начиная таке писать Володька. Не крути, а то все взимосвязане. А потім Крути що хочеш. Зміни були тільки в грунті, трохи.
     
  25. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,446
    Location:
    Україна
    Ну, не так вже і давно і не лише Володька. Знайшов, залишу для тих кому цікаво, чи це має місце чи ні, то вже нехай кожен сам вирішує, я не експериментував з здвигом ТОФ по шкалі, який є таким і користуюсь. IMG_20260614_162546.jpg
    IMG_20260614_162319.jpg
     
    GARRETT 250 likes this.
  26. Maksym1989

    Maksym1989 Schütze

    Messages:
    41
    Location:
    м. Харків
    Сьогодні був на копі, провірив котушку павук, все працює, не балаболить.
    Що можу сказать в порівнянні с Fighter S.
    Як по мені вона по среднім і крупним монетам, глибша , і чуйку можно накрутить більше, але відклик тихіше коли глибше наче розмазаний, ходив півтори години , потім підняв дві монети, якщо монети не великі можно і пропустити.
    Ходити для чистого поля може і добре.
    До по Fighter S то скажу небо і земля, целяє краще, розділення в рази краще, звук чіткіший, по глибині буде менше, ціль точно по центру котушкі, даже пинпоінт не потрібен, ну якщо проходить поле то захват менше.
    Для маленьких монет і малих цілей Fighter S бомба.
    Паук також цепляв малі цілі, але сигнал все одно не такий чіткий.
    Потім перецепив Fighter S і підняв ще 3 монети , одна з них тонка маленька скоріш за все срібло.