Вибір першого Карабіну

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Sila_888, 31. Mai 2026.

  1. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Odessa
    Бажаю всім здоровʼя!!!Потребую допомоги у шановного товариства!хочу придбати карабін,щось з такого типу!поки що бюджетний варіант на прикладі того що прикреплю тут в повідомленні!
     

    Images:

    IMG_7633.png
    1. Оригинальный магазин для австрийской винтовки AUG-77. Ёмкость магазина 30 патронов . Новый. В наличи...
      3100 грн.
    2. Магазин для карабина 22 LR на 5 или10 патронов CZ452 CZ455 CZ457
      900 грн.
    3. Бланки різних калібрів в наявності та під замовлення. Питання в особисті повідомлення!
      5500 грн.
    4. (в наличии 134 шт.)
      “Штифт пружинний” для Форт-12 та 12Р, Форт 14 та 14Р, Форт 17 та 17Р. Від 2 шт. і більше - безкоштов...
      239 грн.
    5. Телескопический приклад FAB Defense GLR-16 FDE предназначен для замены штатного приклада в оружии на...
      3000 грн.
  2. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    У мене такий.
     
    Sila_888 gefällt das.
  3. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Odessa
    Як він вам?чи дооснащували?
     
  4. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Beiträge:
    1.228
    Ort:
    Украина
    У мене трохи інший, але такого ж штибу.

    Як на мене, для початку обійтись розумним мінімумом:
    1. Коліматор. (можливо загонник)
    2. Механічні цілик і мушка (при загоннику для них може не залишитися місця). Але вони потрібні, для аварійних випадків. Можливо поставити під 45 градусяв
    Я коліматор купляв на швидкоз'ємному кріплені, щоб, в разі виходу його з ладу, швидко його зняти.
    3. Антабки для того ременя, який ви будете собі купляти. Мій ремінь йшов з карабінами, але я поставив на нього, і на карабін QD-антабки. Вони зручніші, а не дзвинять.
    4. Декілька магазинів. На 20, 30, чи більше набоїв. Хтось бере всі різної вместимості, хтось - всі однакові.
     
    LySS, Hamer2109 und Sila_888 gefällt das.
  5. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Odessa
    Подивився огляд на цей карабін,наче дуже не погана навіть не дивлячись на гарну ціну!!їсть бойовий патрон 5.56,що не дуже законно але в нинішніх реаліях не може не радувати,і багато вдосконалень можна зробити з нею.Гарі ттх і стрілкові показники.
     
    akms1974 und LySS gefällt das.
  6. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Odessa
    Отримав вчора дозвіл на придбання нарізного,а з вибором карабіну не визначився!!можливо хоть продає щось в бюджеті 1000-1500$ могли би обговорити.
     
  7. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Beiträge:
    1.228
    Ort:
    Украина
    До чого у вас лежить душа?

    Якщо говорити про "дорослі" калібри:
    Щось подібне до АК?
    Щось подідне до AR-15?
    Болтовик?
    Зі скобою Генрі?
    Напівавтомат в пістолетному калібрі?
    Напівавтомат на кшталт Browning чи Sauer на 3-5 набоїв (але це за межами бюджету)

    Чи мілкашка?
    Напівавтомат?
    Болтовик?
    Зі скобою Генрі?
     
    Zuletzt bearbeitet: 12. Juni 2026
    LySS, akms1974 und Sila_888 gefällt das.
  8. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Odessa
    На базi AR-15,все iнше не до душі на часі.
     
    Hamer2109 und akms1974 gefällt das.
  9. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Сходіть в магазин покрутіть в руках, купіть який сподобається.
     
    LySS und Sila_888 gefällt das.
  10. Sila_888

    Sila_888 Oberschütze

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Odessa
    Те що подобається коштує 180.000грн))
     
  11. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    На ті гроші що є....
    На цю тему є дуже багато анекдотів і притч.
     
    Kineas und akms1974 gefällt das.