Финка ГДР

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Visioner, 8 чер 2026.

  1. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Доброго дня всем.
    Прошу помочь оценить нож туристический, он же финка производства бывшей ГДР.
    Состояние вроде не плохое.
    Но не могу найти их сейчас в продаже для понимания цены продажи.
    Есть пару штук но ОЛХ с ценой 2000 грн.+
    Буду благодарен за мнения по цене и ссылки на последние проходы.
     

    Images:

    1780754076600.jpg
    1780754076612.jpg
    IgromaNew, Kox 263-1, Instructor - Sun та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. накладки траків оізьби чистяться провірено (Sd.Kfz.-11;251;6)
      2500 грн.
    2. Деталь защиты (крышка) двигателя танка Т-34.Применялась и на других моделях.Вес больше 120 кг.На чер...
      7500 грн.
    3. 750 грн.
    4. (Краска местами не стабильная. Что то осыплется) На фото деталь самолёта, разобрана на две части)...
      6900 грн.
    5. Грузовик США. 1944 год… Корсунь-Шев. Операция
      800 грн.
  3. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Описание примерно такое:

    В советское время привозились из ГДР.
    Чаще всего ножи изготавливались на предприятиях в округе Зуль (Suhl), заводах Foron или комбинате Leegebruch.
    Сталь лезвия - нержавейка.
    Рукоять изготовлена из наборного пластика имитирующего кость или рог с цветными проставками по краям.
    Ножны изготвлены из натуральной кожи с тиснением в виде оленя.
    На ножнах присутствует металлический наконечник.
     
    IgromaNew, \Lisovik/, Kox 263-1 та ще 1-му подобається це.
  4. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Вітаю.Ножик по гриби ходити,булку з ковбасою порізати.Почніть з 700грн.Хай щастить!:beer:
     
    Otryta, IgromaNew, Andrew1965 та 3 іншим подобається це.
  5. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Я добре розумію, що як ніж він не самий гарний.
    Як і всі ГДРівськи ножі того часу. І як ніж для чого б там не було, я б його собі особисто б не брав.
    Він скорійше буде довподоби поцінювачам вінтажу. А там критерії оцінки дещо інші.
    Може хто бачив десь проходи таких фінок за останній час. Я не знайшов.
     
    IgromaNew подобається це.
  6. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Доброго, так Ви самі собі відповіли на свої питання - "Він скорійше буде довподоби поцінювачам вінтажу. А там критерії оцінки дещо інші." - "Есть пару штук но ОЛХ с ценой 2000 грн.+", перепрошую, а так взагалі це не ніж а скоріше сувенір.
     
    IgromaNew та Валерий Sk подобається це.
  7. Andrew1965

    Andrew1965 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    127
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    217
    Повідомлення:
    2.006
    Адреса:
    Київ
    Категорично не згоден, бо засміють...:beer:, але то може лише особисто моя думка :beer:
     
    IgromaNew подобається це.
  8. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    212
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    438
    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Finland
    https://reibert.info/lots/oxotnichij-nozh-finka-schneider-solingen-germany.771141/
    Нормальну там ціну озвучили в 700.
    Тут нікер Золь пішлв отак... Стартаніть в 800 ну в 1000,методом "тику" якщо маєте іншу думку. Ніж ваш? Ваш! Можете і 5000 тисяч поставити. Але чи продасте?!
     
    IgromaNew, turist1967 та Andrew1965 подобається це.
  9. Visioner

    Visioner Obergefreiter

    Повідомлення:
    375
    Адреса:
    Слобожанщина
    Може ніж, може сувенір, може і те і друге.
    Та все ж більше цікавить ціна на данний час.
    Бо хочу продавати не з аукціона.
     
    IgromaNew подобається це.
  10. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.082
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    1000 грн
     
    IgromaNew, Blitzwinkel та Visioner подобається це.