Radical Firearms RF-15 .223

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Hind244, 13 лип 2023.

  1. valmont1963

    valmont1963 Obergefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина, Яготин
    Металевий звісно не закрутитьсят а фторопластовий без проблем)
     
  2. Цікаві лоти

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Кросівки Puma Pacer Future Trail, натхненні трекінговим взуттям, стануть ідеальним вибором для тих,...
      2800 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Балаклава - підшоломник поєднує в собі маску та капюшон, є можливість використовувати як шарф або ли...
      170 грн.
    4. Стакан ножен шашки взірця чи 1881 або 1927.
      350 грн.
    5. Радіо антенний. Не магнітний.
      3000 грн.
    6. Дивіться на фото. При відправці Укрпоштою чи при відправці Новою поштою оплата за пересилку при отри...
      500 грн.
  3. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Я помилявся - там зовсім інша різьба.
    Сьогодні з'ясував.
    Правда, це де що коштувало.
    Кому треба - пишіть в особісті повідомлення
     
  4. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Прошу шановне товариство розсудити.
    В двох прикріплених файлах огляд ствола RF-15.

    Є дві думки:
    1. Чорне - це бруд, а біле це чистий ствол.
    2. Чорне - це покриття ствола, а біле - це місця, де покриття стерлось. А ствол чистий.

    Заздалегідь дякую.



     
    akms1974 подобається це.
  5. valmont1963

    valmont1963 Obergefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина, Яготин
    Чорне це покриття не бруд, настріл ще не великий, тому ще не витерлось.
     
    akms1974, F_R_A_G та Максим Каммерер подобається це.
  6. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Так і є. Бруд можливо і присутній (бо якусь дрібну його кількість десь у кутах нарізів на такому відео неможливо розгледіти) , але його потенційна кількість явно не потребує якихось дій.
     
    akms1974 та Максим Каммерер подобається це.
  7. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую за відповіді.
    Тоді ще одне питання:
    Чи нормально такий нерівномірний знос покриття ствола?
     
    akms1974 подобається це.
  8. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    На відео ствол низької якості. Він має досить значні коливання діаметру, концентричності по довжині. Тому деякі ділянки нарізів мають більше тертя і більший знос при проходженні кулі. Поля ж традиційно будуть мати більше тертя і зносу, ніж нарізи. Тому ствол просто не може рівномірно втрачати покриття. Тому так, це абсолютно нормально.
     
    Максим Каммерер подобається це.
  9. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
    Дозвольте ще спитати.

    Це типова вада Radical Firearms RF-15, чи проблема винятково цього екземпляра?
     
    akms1974 подобається це.
  10. valmont1963

    valmont1963 Obergefreiter

    Повідомлення:
    329
    Адреса:
    Украина, Яготин
    Та нормальний ствол за свої гроші)
     
    akms1974 та Максим Каммерер подобається це.
  11. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
     
    akms1974 подобається це.
  12. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Це не вада. Просто якість виконання відповідає витратам на виробництво. І звісно вона типова для стволів такої цінової категорії. Нарізи є - вже добре. Це не важливо все, якщо купність влаштовує - все ок.
     
    akms1974, Unnamed Player, valmont1963 та ще 1-му подобається це.
  13. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.

    Взагалі так. Там, на мій погляд, мова йде про пару соток.
     
    akms1974 подобається це.
  14. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Можливо навіть менше. Кажу ж, поки отвори в мішенях влаштовують, ствол ок. Яка його якість при цьому - це вторинне. Навряд чи радував би бездоганний на вигляд ствол, який б не давав купність, правда? А таке цілком можливо, наприклад, коли ствол затісний. Рівномірно, якісно затісним. І купність буде погана.
    В мене, наприклад, був ствол, в якого отвір каналу був настільки неконцентричний зовнішній поверхні, що з ним неможливо було використовувати глушники зроблені для цього калібру. Стінки ствола мали різницю в 2-3 мм. А стріляв просто чудово.
     
    Максим Каммерер, Kineas, akms1974 та ще 1-му подобається це.
  15. Olivera

    Olivera Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    120
    Адреса:
    Київ
    В мене такий самий стан на RF-15, настріл небагато перевалив за 1к
     
    Максим Каммерер подобається це.
  16. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую.
     
  17. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Вітаю, шановне панство.
    Питання про ручний досилач затвору.

    Дивіться:
    я відтягую рукоятку заряджання
    потім, супроводжуючи її рукою, її відпускаю
    затвор, рухаючись уперед, виштовхує патрон з магазину, і досилає його в патронник
    патрон заходить в патронник і зупиняється
    затвор зупиняється позаду патрона, при цьому, через те, що затвор рухався повільно, зуб викидача не заскакує в проточку гільзи

    І, скільки б я не тиснув на кнопку ручного досилача затвору, я не дотисну затвор так, щоб зуб викидача заскочив в проточку гільзи.
    А отже: зброя не буде готова до пострілу.

    Зуб викидача заскакує в проточку гільзи тільки тоді, коли затвор швидко рухається під тиском зворотньої пружини.

    Тоді виникає питання:
    В чому сенс ручного досилач затвору?
     
  18. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Сенс в тому, що на справній зброї досилачем вдається дослати набій в набійник так само, як і призвичайному циклі.
     
  19. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    1.228
    Адреса:
    Украина
    Дякую за відповідь.
    Але проблема не в дослати набій в набійник, а в тому, що зуб викидача категорично не хоче заскочувати в проточку гільзи.
    І зусилля пальця не достатньо щоб заставити його це зробити.
     
  20. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.362
    Адреса:
    UA
    Я про це і кажу. Бо повинно все ставати як слід.