Странно. А у Guru971 слаги прекрасно летят на 450-500 твисте. И у Алмаза на 450 твисте прекрасно летят. Летять. Багато хто підтверджує. І камрад підтверджує, що булка від Sansara, із стволом від Guru, летять куля в кулю на 70 м.(дід) Тільки на швидкості 300-305 м/с. Писав, що при зменшені швидкості до 280-285купа розповзається.. із -за чого?
Не даром говорят, что каждому стволу - своя пуля и скорость. Двух одинаковых стволов не бывает. На той же дудке Guru971 у людей и 2,2гр в деде летит 270-290. И 2,5 летит.
Та да. Перестав цей же ствол на другу гвинтівку, і купа може пропасти.. Воно ж таки усе в купі грає роль влучності. І пружини, і ударника і клапана, і сам ударник і клапан. І перепуски, і сам бланк (ствол) і моиент затяжки (чогось до чогось..) І на вихлопі - або все грає в унісон. Ну, або десь проявляється резонанс. І йде незрозуміла вібрація ствола.. Замітив у себе, що з надульним хроном ИБХ 741 (115 грам) куча краще збирається, ніж без нього. Це про тюнери у спорсменів. Одне погано - працює на фіксовану відстань. Вова Zed давав посилання на ютуб, де дядько грузиками приводив ствол до точного бою..