Где дешевле купить патроны 22lr

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von Atmel, 15. März 2017.

  1. B@rt

    B@rt Gefreiter

    Beiträge:
    33
    Ort:
    Черкаси
    Де купити ці набої?)
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 3 шт.)
      венья пулеметной ленты под патрон 7,62х51 НАТО. В лоте 100 звеньев + подсумок с коробкой состояние з...
      120 грн.
    2. (в наличии 10 шт.)
      гильза тир..пуля впресована и обжата. в размере..
      80 грн.
    3. Макет кулеметної стрічки. Гільзи відстріляні (2шт- 308, 28шт- 7.62х51). Кулі відстріляні (АКМ). Кулі...
      250 грн.
    4. (в наличии 25 шт.)
      Гарний колекційний ММГ тубус РПГ 26 з наклейкою і задньою кришкою. Взводиться і клацає
      1350 грн.
    5. (в наличии 35 шт.)
      Гарний колекційний ММГ тубус РПГ 26 з наклейкою і задньою кришкою. Взводиться і клацає
      1350 грн.
  3. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    Нажаль до кінця війни ми їх навряд чи побачим...
     
    David Jäger gefällt das.
  4. Romych

    Romych Oberleutnant

    Beiträge:
    1.984
    Ort:
    Київ
    Ну не так все там сумно, насправді.:) Сам маю Savage 64 F. Настріл вже майже 15 тисяч. Гарними набоями на 50 метрів по 5 пострілів можна групи і 2 МОА досить стабільно збирати. Дешевими десь 3 МОА виходить.
     
    berger2000 und Kineas gefällt das.
  5. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    0
    Beiträge:
    1.187
    Ort:
    Украина
    З якими прицільними?
    З оптикою можна вписатись в хвилину, навіть менше.
    З ціликом/мушкою - в 2-3 хвилини.
    Головне не бути довбнем.
    Мені один такий на Фейсбуці доводив, що він не чистить освінцівку, і тому у нього гарна купність.
     
  6. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Beiträge:
    660
    Ort:
    Полтавська
    Я мав справу з цим набоєм, мені не зайшло зовсім. Він на 30-40 метрах переходить на дозвук і досить не передбачуваний. Але то було давно і з тоз.
     
  7. now1000

    now1000 Feldwebel

    Beiträge:
    1.126
    Ort:
    Київ
    Де придбати трасуючі 22лр ?
    Фото з ютутуба.
    upload_2025-5-8_12-32-47.png изображение_2025-05-08_123343707.png
     
    akms1974 gefällt das.
  8. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    David Jäger, Умка und Romych gefällt das.
  9. Romych

    Romych Oberleutnant

    Beiträge:
    1.984
    Ort:
    Київ
    У нас - ніде. Та і навіщо це у 22ЛР? Автоматичний вогонь коригувати?:)
     
    akms1974, David Jäger und pilot44 gefällt das.
  10. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Stabsgefreiter

    Beiträge:
    192
    Для веселого плінку ввечері по гонгу. Тільки нюанс є - як би потім не довелось не просто довго чистити ствол, а ще й гасити пожежу десь в кущах. Так що можливо і добре, що у нас їх немає.
     
    akms1974, David Jäger und Kineas gefällt das.
  11. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    Прирівняють до спец беєприпасів.
     
    akms1974 und David Jäger gefällt das.
  12. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Stabsgefreiter

    Beiträge:
    192
    Десь є пряма заборона саме трасуючих боєприпасів, в купі з розривними, не в наказі 622, але є...
     
    akms1974 und David Jäger gefällt das.
  13. Shtirliц

    Shtirliц Obergefreiter

    А,если сказать,что будем,только днем в солнечный день использовать?)
     
    akms1974 gefällt das.
  14. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Stabsgefreiter

    Beiträge:
    192
    Там суть в тому, що підпалити щось такими набоями можна - на стрільбища з ними 100% пускати не будуть. Десь тут колись на форумі писали, як на "капонірі" в Києві пара гавриків порозважались трасерами і спричинили пожежу в лісопосадці.
     
    akms1974, David Jäger und Kineas gefällt das.
  15. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    Було таке. Навідь зараз можна побачити наслідки на супутникових знімках.
     
    akms1974 und David Jäger gefällt das.
  16. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Stabsgefreiter

    Beiträge:
    192
    Знаючи деяких наших "людей", після появи таких набоїв в продажу до тупоголових паліїв сухої рослинності, які з лігва вилазять як тільки сніг зійде, додадуться ще й любителі "поплінкувати видовищно". Вчора їздив на ЗИМОВУ риболовлю, тобто таки сніг ще всюди лежить, але в лісі уже є ділянки, де він зійшов під час минулої відлиги, і от якраз вчора вперше за цей рік з друзями виявили в ліску біля водосховища покинуте незагашене багаття, а навкруги - суцільний ХВОЙНИЙ ліс і купа сухостою різного. До того звідти з лісу лунала не тихенька музика і чути було, як "відривається" компанія... Добре, хоч сміття не полишали, а таки прибрали, а багаття ми снігом закидали від гріха подалі. Дати такі "сірники" нашим "діткам" - і точно будуть наслідки. А зі стрільбища офіційного, де є навіть не інструктор в прямому розуміння того поняття, а хоча б якийсь персонал - з таким виженуть 100% або попросять більше не стріляти після першої підпаленої мішені. В нас недалеко від дачного масиву пару років тому "мирно відпочиваючі" гаврики ледве лісопосадку не підпалили чи то "сигналом мисливця", чи то ракетницею, після чого бігали з криками з відрами води, а на одній базі відпочинку біля водойми колись при мені мало не згорів будинок - бухий "в дугу" мисливець стрельнув з військової ракетниці зеленим світловим зарядом прямо в будинку, завершилось підпаленим ліжком, як воно там рикошетило і як вибігали перелякані "олені", бачила вся база.
     
    David Jäger, Мураха und pilot44 gefällt das.
  17. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    На мою думку такі набої мають продаватися і використовуватися лише на сертифікованих стрільбищах, де їх використання буде безпечним.
     
    David Jäger gefällt das.
  18. David Jäger

    David Jäger Oberstleutnant

    Beiträge:
    3.095
    Ort:
    UA
    Вітаю всих небайдужих!
    Повертаючись до заголовку теми, де (тобто в яких містах та в яких крамницях) є на сьогоднішній день найдешевший припас?
    З повагою.
     
  19. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    Вангую, що в стволі та ібісі.
     
  20. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Beiträge:
    660
    Ort:
    Полтавська
    Залежить від міста, ібіс не всюди є.
     
    akms1974, David Jäger und Kineas gefällt das.
  21. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    Будуть інші магазини, які косплеять асортимент ствола та ібіса. Але цвна буде вища. Буває так, що вигідніше мотнутися в обл центр і скупитись, ніж купити це у себе в райцентрі.
     
    akms1974 und David Jäger gefällt das.
  22. pilot44

    pilot44 Feldwebel

    Beiträge:
    660
    Ort:
    Полтавська
    В Полтаві два магаза, плюс епіцентр, від ібіса, но там вибору немає.
     
    akms1974 und David Jäger gefällt das.
  23. Олександр Поляков

    Олександр Поляков Stabsgefreiter

    Beiträge:
    192
    Є ще Сапсан (де він є), а у нас в Луцьку є і Зброярня - там в обох магазинах де-факто весь асортимент Ібіса/Ствола, принаймні по набоях, як не було Хорнаді в одному, не було і в іншому, те саме і з ССІ... В Зброярні колись казали, що БУДЬ-ЩО "неліцензійне", що є в Ібісі у Львові, може бути "на завтра", а набої або зброя - від 3 днів до тижня, бо спецзв'язком. В Сапсані, схоже на те, щось від Ібіса, щось від Ствола. Взагалі давно пора ТИСНУТИ на дупутатів, щоб нарешті припинився той маразм, коли уже навіть і дозволи "цифрові" є, а купити НАБОЇ з пересилкою, авторизувавшись в Дії на сайті магазину - не можна. У США працівники служби доставки можуть гвинтівку та пару пачок набоїв просто лишити на порозі, але наші сцикуни з доставки "бояться" навіть пачку .22 LR перевезти, і навіть КАПСЮЛІ (я так колись так і не купив на пробу Aguila Sniper Subsonic, бо були вони ЛИШЕ в одному магазині у Харкові, і домовитись за пересилку не вийшло ніяк, а їхати через всю країну навіть дешево та потягом за пачкою "мілкашки" - то трошки занадто, ще й враховуючи війну). Колись знайомому "завернули" на НП посилку з ГІЛЬЗАМИ 12 калібру і кулями, навіть без капсюлів, правда всерівно воно поїхало, просто з іншого відділення та в корпусі від дохлого УПСа (котрий блок безперебійного живлення до компа), перекладене поролоном, щоб не гриміло :D, і назло НП уже разом з двома пачками капсюлів, чому товариш його, якому йшла посилка, був вельми радий. І при цьому БЕЗ ПРОБЛЕМ (нагадаю, капсюлі - "табу" і "ніззя-ніззя") тією ж НП зі свистом їдуть і набої до Флобера, і пневматичні гвинтівки в рідній коробці з зображенням тої гвинтівки в повний зріст, і БАЛОНИ ВИСОКОГО ТИСКУ для РСР...
     
    akms1974 gefällt das.
  24. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Beiträge:
    1.013
    Ort:
    Київ
    Хтось колись казав, що є чотири імпортера. Ствол, Ібіс, Сафарі та Чотири Сезони, решта бере у них, тому асортимент відповідно ніякий. Дупутати тут ні до чого. Їм пофіг, вони не тиснуть кнопки за просто так. А ти навряд чи занесеш потрібну сумму, щоб продавити потрібний тобі законопроект. Самі перевізники відмовляться возити набої та складові до них, обумовлюючи це тим, що це значно збільшить ризики пожеж та вибухів. Здогадайся кому ти наступиш на мозоль ліквідувавши їх поцзв'язок. Так само з дозволами на придбання. Нахіба власнику зброї ще один дозвіл? Коли можна прийти в магазин і відразу оформити на себе щойно куплену тобою зброю. Штати то окрема країна з окремим та інколи дуже різним законодавством що до зброї. Я теж колись хотів спробувати ті набої. А ще у Аквіли є набої колібрі з кулею вагою 20грейн, швидкістю 128м/с та колосальною енергією аж в 10дж. Звісно їхати через усю країну за пачкою набоїв з неоднозначними відгуками немає сенсу. А от заради пари тисяч особисто перевірених купних набоїв, які можна придбати зі знижкою в 10 чи 15% люди змушені їздити.
     
    akms1974 und pilot44 gefällt das.
  25. Andriy Kipish

    Andriy Kipish Schütze

    Рейтинг:
    -2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    0
    Beiträge:
    12
    якщо шо я теж би взяв штук +100
     
  26. VladShem_UA

    VladShem_UA Schütze

    Beiträge:
    8
    Ort:
    КиЇв
    вітаю товариство! підкажіть, де у Києві зараз можно купити дешеві 22lr до 230 м/с дозвукові!???
     
    David Jäger gefällt das.