Маузер

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Scythiann, 7 тра 2026.

  1. Scythiann

    Scythiann Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Dom
    Вітаю товариство, попався такий не типовий маузер, не попадався такий раніше, присутній намушник та затвор трохи відрізняється, підкажіть будь ласка якусь інформацію
     

    Images:

    IMG_0593.jpeg
    IMG_0594.jpeg
    IMG_0595.jpeg
    IMG_0596.jpeg
    Alex_l76, Tartar, Valeriy1488 та ще 1-му подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Жетон офицера. ПМВ, Германия. Обер-лейтенант Кирхбергер, уроженец г. Бесигхайм (севернее Штуттгарта)...
      5000 грн.
    2. 2 штуки в лоте. Первая мировая.
      100 грн.
    3. Пенал для смертной записки. Австро-Венгрия. Первая мировая.
      55 грн.
    4. Жетон ВС СССР солдат
      150 грн.
    5. Жетон Австро-Венгрія. Вкладиш відсутній. Жетон знайдений на полю бою.
      300 грн.
  3. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ... бачиться - звичайний маузєр після 43-го року,
    в якого поміняли затвор на польський KBK wz.98А (або чеський Vz/33)

    P.S. ...але затвор звЕдений, можливо набій в патроннику ??
    будьте обережні !
    :rolleyes::rolleyes:
    :smile_8:
     
    Останнє редагування: 7 тра 2026
    Ger.Dmitry, Tartar, SergZSK та 6 іншим подобається це.
  4. Scythiann

    Scythiann Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    100
    Адреса:
    Dom
    Зрозумів, дуже дякую!
     
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...для точного визначення замІряйте довжину ствола,
    та конструкцію прицільної планки,
    шарік затвора,
    має бути довжина 600 мм та от такий приціл і затвор (польський):
    ;)
     

    Images:

    images (12).jpg
    Opera Снимок_2026-05-07_210253_www.gunboards.com.png
    duke6kirill, Tartar, SergZSK та 3 іншим подобається це.
  6. Miki_off

    Miki_off Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    310
    Адреса:
    Смт Обертин
    А як витягнути набій?
     
    A10A подобається це.
  7. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...Якщо у Вас "набій" - постукайте в лІчку...
    ;)
     
    valerka та Miki_off подобається це.