1. Сьогодні 22.06.2026 о 15-40 до 16-00 будуть проводитись технічні роботи Вибачте за незручності.

Про наши велосипеды.

Discussion in 'Курилка' started by Игорь Вл., Feb 7, 2020.

  1. BOT@N

    BOT@N Schütze

    Messages:
    10
    В залежності від типу барабана, на який встановлюється касета.
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 1 шт.)
      Титановая кружка Ti artisan с крышкой Объем: 750 мл Высота: 111 мм Диаметр корпуса: 95 мм Вес с крыш...
      640 грн.
    2. Штопор вінтажний виробництва Італіі Метал/пластик(нижня частина)
      280 грн.
    3. Ніж великий міцний та надійний виробництва Франціі Товщина обуху 2,5 мм Люфт відсутній
      550 грн.
    4. Армейский полевой столовый набор Бундесвера (4 в 1) Feldessbesteck orig. Bw (4-tlg.) - Армейский по...
      950 грн.
    5. Нiж до сиру тм Dumas 32 Aine inox France Товщiна обуха 1,5 мм.
      150 грн.
  3. polnik2705

    polnik2705 Oberfeldwebel

    Messages:
    389
    Location:
    Киев,
    Та вже 66 через декілька днів буде.....І це на мій погляд головне. Хтось і в 70-т зможе крутити педалі, а комусь вже в 40 важко таке робити. Не потрібно всіх міряти однією гребінкою. Комусь електровелосипед потрібен щоб без зайвих зусиль переміститися з точки А в точку Б. Для когось, це можливість вирішувати свої потреби, не витрачаючи зайвих грошей і нервів на проїзд в громадському транспорті (це при умові що громадський транспорт взагалі існує). Для когось - це можливість мандрувати, не пихтячим паром, а з комфортом. А комусь це потрібно щоб підтримувати своє здоров'я на якомусь прийнятному для нього рівні.
    Я з задоволенням дивлясь в ютубі роліки, де німецькі, австрійські, нідерландські, голандські пенсіонери організовують собі такі собі покатенькі своїми країнами на декілька днів, використовуючи оці "прокляті" електровелосипеди, "читерські засоби", вслід яким справжній велосипедист буде плювати чорною жовчею......:) А вони сідають (який жах) на ТРИКОЛІСНІ лісапеди з моторчиком і не зважаючи на свої 70-80-90 років ідуть в інше місто подивитись на річку. Звісно у супроводі бригади швидкої допомоги і після ретельного медичного обстеження, але-ж ідуть, крутячи педалі, бо за іхніми правилами моторчик повинен не тягнути, а тільки допомогати. А позаду такої кавалькади їде технічка (той-же електролісапед з причепом) і пара медичних працівників з наборами ліків на таких же електролісапедах, але з можливістю перевезти хвору людину нехай у сидячому положенні до точки зустрічі з бригадою І швидкість таких "лісапедів" не 25 км/год, а значно вища......
    Якщо казати відверто, то і я з задоволенням так покатався.
     
    Ohotnik47, Geber and Мишель 777 like this.
  4. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Messages:
    2,727
    Location:
    Україна.
    В Германии самый популярный велосипед не с электромотором (это даже редкость), а с ассистентом. Ассистент, это устройство состоящее из магнитов, которые находятся в каретке. Это устройство имеет 4 уровня, которые облегчают усилие на педали. Т.ч. на подъем, на который обычный велосипед не заедет, на этом можно крутя педали выехать с усилием как будто на прямом участке. Два в одном. Кардио нагрузки как на обычном велосипеде + удовольствие от прогулок, когда не приходится сильно напрягаться и потеть. Я думаю, что если велосипед нужен не для спорта, а для удовольствия или для поездок на работу - то это то что нужно, не говоря за пенсионеров. Сейчас на вторичном рынке в Украине такой велосипед можно купить 500-700 евро. Цена нового 2500- и выше. Производят такие велосипеды в Германии. На них ограничение скорости 27 км/ч, но наши умельцы это ограничение снимают за 100 евро.:D
     

    Images:

    haibike_2018_sduro_hardseven_70.png
  5. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Messages:
    2,727
    Location:
    Україна.
    В Германии много лесов, через которые проложена сеть асфальтированных велосипедных дорожек, которые связывают между собой города.
     

    Images:

    tdt_01082024_reise_fahrradwege_weser.jpg
    Валерий Ч and polnik2705 like this.
  6. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Messages:
    1,935
    Location:
    Україна, Київ
    Стандартні. Тільки потрібен ключ під касету, не під вольнобєг, вони можуть трішки відрізнятися.
     
  7. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Messages:
    1,387
    Дякую, може порадите касету з бюджетних на 8-9 зірок?
     
  8. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Messages:
    1,935
    Location:
    Україна, Київ
    Бюджетні - SunRace, в два-три рази дорожчі - Shimano. Но Шимано зараз масово підробляють, потрібно шарити…
     
  9. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Messages:
    1,387
    Різниця між SunRace та Shimano дуже відчувається?
     
  10. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Messages:
    1,935
    Location:
    Україна, Київ
    Якщо катати по 5000-10000 км в рік, то різниця буде. Якщо пробіг в рік менше, тримати в чистоті ланцюг та зірки, змащувати ланцюг кожні 50-100 км спеціальним мастилом, не їздити на 2-3 зірках постійно, правильно перемикати передачі, то ні…
     
  11. iNCOGNET

    iNCOGNET Leutnant

    Messages:
    1,387
    Дякую, а що по змазці, парафін чи інше мастило?
     
  12. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
  13. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Messages:
    1,935
    Location:
    Україна, Київ
    Валерий Ч and Bono777 like this.
  14. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    А хтось мав справу з ось такими насадками для насоса? Подвійні - shrader/presta. Потрібно качати іноді колеса з presta. Можна обійтись перехідниками, що накручуються зверху на presta. Але вирішив поміняти насадку на насос, щоб не танцюватм з бубном кожен раз. По відгукам такі подвійні насадки працюють добре, але щось не розумію, як воно працює - як одинарний? Надів, зажав і качаєш? Але як тоді вільна частина не "травить"?
     
  15. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
  16. viking38

    viking38 General-major

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    62
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    119
    Messages:
    5,210
    Location:
    Украина
    Нове поповнення В-25,1958р
     

    Images:

    20260611_191340.jpg
    20260611_191320.jpg
    20260611_191303.jpg
    20260611_191249.jpg
    YVS, turist1967, polnik2705 and 7 others like this.
  17. Дядя Че

    Дядя Че Obergefreiter

    Messages:
    68
    Location:
    Черкаси
    нормально працює. Надів, зажав і качаєш. в мене така стоїть.
     
  18. Дядя Че

    Дядя Че Obergefreiter

    Messages:
    68
    Location:
    Черкаси
    Три ланцюги. Весною проварив в парафіні. На сезон якщо режим на роботу-з роботи і колись на рибалку хватає з головою. Все одно для рівномірного зносу рекомендують на 1 касету пускати три ланцюги по кругу
     
    iNCOGNET likes this.
  19. Rscorpion

    Rscorpion Oberstleutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    20
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    39
    Вітаю всіх любителів вело. Замовив собі зірку овал, але протупив з розміром посадки на шатун. Якщо комусь підходить по розміру( який вказаний на фото) , і хоче попробувати овал, чи вже пробував то подарую.
     

    Images:

    IMG_1036.jpeg
    IMG_1037.jpeg
    zubrik likes this.
  20. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    3,910
    Location:
    Украина
    Вітання!
    Хтось у нас їздить на так званих гравійниках
     
  21. Дядя Че

    Дядя Че Obergefreiter

    Messages:
    68
    Location:
    Черкаси
    Гарний велосипед щоб нав"ючити і махнути з палаткою на кілька днів. Мотатись туди-сюди по місту у справах заважкий. По селу і околицях і на рибалку краще МТБ
     
  22. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    3,910
    Location:
    Украина
    Заважкий він в в порівняні с чим?
     
  23. polnik2705

    polnik2705 Oberfeldwebel

    Messages:
    389
    Location:
    Киев,
    В порівнянні з шосером. Більша вага тільки за рахунок додаткового обвісу (багажник, крила, кріплення для пляшок і т.п.), ну і звичайно більш важкі колеса, бо вони ширше і мають грунтозацепи. Посадка на гревелі більш розслаблена, менше напруга на спину за рахунок іншої геометрії рами.
     
    Дядя Че and Cracker like this.
  24. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    Цього року пересів на гравійник Cube Nuroad pro 2021 року з МТБ Canyon Pathlight 5 (що той, що той по гарній ціні вдалось придбати). Задоволений дуже. Ще б поміняти покришки на Maxxiss Reaver 43 або 45 - и взагалі буде все добре. Вага Cube десь 11 кг, Canyon важчий за рахунок вилки десь на 1 кг. На МТБ у мене від полодення рук на кермі трапеція та шия починають боліти десь кілометрів через 24-30. А на цьому гравійнику 60 км - і без проблем. Був ще варіант Cube Attain Race 2022, але там покришки максимальні 32 встають, бо то виявився вже шосер.
     
    polnik2705 and Cracker like this.
  25. zmey4404

    zmey4404 Stabsgefreiter

    Messages:
    127
    Location:
    BC
    Виробництво Cube не далеко від мене і декілька моїх знайомих мали їх в користуванні. Ті, шо зібрані за часів Ковід, мають дуже низьку якість. На той час компанія не мала достатньо якісних комплектуючих і тому вимушено закуповували те, шо було в наявності в постачальників.
     
  26. Константин_Днепр

    Константин_Днепр Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    965
    Що саме, наприклад? На моєму стоїть Tiagra 2*10. Гальма TRP. Обода кубівські. Щодо вилки - не можу нічого сказати, крім того, що карбонова. Покришки - так, хоч і Швальбе, але зтираються швидко. Проїхав вже десь 200 км - нічого поганого сказати не можу, суттєвої різниці в якості з тим же Canyon не помітив.