Шашлик і інші радощі

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем ser Morgan, 4 чер 2018.

  1. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Ще як варіант, Густіра або Білоглазка. На молодого Ляща не схоже.Хоч і рибак, але на разі висушену рибу чітко не можу сказати).
     
    GINDENBURG та GRAFF70 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Желет ДАЇ,у такому стані(хорошие б/у).
      200 грн.
    2. Лёгкий беговой жилет ASICS LITE SHOW WEST. Производитель - японский бренд ASICS® 2 кармана на молния...
      300 грн.
    3. Жилет на коп, рыбалку, охоту. Ткань лёгкая, летняя. Хороший камуфляж для камышей. Имеет множество ка...
      300 грн.
    4. Амер. тактический утепленный жилет USMC Vest Survival M-89 в камуфляже 6-color Desert Chocolate Сезо...
      850 грн.
    5. Женский жилет из кожи буйвола, черный размер 2XL. Женский черный кожаный жилет с плетеной отделкой...
      2200 грн.
  3. GRAFF70

    GRAFF70 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    331
    Лоти
      на продажу:
    53
      продані:
    723
    Повідомлення:
    1.564
    Адреса:
    КИЕВ
    Не густірка.
    Білоглазка або в нас називають -"клопець" (клепець). С Ув.
     
    Володимир84 подобається це.
  4. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    Кляпс. Можу помилятись бо давно не ловив його. Ще передивився. Так, у рибки недостатньо синього кольору вздовж хребта. Але нижній плавець, що йде від анального отвору до хвоста - такий, як у синця.
     
    Останнє редагування: 27 кві 2026
  5. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    МнЄсо в афганському казані. Тушонка.
     

    Images:

    IMG_20260426_155539.jpg
    Roma_1985, slawuta5, флегМАТ та 5 іншим подобається це.
  6. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Сьогодні ковбаски з диким часником.
     

    Images:

    20260504_180510.jpg
    Deich, Omikron, Володимир84 та 8 іншим подобається це.
  7. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Та й таке :D
     

    Images:

    IMG_20260504_191314_710.jpg
    Deich, ХапалАнДаг, dspy та 6 іншим подобається це.
  8. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    Кручені ковбаски, фаршировані беконом та маринованим огірком в сметані.
     

    Images:

    20260509_194409.jpg
    Deich, Omikron, флегМАТ та 5 іншим подобається це.
  9. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Копчене сало з перепілками.
     

    Images:

    IMG_20260518_184400.jpg
    Deich, slawuta5, Omikron та 8 іншим подобається це.
  10. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Перепілки і без сала добрі.
     
    Гроз, иван777444333 та GINDENBURG подобається це.
  11. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Але ж і без сала нікуди).
     
    флегМАТ подобається це.
  12. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.914
    Адреса:
    Копгород
    Не згоден, сало і без перепілок добре.
     
    флегМАТ, corsar_s та консерватор подобається це.
  13. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечора,

    Сільпо заманили ціною - 299 за кг. Забабахав цілий вок :D Рецепт простий: масло Гхі, сіль, кріп та часник. Вок рішає, об'єм, кришка і товщина дна. Звісно специфічний посуд, та під свої задачі норм.

    З повагою, Саша.
     

    Images:

    20260529_164710.jpg
    20260529_165959.jpg
    20260529_170935.jpg
    20260529_165940.jpg
    20260529_171713.jpg
    Deich, флегМАТ, alexzander та 10 іншим подобається це.
  14. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Доброго дня,

    Продовження вчорашньої страви. По умовам акції ця ціна була при купівлі 2+ кг. Все вчора не подужали. Залишок креветок почистив, на 'гарячу' процідив масло. Масло всотало усі аромати і смак з креветок (брав на страву десь до 200 грам) Додав молодої картоплі і моркви. Приправа до м'яса, але саме ця особисто мені смакує, як до морепродуктів, так і до річкової риби. Суп вийшов шик - смак, аромат, колір! Навіть уха з сьомги не така смачна, як на мене.

    З повагою, Саша.
     

    Images:

    20260530_103406.jpg
    20260530_103426.jpg
    20260530_105754.jpg
    20260530_113034.jpg
    Готіс, флегМАТ, dspy та 6 іншим подобається це.
  15. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Доброго вечора,

    Люди роками їдять спаржу, пару тижнів одні й балачки про неї в кулінарному інфопросторі. Попросив дружину приготувати, готувала вона по рецепту Клопотенка. Не оцінив зовсім, брокколі альденте оце тема!

    З повагою, Саша.
     

    Images:

    20260604_183758.jpg
    20260604_183741.jpg
    slawuta5, флегМАТ, dspy та 2 іншим подобається це.
  16. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.750
    Адреса:
    Запорожье
    Яка класна тема! Загорівся купити сковороду на бігаття або котел. Підкажіть де краще вибрати так щоб руками пощупати в Києві.
     
    dspy подобається це.
  17. dspy

    dspy Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    12
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.335
    Адреса:
    Київська область
    Як показує пракитика, треба обидва варіанта мати
     
    Прокоп01 подобається це.
  18. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    18
    Повідомлення:
    5.340
    Адреса:
    Слобожанщина
    Беріть Узбецький казан.
     
    alexzander, иван777444333, Прокоп01 та ще 1-му подобається це.
  19. иван777444333

    иван777444333 Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    44
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    94
    Повідомлення:
    4.914
    Адреса:
    Копгород
    Мабуть звичайний зручніше, як що можливо и на звичайну пічку поставити
     
    Прокоп01 подобається це.
  20. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    вітаю, та бажаю здоров'я панству, додам солодощів, зефір. Screenshot_20260608_162808_Gallery.jpg IMG-20260504-WA0004.jpg
     
    dspy, GINDENBURG та moranno подобається це.
  21. Ходер

    Ходер Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.947
    Адреса:
    Україна
    з'явитись нове свято, вітаю причетних....додам рецепт шашлику з печі, хто має бажання приготувати, багаття не велике, коли полм''я загасне вугілля по сторонах розгорнути, шампури на рамці, для приємного смаку і коліру можна додати гілочки фруктових дерев на вугілля, на час смаження топку необхідно закривати, не плотно, для формування диму, перевертати не потрібно 20260611_165325.jpg
     
    Прокоп01, флегМАТ, dspy та 4 іншим подобається це.
  22. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    Хтось куштував? Які враження?
     

    Images:

    20260611_214929.jpg
  23. GINDENBURG

    GINDENBURG General-major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    82
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    138
    Повідомлення:
    9.238
    Адреса:
    Украина
    Треба окрему тему про алкашку :eek: Не куштував, та назва, при 35 градусах сумнівна :D
     
    иван777444333 подобається це.
  24. moranno

    moranno General-major

    Повідомлення:
    6.491
    Адреса:
    Киев
    Так і кальвадос не міцний і шнапс. В німців взагалі заборонено 40% продавати. Доречі з наших заводів теж виходе 39% при напису 40%. Колись з кумом поспорили, чомк горілка не бере. Чи рлзбавлена чи ми такі міцні. Приніс спиртометр. Купиои і відкрили дві пояшки. В одній 38% в іншій 37,5% . Це поки марка нова, то наливають норму а потім.... як усе навкруги.
     
    GINDENBURG подобається це.
  25. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.621
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Неправда бо купував ром в Aldi ром (напій спіритусовий) 60 градусів. Це по перше, а по друге - жоденвиробник віскі не буде переставляти продукції на вироб трунків зменшеної міцності!
     
    Мишель 777 та GINDENBURG подобається це.
  26. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Розведений спирт, настояний на меді, кориці, цедрі апельсина та коріандрі – за ціною елітних напоїв...:confused: Таке собі задоволення. Собівартість цього напою менше 80 грн. за літр. Решта маркетинг для довірливих людей.
     
    moranno та GINDENBURG подобається це.