Питання що до оригінальності підносу Люфтваффе

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем VerkaletsB, 26 кві 2026.

?

Оригінал чи ні ?

  1. Оригінал

    0 голосів
    0,0%
  2. Не оригінал

    100,0%
  1. VerkaletsB

    VerkaletsB Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Полтава
    Добрий день, хто розуміє в темі по питанню оригінальності даного предмету, напишіть свою думку
     

    Images:

    Screenshot_20260426_165953_OLXua.jpg
    1000068186.jpg
    1000068183.jpg
    1000068180.jpg
    1000068177.jpg
    1000068192.jpg
    1000068189.jpg
    1000068201.jpg
    1000068198.jpg
    1000068195.jpg
    Screenshot_20260426_165211_OLXua.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. ACTinBlack DTNVS — це передовий бінокуляр нічного бачення, створений для професійного використання у...
      150000 грн.
    2. Бинокль в хорошем состоянии видно хорошо с кофрой Есть потёртости по корпусу
      1700 грн.
    3. Тепловізор повністю функціональний, стан майже ідеал, вся оптика, всі лінзи в ідеалі, екран, кнопки,...
      10000 грн.
    4. Продам трофейный тепловизор L3 Harris Mini Thermal Monocular в комплекті з 3-кратною лупою.
      250000 грн.
    5. Купувався тут на форумі у стані бувшого у використанні , не знадобився та мною не використовувався....
      11000 грн.
  3. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.725
    Адреса:
    Finland
    Підніс оригінал,клеймо ні!
     
    adlerhaus та Pyro подобається це.
  4. VerkaletsB

    VerkaletsB Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Полтава
  5. рост1972

    рост1972 Oberleutnant отпуск

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    1.811
    Адреса:
    Хмельницька область
    В вас після перегляду цього оголошення завалить рекомендаціями з олх...ви після цього вночі спати не зможите..бажання вихватити рарітет на олх!:D
     
  6. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.725
    Адреса:
    Finland
    Там таких багато, я був одному написав за катану,- продавець розпинався за підробку шо вєк волі нє відать сама шо не є оригінал!
    То набив зустріч,так біля лісочку... під Києвом,він очконув чо біля лісу,- дав зрозуміти якщо кидалово шоб далеко тіло не нести!
    Ну,і в нього цих вилок,ложок,кінжалів як на сльоті)))
    Але не продав катану,каже шо вже інший покупець запропонував..:D
     
    Ph@ntom подобається це.
  7. VerkaletsB

    VerkaletsB Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Полтава
    Тут також продаються не оригінали на жаль https://reibert.info/threads/markuvannja-original-kopija-na-aukcioni.1564951/
     
  8. VerkaletsB

    VerkaletsB Oberschütze

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Полтава
    Я у одного користувача на олх хотів придбати блюдце https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/kofeynoe-blyudtse-cc-reyh-ss-reich-1940god-original-IDZN2Hs.html , накладеним платежом не відправляє, зустрітися в Києві відмовився, також хотів придбати чашку під один палець , - тільки передплата і ніяк по іншому, різні бувають люди
     
  9. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.725
    Адреса:
    Finland
    Маєте самі розбиратись в тих речах які коллекціонуєте. А все осягнути і знати нереально.
     
  10. Blitzwinkel

    Blitzwinkel Major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    211
    Лоти
      на продажу:
    38
      продані:
    437
    Повідомлення:
    2.725
    Адреса:
    Finland
    Бо йому вже зуби вибивали і думаю не раз!)))
    Бажаючих впарити фуфло через олх як бліх на псу...
     
    VerkaletsB та Ph@ntom подобається це.