Дісталися отакі два глушники. Зі слів попереднього власника настріл не великий. Я так розумію, він їх погано накручував, або вони в процесі скручувалися. Питання полягає в тому, чи можна з ними щось зробити, чи тільки під викидання?
А как у небольшого настрела может быть такое облезлое состояние?? Их об гравий били? Думаю там внутри все давно уже прогорело
Металобрухт. Схоже на калаші стояли. У товариша є Калаш МКМ , так він при мені ним три глушника запоров, різьба на стволі там нарізалася не для глушника тому і завдання на точність і співвісність не ставилося, куля черкає десь сепаратор, або вихід, ну і результат як на фото вище, куля звичайно летять хто вліс хто по дрова на 50 метрів у відро не попадає. Навіть якщо ви це поставите на ствол який має гарну різьбу воно буде як мінімум дуже сильно міняти СТП тому що вдстань від кулі яка проходить глушником до стінок сепараторів навколо не одинаковий , десь буде прориватися більше газів і це впливатиме на кулю.