Настоящий чердачный К98 E.u.F. Hörster

Тема у розділі 'Скільки коштує?', створена користувачем Pete, 24 бер 2026.

  1. Pete

    Pete Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    117
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Украина
    Прошу помощи в оценке стоимости данного штыка, кнопка работает - пружинка целая
    внешка - так себе, номера на ножнах и лезвии одинаковые, клин - почти как новый, родная смазка - воронение потерто только в местах касаний - смазку не вытирал... такое чуство что просто новым его поставили и он ждал своего часа на чердаке,
    пружинка ножен держит отлично, реставраций абсолютно никаких не проводилось все полный оригинал
     

    Images:

    photo_18_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_19_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_20_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_21_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_22_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_23_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_24_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_25_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_26_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_27_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_28_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_13_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_14_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_15_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_16_2026-03-24_16-00-41.jpg
    photo_17_2026-03-24_16-00-41.jpg
    FOX24, \Lisovik/, evgeny*** та 11 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Цинк.дві самопал ні заготовки алюміній, походу з якогось ящика, бо видно грунтовку червону.
      450 грн.
    2. Предложу жетон 3йРейх,пустой
      200 грн.
    3. Стан по фото
      300 грн.
    4. Предложу половинку жетона Organisation Todt 3й Рейх
      1000 грн.
    5. З болота.шрифт мілкий, видно слабувато. Обговорення тут:- https://reibert.info/threads/stab-div-nach...
      1300 грн.
  3. dimarik

    dimarik Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    43
    Лоти
      на продажу:
    19
      продані:
    76
    Повідомлення:
    1.026
    Адреса:
    Киев
    свої 150$ потягне
     
    \Lisovik/, PZB, Askal та 3 іншим подобається це.
  4. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.088
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Старт з 10 тис. Імхо
     
    Николай 1981 та Pete подобається це.
  5. doktor1

    doktor1 Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    80
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    167
    Повідомлення:
    3.964
    Адреса:
    Україна
    Поверхева чистка без зняття накладок
    Думаю їх-накладок- без втрат не реально зняти
    10 тисяч че трохи беребор-згіден з комрадом що 150 зелених вартує
     
    romarios, Oprishok, Штурм та ще 1-му подобається це.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    56
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.231
    Адреса:
    OSTWALL
    Абсолютно согласен: сторона ручки (там, где кнопка) и сама кнопка, сильно побиты коррозией, которую легкой шлифовкой не убрать.
     
    \Lisovik/ та Oprishok подобається це.
  7. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Ще треба перевірити номери на лезі і піхвах(ножнах).Якщо виявиться парником-буде дорожче!:beer:
     
    Otryta та кучукаю подобається це.
  8. Pete

    Pete Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    117
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Украина
    Номери парні
     
    turist1967 та \Lisovik/ подобається це.
  9. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.751
    Адреса:
    Запорожье
    Лезо- супер, а рукоятка і ножни не тягнуть на озвучену вище ціну.
    Стан ножен такий, що співпадіння номеру ролі не грає.
     
    Volodimir_S, romarios та ТарасМ подобається це.
  10. \Lisovik/

    \Lisovik/ General-major

    Повідомлення:
    5.460
    Адреса:
    Лінія Арпада
    Маєте серенчу,хоть і невелику.:beer:
    Ще треба розрухати заржавілу кнопку..,ВД-шка Вам у поміч і простукувати через проставку.Хай щастить!
     
    Otryta, кучукаю, Pete та 2 іншим подобається це.
  11. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1368
    Лоти
      на продажу:
    91
      продані:
    2.577
    Повідомлення:
    3.305
    Адреса:
    Galizia, Львівщина
    Занадто глибокі раковини.
    Без мех. чистки не обійтись.
    Хоча, ручку і гарду можна трохи відновити.
     
    Otryta та \Lisovik/ подобається це.
  12. Pete

    Pete Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    52
    Лоти
      на продажу:
    10
      продані:
    117
    Повідомлення:
    711
    Адреса:
    Украина
    Так кнопка теж робоча без чисток ітд ;)
     
    \Lisovik/ та Roma_1985 подобається це.