Кто владеет huglu atrox или hatsan escort. Есть рациональная причина, не брать эти ружья?

Discussion in 'Вогнепальна зброя та боєприпаси' started by Zhenyakit, Jun 2, 2020.

  1. Romych

    Romych Oberleutnant

    Messages:
    1,991
    Location:
    Київ
    Так з оригіналом у Huglu і є проблеми - такі випадки з курком вже не раз траплялись.
     
  2. Интересные лоты

    1. Зарядка до Matrice 30,б/у
      6000 грн.
    2. Мавік 4 ПРО новий у використані не був повний комплект без акаунта на пломбах
      35000 грн.
    3. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      499 грн.
    4. 2999 грн.
    5. ФПВ 10" (генерал черешня). Рама вся ціла окрім верхньої пластини над платами. Бетафлай дрона ба...
      890 грн.
  3. ivashka.promokashka

    ivashka.promokashka Oberschütze

    Messages:
    22
    Я тільки застеріг від того, щоб звертатись до першого ліпшого слюсаря.
     
  4. FUGAS_777

    FUGAS_777 Stabsgefreiter

    Messages:
    194
    Location:
    Вінниця
    У даному випадку потрібно бігти саме до дяді Васі який зробить явно краще, ніж великі турецькі спеціалісти у яких дані "професійні" курки лопають на кожній другій Хуглу при першій 1000 настрілу, уже перемусолили цю тему сто раз протягом п'яти років. Складним виробом він може бути лише для школяра, там нічого складного немає.
     
  5. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Messages:
    693
    Location:
    Україна
    Ціна курка копійчана і не цікава для наших збройових магазинів...
     
  6. ivashka.promokashka

    ivashka.promokashka Oberschütze

    Messages:
    22
    Проблема в нашому дуже слабкому збройовому ринку.
    І проблема в тому, що Huglu експортує "Ствол", у якого, на мій погляд, є деякі проблеми.
     
  7. WertyLuc

    WertyLuc Schütze

    Messages:
    3
    Location:
    Київ
    Вітаю, підскажіть може в когось є для продажу курок для HUGLU atrox ?
     
  8. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Messages:
    693
    Location:
    Україна
    Доброго дня. Просто цікавлюсь, скільки настріл до того, як тріснув?
     
  9. WertyLuc

    WertyLuc Schütze

    Messages:
    3
    Location:
    Київ
    1500
     
  10. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Messages:
    693
    Location:
    Україна
    дякую
     
  11. korzag

    korzag Schütze

    Messages:
    5
    Location:
    Lviv
    Доброго дня, а відпишіть будь ласка хто замінював приклад і цевьє на деревяні на Huglu Atrox T. Ніби людина в Перереяслові виготовляла раніше..
     
    OlekB. likes this.
  12. Ярослав Валериевич

    Ярослав Валериевич Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    27
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    55
    Messages:
    69
    Послухаю, теж цікаво. Бачив колись на фотках. Зовнішній вигляд супер
     
  13. В мене особисто Hatsan Escort SD-12, для початку робив настріл десь з десятка три наважкою 40+грм, в далі тільки наважка 36грм і так десь пострілів 300-400 і тільки потім почав брати на позиції з собою. Після настрілу проходить типу обкатки(притирання автоматики) і стає працювати чітко, але газовий поршень міняє колір та потрібно обробляти піною від нагару. Засвітив що до 300 пострілів працює чітко. А далі потрібно чистити
     
  14. Володимир(Amilkar)

    Володимир(Amilkar) Stabsfeldwebel

    Messages:
    693
    Location:
    Україна
    misiurami likes this.
  15. Labetth

    Labetth Feldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    41
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    90
    Messages:
    634
    Location:
    Киев
    Замовив, дякую
     
  16. Всім привіт .... підкажіть хто як і яку щоку собі встановлював на приклад тактикал хуглу ...Дякую
     
  17. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Писанини на 27 сторінок при тому , що в першому пості автор теми озвучив фантастичну мету. А відповідь проста, - ні, навіть 5% заявлених пострілів не витримає. Навіть 5-10% це вже рекордний показник для дорогих рушниць.
    Виникає питання, якщо людина планує вистріляти міліон патронів на приблизно міліон долларів, то нафіга йому дешевий турок? Купи дорогу брендову іномарку за 5-10 тисяч долларіів?
     
  18. misiurami

    misiurami Feldwebel

    Messages:
    267
    Location:
    Запоріжжя
    Ви неуважно прочитали перший пост. В нього не стоїть! ;)
     
    Прокоп01 likes this.
  19. Прокоп01

    Прокоп01 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    2
    Messages:
    1,750
    Location:
    Запорожье
    Якось про "не стоїть" я дійсно пропустив.:D:beer:
     
  20. OlekB.

    OlekB. Schütze

    Messages:
    18
    Location:
    Переяслав
    Цікаво... Ніколи не чув про таких майстрів у нас...
     
  21. misiurami

    misiurami Feldwebel

    Messages:
    267
    Location:
    Запоріжжя
    Пару місяців тому дивився відео, де автор розповідав та показував новий дерев'яний приклад та цівку на рушницю Зауер, які виготовив майстер з Запоріжжя. Під відео є номер телефону.
    Зауэр 16кал, НОВАЯ ЖИЗНЬ!!! Sauer 16 gauge, New life!
     
  22. Oleksandr Kosovan

    Oleksandr Kosovan Schütze

    Messages:
    3
    Всім привіт. Обираю першу гладкоствольну зброю, зупинився на Huglu ATROX Tactic Plus. Бентежать відгуки про проблеми з ДТК і лотком в звичайному tactic, а також не знайшов чіткої різниці між Tactic і Tactic Plus. Чи є тут власники Plus-версії — підкажіть, чи виправлені ці моменти в ній та яка між ними різниця?
     
  23. misiurami

    misiurami Feldwebel

    Messages:
    267
    Location:
    Запоріжжя
    Є тема "Нужен совет по помпе". На 215 сторінці пішла мова про саморобну щоку на телескопічний приклад.
     
  24. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Messages:
    1,228
    Location:
    Украина
    Якщо бентежить і те, і друге, і третє - то навіщо зупинятись?
    Може варто зупинитись на чомусь іншому?
    Я, коли свого часу вибирав, Huglu відкинув відразу.
     
  25. Oleksandr Kosovan

    Oleksandr Kosovan Schütze

    Messages:
    3
    Під мій бюджет не знайшов цікавих варіантів окрім Huglu і Tudors Survivor ( якого зараз немає в країні ).

    На чому зупинились?
     
  26. misiurami

    misiurami Feldwebel

    Messages:
    267
    Location:
    Запоріжжя
    Різниця між Tactic та Tactic Plus в наявності у останнього теплового екрана на стволі.