Кулір Німетчина

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем goshask9, 3 бер 2026.

  1. goshask9

    goshask9 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    1.536
    Адреса:
    Харьков
    Доброго! Може хто має фото, часів війни, з солдатом вермахту, біля схожого куліра. Колись зустрічав, а зараз неможу знайти. Дякую.
     

    Images:

    IMG_20260302_150211.jpg
    IMG_20260302_150224.jpg
    IMG_20260302_150236.jpg
    IMG_20260302_150247.jpg
    IMG_20260302_150258.jpg
    IMG_20260302_150322.jpg
    IMG_20260302_150338.jpg
    IMG_20260302_150438.jpg
    IMG_20260302_150449.jpg
    IMG_20260302_150456.jpg
    IMG_20260302_150524.jpg
    IMG_20260302_150551.jpg
    TarASha подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штик зразка 1909 року до гвинтівки Маузер.Після купівлі лота прошу уточнити реквізити карти.З поваго...
      8000 грн.
    2. По фото
      450 грн.
    3. Клинок к кортику офицера Пехоты. III.Рейх. --------- Клеймо изготовителя: "Голова Рыцаря в шлем...
      8000 грн.
    4. хорошее состояние ,клем нет .
      449 грн.
    5. Штык М35 Китай. 1930-40 г.г. ----------- Штык использовался с винтовкой «8 mm Mauser Standard-Modell...
      8000 грн.
  3. goshask9

    goshask9 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    1.536
    Адреса:
    Харьков
    Щє.
     

    Images:

    IMG_20260302_150601.jpg
    IMG_20260302_150607.jpg
    IMG_20260302_150622.jpg
    IMG_20260302_150642.jpg
    IMG_20260302_150650.jpg
    IMG_20260302_150842.jpg
    IMG_20260302_150852.jpg
    IMG_20260302_150858.jpg
    IMG_20260302_150905.jpg
    IMG_20260302_150913.jpg
    IMG_20260302_150919.jpg
    IMG_20260302_151116.jpg
    IMG_20260302_151128.jpg
    Oprishok подобається це.
  4. Carl Zebisch

    Carl Zebisch Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    41
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    62
    Повідомлення:
    6.751
    Адреса:
    Bassarabia Cetatea-Alba
    Это случайно не кружка Эсмарха, для клизм?
     
    sergeyk2, Дід Змій, LySS та 3 іншим подобається це.
  5. goshask9

    goshask9 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    1.536
    Адреса:
    Харьков
    Выдавало ось таке. Та й фото бачив, часів війни, як німці пили з такої штуки. Фото не можу знайти, в інеті. [​IMG]
     
  6. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
    Ага.. литров эдак в 10))
    Можно сказать - бочка Эсмарха:D
    Спробуйте відштовхнутися від тієї теми, де ви його виставляли на визначення. Напевно після того Ви і шукали фото використання у гуглі
    https://reibert.info/threads/ehmblema-krigzmarin.1419460/#post-15630090
     
    SergZSK, 240оsb, goshask9 та ще 1-му подобається це.
  7. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.278
    Адреса:
    Київ
    По фото ніфіга не видно 10 літрів.
    Відносно малюнка на шпалерах - літра три, якраз Есмарх.
     
    sergeyk2 подобається це.
  8. TarASha

    TarASha General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    343
    Лоти
      на продажу:
    178
      продані:
    809
    Повідомлення:
    5.295
    Адреса:
    Любая 8
    По фото ще не означає, що за фактом.
    До того ж приведіть приклад "есмарха" з такої товстої кераміки та такої форми, навіть у 3 літри (що забагато для клізми). Вага її буде не сумісна і утруднена з використанням за таким призначенням.
     
    240оsb подобається це.
  9. goshask9

    goshask9 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    1.536
    Адреса:
    Харьков
    Забув заміряти, та написати розміри. Пізніше зроблю, вже в гараж відніс. Можу одне сказати, гараздо більше 6л. баклашки.
     
  10. goshask9

    goshask9 Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    20
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    30
    Повідомлення:
    1.536
    Адреса:
    Харьков
    Дякую. Відштовхувався, но чомусь в цей раз не допомогло. Требо було тоді фото скопіювати. Недопетрив.
     
    TarASha подобається це.