AKDAŞ SA-9 владельцам. Опыт использования.

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем kosss76, 10 июл 2024.

  1. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Дякую. Навіть не знав, що є такий варіант. Обов'язково напишу свої враження.
     
    berger2000 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Макет міни 82 мм (порожній, безпечний) з тубусом. Приблизна вага 2 кг. Стан дивитись по фото. Чудови...
      2000 грн.
    2. ММГ ВоГ 17 импортного производства одним лотом, 6шт Гильза стреляная + корпус (голов нет)
      1100 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Макет гранаты Ф 1. Лендлиз. В исключительной геометрии. Полностью пустая и безопасная. В комплекте с...
      1260 грн.
    4. Чудова можливість підтримати Сили Оборони та водночас придбати практичний та функціональний бойовий...
      5650 грн.
    5. Ммг ракети від енлау, було пошкодження тому розібрали, що осталося ціле то на фото, піде на ремонт а...
      30000 грн.
  3. Andrew H

    Andrew H Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    13
    Користувався тіхоновським дгк, як і писали вище абсолютно немає сенсу на акдаші, краще реально купити недорогий глушник, той само афт і фаново стріляти дозвуком навіть без навушників
     
    akms1974, DenDen93, 312146 и ещё 1-му нравится это.
  4. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Яка саме модель у вас була? Бачу, там аж чотири варіанти.
    Глушник я вже давно маю. Є один дуже неприємний момент. Біля вас завжди хтось стрілятиме без нього. І все одно надіваєш вуха.
     
    akms1974 нравится это.
  5. Andrew H

    Andrew H Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    13
    S44 наче, він є напівінтегрований і звичайний. Кількість сепараторів можна змінювати, по своєму досвіду скажу, що вистачає всього трьох для комфортної стрільби
     
    akms1974 нравится это.
  6. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Так ви про ДГК чи глушник?
     
    akms1974 нравится это.
  7. Sheffi

    Sheffi Oberschütze

    Сообщения:
    27
    Адрес:
    Киев
    А хто на що замінював рідний приклад ? Поділіться враженнями( а бажано ще й фото). Заглядають на скелетон від GPN, але сумніваюсь, так як в прикладах такого типу не регулюється довжина
     
    akms1974 нравится это.
  8. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Приміряв скелетони металеві. Красиво, але від пострілу отримуєш неприємний лязгіт по щоці.
    В результаті купив нову не складну трубу + зручний для мене приклад.

    0-02-05-83aeb89b70ca215667e9084edac8a4026d2c042eb26653e8c4140ebea6e7b41b_7ba61179a850da26.jpg
     
    akms1974, Sheffi, Dol и ещё 1-му нравится это.
  9. Andrew H

    Andrew H Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    13
    Про глушник писав) А дгк був dragon
    https://www.tihon.com.ua/product/dtk-dragon/

    Та і дгк як на мене мають сенс лише в спорті, а акдаш для цього не сильно підходить, тому навіть не потрібно заморочуватись
     
  10. Dfkthf123

    Dfkthf123 Gefreiter

    Сообщения:
    64
    Адрес:
    Киев
    Доброго. Придбав такий
    https://aftactic.com/aftactical-s44nf60-38-1228-4sp/
    Мені підходить. Звісно надзвук не прибирає, сухий "лязг" від пострілу є. І десь тут у темі був огляд на нього.
    Зручність - якщо треба зняти то пламегас залишається а глушник відкручується. Різьба ціліша, бо глушник з алюмінієвого-магнієвого сплаву.

    upload_2026-2-28_18-25-24.png
     
    akms1974, FOX_3 и DenDen93 нравится это.
  11. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Забрав ДГК від Тихон. В комплекті крашвашер. Я хз як його накрутити, щоб прорізи дивилися вгору. На фото недокручено.

    IMG_1792.jpeg

    IMG_1793.jpeg
     
    akms1974 и Sheffi нравится это.
  12. Andrew H

    Andrew H Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    13
    Крашвошер треба поступово сточувати індивідуально підганяючи під ствол і різьбу
     
    akms1974 нравится это.
  13. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Яким чином його сточувати?
     
    akms1974 нравится это.
  14. Andrew H

    Andrew H Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    13
    Я банально взяв наждачний папір і сточував той бік, що йде до дтк, періодично ставлячи і перевіряючи чи не переборщив. Навіть, якщо шось піде не так, ці крашвошер по 50грн спокійно можна купити
     
    akms1974, berger2000 и 312146 нравится это.
  15. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Написав виробнику. Пропонують розібрати ствол. Зафіксувати в лещатах. Накрутити ДГК поки не розчавиться крашвошер.
    Мені здається, їм варто це на сайті писати.
     
    akms1974 нравится это.
  16. Andrew H

    Andrew H Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    8
    Сообщения:
    13
    Я б виробнику заборонив таке писати навіть в приватні повідомлення людям) бо розчавлений крашвошер доведеться знімати або в майстерні або самостійно перекушувати чимось
     
    akms1974 нравится это.
  17. Dol

    Dol Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    233
    Адрес:
    Odessa
    панове прежде чем писать дичь погуглите хотяб, крашвошер(если это крашвошер а не просто шайба) раздавливается в процессе закручивания, и он для этого предназначен. ставите и крутите пока пламегас не станет как надо.

    п.с. и да, он одноразовый кто не в курсе
     
    akms1974 и sergey_mp нравится это.
  18. 312146

    312146 Obergefreiter

    Сообщения:
    97
    Адрес:
    Тернопіль
    Зовсім не практична річ. Виходить, накрутив ДГК і не знімаєш. Про глушник можна забути.
     
    akms1974 нравится это.
  19. Sheffi

    Sheffi Oberschütze

    Сообщения:
    27
    Адрес:
    Киев
    Саме так. Тому виробники і створюють 2в1: дгк/полум'ягасник+саундмодератор
     
    akms1974 нравится это.
  20. Dol

    Dol Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Сообщения:
    233
    Адрес:
    Odessa
    эм... ну так у всего свое предназначение... для глушака поверх дтк\пламегаса ставят шим шайбы
     
    Чиж и akms1974 нравится это.
  21. Anton724

    Anton724 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    96
    Вітаю всіх місцевих, підкажіть, можливо хтось знає - чи підійде до акдаша усм від AR-15?
     
    akms1974 нравится это.
  22. Саваж Бирд

    Саваж Бирд Oberschütze

    Сообщения:
    16
    Адрес:
    Дніпро
    Не підійде, нажаль...
     
    akms1974 и Anton724 нравится это.
  23. Anton724

    Anton724 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    96
    Щиро вдячний за відповідь
     
    akms1974 нравится это.
  24. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.174
    Адрес:
    Винница, Украина
    Тут выше спрашивали о коллиматоре на данном РСС. Высота линии прицеливания в данном карабине аналогична таковой на АР-15
    Соответственно, сюда нормально (продуктивно) прицел с высотой оптической оси 1,5 дюйма (ок.38 мм). Такая высота опт.оси, к примеру, у Эотеков. Всё, что ниже, не позволит стрелять и целиться действительно быстро.
     
    Vi.King, DenDen93, Unnamed Player и 2 другим нравится это.
  25. 482Rally

    482Rally Oberschütze

    Сообщения:
    13
    Адрес:
    Киів
    Sig Romeo 4 зайшов норм по висоті
     
  26. Anton724

    Anton724 Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Сообщения:
    96
    Доброго дня панове, підкажіть хто знає, чи підійде селектор режиму вогню від АР-15 для акдаша?
     
    akms1974 нравится это.