Що трапляєтся з лотом після закінчення дати лоту

Dieses Thema im Forum "Питання по роботі аукціону REIBERT" wurde erstellt von Євген66424555, 26. Feb. 2026.

  1. Євген66424555

    Євген66424555 Schütze

    Beiträge:
    2
    Ort:
    м.Миколаїв
    Лише у вівторок зарєєструвався тут чисто гвинтівку продати бо знайомі цей аук порекомендували, але користуюсь цим ауком я перший раз тому не знаю що тут да як, тому ось питання: на лоті є ставка у 1250 грн та дата закінчення лоту 27.02.26 о десятій вечора, а що після закінчення? мене просто зв'яже з покупцем чи як?
     
    ТарасМ gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Ікона 19 вік. В латунному окладі.
      2500 грн.
    2. Німецькі олов'яні солдатики виготовлені під час ПСВ. Тема: Французька піхота. Розфарбовані вруч...
      1200 грн.
    3. Німецька єгерська трубочка з мисливським сюжетом на чаші. Не курена!
      1200 грн.
    4. Все, як на фото. У цілком робочому стані. Є клейма.
      1680 грн.
    5. Ніж для листів, конвертів ( для кореспонденції). Зроблено у вигляді залізничного костиля. Матеріал -...
      785 грн.
  3. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1366
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2.575
    Після закінчення аукціону Вам прийде повідомлення про продажу.
    А покупцю також прийде повідомлення про покупку і № рахунку який Ви вказали при реєстрації.
    Після оплати він повідомить на сайт і Вам автоматично прийдуть його дані для відправки.
    Звязуватись з покупцем НЕ обовязкво.
     
    Євген66424555 und Alex Richter gefällt das.
  4. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Beiträge:
    20.636
    Ort:
    Украї́на
    Но с Вашим рейтингом,а точнее его отсутствием,Вам придется отправить лот наложенным платежем,согласно условий выбранной почтовой кампании.
    Чтобы Вы не потеряли деньги и лот забрали воспользуйтесь пунктом 8.8 правил аукциона
     
    Євген66424555 und ТарасМ gefällt das.
  5. Євген66424555

    Євген66424555 Schütze

    Beiträge:
    2
    Ort:
    м.Миколаїв
    у тому то й прикол що в мене у доствці є тіки особова зустріч, я тому й запитав, якщо була б можливість по пошті відправити то було б легше
     
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1366
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2.575
    Потрібно було про ПРИКОЛ писати в першому пості.
    Звязуйтесь з покупцем і домовляйтеся про купівлю-продаж.
    Або відкривайте "диспут" (на сторінці проданого лота).
    Наступного разу не спішіть з виставленням.