Що трапляєтся з лотом після закінчення дати лоту

Тема в разделе "Питання по роботі аукціону REIBERT", создана пользователем Євген66424555, 26 фев 2026.

  1. Євген66424555

    Євген66424555 Schütze

    Сообщения:
    2
    Адрес:
    м.Миколаїв
    Лише у вівторок зарєєструвався тут чисто гвинтівку продати бо знайомі цей аук порекомендували, але користуюсь цим ауком я перший раз тому не знаю що тут да як, тому ось питання: на лоті є ставка у 1250 грн та дата закінчення лоту 27.02.26 о десятій вечора, а що після закінчення? мене просто зв'яже з покупцем чи як?
     
    ТарасМ нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Распродаж коллекции латунных маузеровских гильз Германии , разных по клеймам ! Повторов нет ! В л...
      6800 грн.
    2. гільза трошки пошкоджена,капсуль не битий,куля не стріляна.Все як на фото.
      110 грн.
    3. Планка Маузер с клиентом ВS, Чешского производства. Пружина залипшая.
      120 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Кулі 12.7 *108 мм б-32(імпортні)
      12 грн.
    5. 30 грн.
  3. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1366
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2.575
    Сообщения:
    3.304
    Адрес:
    Galizia, Львівщина
    Після закінчення аукціону Вам прийде повідомлення про продажу.
    А покупцю також прийде повідомлення про покупку і № рахунку який Ви вказали при реєстрації.
    Після оплати він повідомить на сайт і Вам автоматично прийдуть його дані для відправки.
    Звязуватись з покупцем НЕ обовязкво.
     
    Євген66424555 и Alex Richter нравится это.
  4. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Сообщения:
    20.636
    Адрес:
    Украї́на
    Но с Вашим рейтингом,а точнее его отсутствием,Вам придется отправить лот наложенным платежем,согласно условий выбранной почтовой кампании.
    Чтобы Вы не потеряли деньги и лот забрали воспользуйтесь пунктом 8.8 правил аукциона
     
    Євген66424555 и ТарасМ нравится это.
  5. Євген66424555

    Євген66424555 Schütze

    Сообщения:
    2
    Адрес:
    м.Миколаїв
    у тому то й прикол що в мене у доствці є тіки особова зустріч, я тому й запитав, якщо була б можливість по пошті відправити то було б легше
     
  6. ТарасМ

    ТарасМ Oberstleutnant

    Рейтинг:
    6
    Отзывов:
    1366
    Лоты
      на продаже:
    94
      проданные:
    2.575
    Сообщения:
    3.304
    Адрес:
    Galizia, Львівщина
    Потрібно було про ПРИКОЛ писати в першому пості.
    Звязуйтесь з покупцем і домовляйтеся про купівлю-продаж.
    Або відкривайте "диспут" (на сторінці проданого лота).
    Наступного разу не спішіть з виставленням.