Я на своєму навпаки, сам на те місце встановив. ( виготовив із відбійника заднього амортизатора вісімки )
Якось я вважав раніше, що шина на автомати підводиться зверху, дроти навантаження відповідно знизу. Тут бачу що вхід на запобіжники знизу. Це путужне порушення канонів, чи хай буде, зато менше + та - дроти під напругою до 460 вольт торкаються один одного. Що скажете?
в букварі писалось (не дослівно а зміст) що напругу БАЖАНО подавати на нерухомі контакти але НЕ ОБОВЯЗКОВО...якось так...тож най так буде...
Тест нового 24 вольт 4,2 квт інвертора. Коротко. 1. При навантаженні 3,9 квт за лічені секунди всрався помилкою та вимкнувся. Тобто реальна максимальна путужність 3,5 квт. 2. АС та DC ПЗІП вбудовані в інвертор не заземлені. Ризик пробою та загоряння. 3. Замість DC автомату стоїть АС автомат. 4. АС автомат на вході замість 25А стоїть 63А. 5. Монтаж АС та DC в єдному щитку заборонено! 6. Демонтаж кришки, щоб замінити цю дику дроч на актуальні автомати призводить до руйнування гарантійної пломби та втрати гарантії. Пс. Інвертор має пляту як Anenji, Anern та купа клонів. Але автоматна дроч становить певну небезпеку для користувача.
Ніачом. Цей тормоз ще й придбав собі 3х фазну дею, яка не працює від перекоса фаз та вихода за межі робочої напруги))) Десь прорахувався, але де?
Не прорахувавсь. Продавани в більшості випадків дупля не відбивають, що продають. Напарили, тепер людина мучається, і викинуть шкода, і працювати нормально не хоче.
Ну, він просто описав проблеми, які виникли, чи по власній дурості, чи напарили. В мене в знайомого, теж згорів, ібо ніхто не сказав з тих хто встановлював та продавав, що на бойпасі теж обмеження є, і в інструкції про це ні слова. Підключили зварку в розетку, і пішла Дея на запчасті(.
Якщо є попит, то ціни не падають. А попит буде. Я вже теж скупивсь, потихеньку збираю, варіантів, то нема найжаль((((.
да совєтчик ше той: 1) щоб зрозуміти що в тебе з мережею треба ставити як мінімум 3 фазне реле напруги (я вже не кажу про дорогі аналізатори мережі які фіксують всі відхилення) в асинхронному режимі щоб побачити чи не відвалюються окремі фази...вольтметр то до дупи...сидіти коло нього пару днів не будеш..а от відвал фаз і відповідно світломузику по споживачах незамітити важко.. 2) крім параметрів по мінімальній і максимальній напрузі 3 фазний інвертор чутливий до асиметрії фаз: 1 фаза скажемо 180в (в принципі допустима по напрузі) а друга 255в (теж ніби допустима по напрузі) а от різниця між ними в 75в може не подобатись 3 фазному інвертору... 3) про режим відсутності 1 фази взагалі мовчу...
Та вся та дроч та пляч ярославни легко вирішується. Треба свій 3х фазний путужний дейє від'єднати від кривої мережі нах, і залишити від неї тільки синтез. Прикрутити luxpower sna6000 в якості зарядного пристрою на акума, з якого синтезує дейя. Красивий Luxpower з кривої мережі дує енергію на акум, крива дея синтезує красиві 3 фази. Бінго. На красивий Luxpower можна начепити ще 2 стрінга корисних панелів. Профіт, як не крути.
Якщо перед початком суті відео йде: "поставте вподобайку та підпішіться", то далі дивитись немає сенсу. Перевірено. Психологія: "бабкі впєрьод". Монстри - блогери спочатку викладають матеріал, а потім просять за нього "гроші".
а додавши 3 фазного перемикача фаз перед Люксом взагалі не паритись про якість фаз: перемикач буде вибирати ту що в межах допустимого
Чому саме таке рішення? Тому що 3хфазний стаб, коштує суттєво дорожче ніж інвертор. І може виявитись з інвертором тупо несумісним.