Обыски, обыски и еще раз обыски!

Discussion in 'Курилка' started by kochevnik99, Nov 26, 2018.

  1. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Треба бути офіцером, для початку, та й ще адекватного, хто подає на нагороду.
    В мене є знаймох форумчан з нагородною. Нічого такого, більше геморою, бо це відповідальність
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 1 шт.)
      Сушарка для взуття електрична призначена для просушування взуття в домашніх умовах.Сушарки призначен...
      115 грн.
    2. Термовставки в резиновые сапоги M-90 , контрактные,оригинальные , - армии Швеции. Размер 255-270 , б...
      799 грн.
    3. Известные термобахилы HEATPAC NORMECA, ВС Норвегии. FORSVARETS HÆRENS TERMISK OVERTREKKSKO FOTPOSER...
      650 грн.
    4. Оригинальные армейские стельки Boven в берцы (Нидерланды) в спортивную, треккинговую и др. обувь Сос...
      150 грн.
    5. Гетры для защиты ног/обуви в походных условиях. Одеваются поверх одежды и самой обуви, обеспечивая з...
      220 грн.
  3. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    В мене капітана звання, та й служу з 2016, вже бачив і прапорщиків з нагородною зброєю, ну і в 2023 мені за 5к дорослих пропонували, але як на мене це занадто
     
    slawuta5 likes this.
  4. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    Ваш знайомий що зробив, щоб його ним нагородили ?
     
  5. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    Взагалі не задумувався раніше про свою безпеку так сильно, але зараз чомусь почали виникати такі думки. Можна типу державний з собою постійно тягати, але якось не приємно, так як воно не своє, а хочеться і коліматор і все інше кастомізувати
     
    slawuta5 and capt.A.Smollet like this.
  6. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    Можете кого є чутки якісь коли закон про зброю буде ?
     
  7. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Є чутка що завтра - післязавтра...:D
     
  8. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    Якби хоч якісь гарні на вигляд травмати були то можна було б напевно взяти, але з іншого боку, якщо буде легалайс, то куди потім той травмат дівати, вони сміттям де факто стануть, навіть gp за 1+k дорослих. Такі думки не дають заснути
     
  9. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    47
    Лоты
      на продаже:
    6
      проданные:
    86
    Не тіште себе ілюзіями. Спіть спокійно.
     
    David Jäger, LySS, valerka and 3 others like this.
  10. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Знайомих...він не один.
    Може і самі розкажуть , за що. Зазвичай, це за комплексну роботу , а не за конкретний вчинок. Порядок кому і за що давати так розумію не передбачено... як і усьому. Повезло з старшим командиром - буде пєстік, замість подякі від міністра чи главкома
     
  11. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    3,910
    Location:
    Украина
    А чим зазвичай нагороджують ?
     
  12. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Бачив ТТ, Глоки, Чизету... і знаю кольт 1911 в хромі, з білими накладками. Притому він перепав штабсержанту. Що довело до величезної жаби панов полковників) Ось за ФОРТ не скажу, не бачив особисто
    А у одного генерала, вже на пенсії- звичайний ПМ. Так що нагороджують якось рандомно
     
    David Jäger, LySS, Hamer2109 and 5 others like this.
  13. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    З мого досвіду часів АТО-ООС 2014-2020 р.р., найпопулярнішими "нагородами" в цей період період були:
    - поплескати по плечу перед строєм і сказати бійцю "Єбать, ти маладець!"
    - паперові "грамоти" та "подяки", і нахрен нікому не потрібні. Після кожної зміни дислокації їх хлопці стопками на підвіконниках залишали
     
    vostok917, LySS, Ansar92 and 6 others like this.
  14. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Нічого не змінилося, в мене трохи зібралося. Десь лежать, навіть не пам'ятаю де....добавились відзнаки від главкома, та МО.. що по суті та ж подяка, тільки в металі
     
  15. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Маємо ж розуміти , як працює в армії..
    Якщо у умовного комбата і нач.штабу ще нема нагородняка, то у ротного- взводного його не буде точно, буде лише сувора подяка
     
  16. Cracker

    Cracker Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    3,910
    Location:
    Украина
    Вибору немає? Що дали то іє ?
     
  17. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Так. Десь видається на нагородження кількість, який ящик вскрили - такой і буде. І не обов'язково все нове.
    Може у високих чинів і приближених є можливість замовити..за це не знаю. Є полковники з ТТ і є молодший оф.состав з глоками
     
    LySS and Cracker like this.
  18. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    В 18-му чи 19-му році одному з командирів батареї мого дивізіону повідомили "зверху" бригади, що планують подати його на нагороду Стєчкіним (молодий офіцер, талановитий артилерист, дійсно, був гідний нагороди). Але він навідріз відмовився від зброї. Мотив - суцільний "головняк" зі зберіганням.
     
  19. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Зараз такі часи що невідомо коли та що. Тому коли планую ночувати на моїй ділянці забираю з собою мого Глока та й у лісі він зі мною. На тему коліматора та іншого шпею на короткостволі, то я волію фабричні мушку та прорізь.
    Не вбачаю ""головняку" зі зберіганням - згідно з нашим законом маєш зброю тримати у шафі класу S1і жодних проблем, а носіння та траспортувпння у дискретний спосіб щоб оточуючі тебе люди не бачили зброї.
     
    LySS likes this.
  20. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel отпуск

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    78
    Лоты
      на продаже:
    45
      проданные:
    225
    У нас були не ті умови про які Ви написали.
    Коли місцем дислокації були коровники, свинарники, напів-розвалені колгоспні комори і овочесховища, де про кімнати зберігання зброї і мови нема, то головняк був ще той. Коли всі в одному приміщенні, один на одному. В 15-му і 16-му р.р. пропали 2 "макарових" у комвзвода і комбата. Кримінальні розслідування у всіх свіжі в пам"яті. І як тягали цих офіцерів по всіх інстанціях. То після другого випадку пропажі пістолета, всі офіцери дивізіону відмовились від отримання "макарових". Тільки "калаші". Я також мав "калаша" і пару гранат. І претензій від комбрига за відсутність пістолів до нас не було.
     
    Topaz81, slawuta5 and Otryta like this.
  21. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    Хтось як Саша македонський розжився
     
  22. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Messages:
    3,621
    Location:
    Łódż, Polska
    Але я мав на увазі приватну зброю, котра переховується вдома. А ваші варунки напевно не призначенні до тримання короткостволу при собі.
     
    Лера ОУН-УПА and LySS like this.
  23. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Ви за яку країну кажете?
    Спробуйте пройти з легальною, або нагородною зброєю рамку київського вокзалу
    Штатну зброю АК віз в такси, так меньше гемору і зайва увага. Але це було епічно і умовно протизаконно
     
    slawuta5 and LySS like this.
  24. Tractorist

    Tractorist Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    363
    Location:
    украина
    А калаш не кры
    сили?
     
  25. Николаша

    Николаша мерзкий карлик Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    7
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    5,617
    Location:
    Южный полюс
    Щось відійшли від теми.
    Кому треба ліві стволи , можу дати локаціяю,але самовинос..як отримати нагородну?! Треба попрацювати. Інше прописано законами
    Чудова тема з трофейною зброєю, її оформлення...воно працює
    Якщо що, в мене нема нічого.
     
    LySS likes this.
  26. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Messages:
    247
    Location:
    м. Київ
    Якщо короткі і якщо не треба відвойовувати, то мені пам'ятаю як до закону про трофеї в 2022 здавав знайдені пм, яригіна і навіть блядський наган хто ж знав, що замість здавати можна було приховати і зараз легалізувати (
     
    Ataman_77777 likes this.