Релоадінг 5.45х39 та 5.56х45 під кулю антидрон.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем земеля, 10 лют 2026.

  1. земеля

    земеля Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    676
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    1.318
    Повідомлення:
    344
    Адреса:
    Киевская область
    Вітаю, шановні експерти, знавці, професіонали, виникла необхідність у переоснащенні набоїв 5.45 та 5.56 під кулю антидрон. Будемо депулировати заводську та міняти на кулю пластикову з двох половинок, наповнення 5 - ть сталевих кульок діаметром 4.5 мм.
    Необхідний надійний прес, депулер з колетою, шелхолдер.
    Порадьте обладнання, а саме якої фірми кращий, витриваліший так, щоб витримував процес виймання куль ± 1000 набоїв в день.
     
    podorozhniy та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. До Вашої уваги пластиковий короб з під вибухівки стандарту НАТО SLAB PE8 L22A1 1375-99-488-9723. Див...
      400 грн.
    2. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
    3. Ящик від гранатометів АТ-4 . Розмір 110х41х26 см . Стан гарний . Був використаний в Донецькій обл.
      1099 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Ящек металевий вологостійкий, герметичний Довжина - 28см Ширина - 15см Висота - 18см.
      250 грн.
    5. Продается именн тот что на фото. Внутренние размерьі 145/180/295 мм. Ящики похоже не на первой войн...
      430 грн.
  3. [_Werewolf_]

    [_Werewolf_] Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.564
    Адреса:
    Украина
    223 и 5.45 не зря называют "убийцей кинетических молотков" и "убийцей депулеров".
    Пресс можно брать любой.
    Матрицы, имхо, любые.
    Матрицу-депулер с колетою из личного опыта рекомендую "Hornady".
     
    akms1974 та земеля подобається це.
  4. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Доброго.
    ПРЕС от лии. Самый мощный который. Набор матриц тот же. Депулер Вам и нафиг Не нужен!!!! Пойдут хорошие плоскогубцы.

    вставляете патрон в шелходер на штоке пресса, ручку пресса в низ до конца ( патрон вылезет в отверстие- куда закручивать матрицу) пулю зажать плоскогубцами и ручку пресса в низ.. и все дела ;) делов то ….
    Для шоб легче вынималось? Пулю нужно стронуть во внутрь чуточку :) они же ш кримпованны :beer:
    Дерзайте!
    Да, 223 любит шоб пулю в нарезы… 2 сотки от закусывания.
     
    Володимир Вовк, akms1974 та земеля подобається це.
  5. [_Werewolf_]

    [_Werewolf_] Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.564
    Адреса:
    Украина
    Зачем советуете плохое? Пуля 223 - ценный ресурс здесь. Ее можно продать. А изуродованную плоскогубцами пулю никто не купит.
     
    VitalicBondarchuk1974, akms1974, земеля та ще 1-му подобається це.
  6. земеля

    земеля Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    676
    Лоти
      на продажу:
    11
      продані:
    1.318
    Повідомлення:
    344
    Адреса:
    Киевская область
    Вітаю, дякую за відповіді.
    Ще одне, на яку кількість набоїв може вистачити депулера hornady? Так щоб зразу купити з запасом колет до депулера чи пару комплектів депулерів та запасних колет до них.
    Бо б/у rcbs, перестав нормально тримати кулю після 350 шт. 5.45
     
    akms1974 подобається це.
  7. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Я ш написал- хорошие пасатижы нужны и пулю нужно сначала стронуть во внутрь….. вот пример
    Перед попыткой вынуть пулю- нужно ее во внутрь толкнуть слегка!

    Кримп после новой зборки - Обязателен!!! :beer:
     
    akms1974 та земеля подобається це.
  8. [_Werewolf_]

    [_Werewolf_] Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    2.564
    Адреса:
    Украина
    Не знаю, у меня до сих пор работает. Разобрано 250 шт. .308
    Одна матрица депулера и несколько колет.
     
    akms1974 та земеля подобається це.
  9. podorozhniy

    podorozhniy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    163
    Адреса:
    м. Львів
    Скажу з досвіду, в hornady першим вийде з ладу важіль, який затискає цангу. Там є як звуження, так і ослаблення.
    Рекомендую просто на лазерорізці виготовити запасні.
     
    akms1974 та земеля подобається це.