Що там в США?

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем анатолий., 6 січ 2021.

  1. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Українці хочуть халяви. І землі і грошей. Але до агресії не готові. Як і в США нарід вірить брехливим пройдисвітам і аферистам.
     
    Останнє редагування: 29 січ 2026
    ak1993, LySS та firegun подобається це.
    1. У ній зберігався від РР
      299 грн.
    2. Ремінно-плечова система Virtus Бойовий пояс із MOLLE є невід’ємною частиною системи солдатів і взаєм...
      17500 грн.
    3. (в наявності 1 шт.)
      Благодаря своим удачным размерам, может использовать под другие различные предметы. Имеет регулировк...
      250 грн.
    4. Назва - Жилет розвантажувальний Стан - вживане, хороший Колір - Чорний Матеріал - Поліестер 600D, по...
      350 грн.
    5. Подсумок под гранату АТАКА multicam
      150 грн.
  2. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.155
    Адреса:
    украина
    трамп обезцінює державний борг америки. але воно все одно десь вилізе боком. закони фізики необманеш
     
    Ph@ntom подобається це.
  3. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.608
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Чи ви прочитали цитату, котру я навів - чи там щось написано про бажання українців до військової агресії?
     
  4. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.052
    Адреса:
    Крутого хутора
    Уважно почитайте назву теми!
    Я писав про президента америки.
    Ви в цій темі для чогось добавили українців.
    І де в Україні вважають укрїнцями в кого глибокі коріння і кілька поколінь поховано в країні?
     
    Volocuga подобається це.
  5. slawuta5

    slawuta5 Oberst

    Повідомлення:
    3.608
    Адреса:
    Łódż, Polska
    Читання зі зрозумінням не є вашою сильною стороною!
     
  6. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.155
    Адреса:
    украина
    Близько 250 млн доларів енергетичної допомоги Україні, виділених за часів Байдена, досі не надійшли, - Reuters


    Телекомпанія друга Зеленського отримала з бюджету 341 мільйон гривень і припинила роботу після втечі Міндіча


    зелений підар просто сцить людям в очі
     

    Images:

    B205FA41-0ECD-4504-805E-A2C23BD0A8E8.jpeg
    velomas, Serg75, slawuta5 та 4 іншим подобається це.
  7. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.155
    Адреса:
    украина
    золото мінус 10%.
    срібло мінус 28%.
    біток мінус 3.5%.
    інвестори мінус 7 тріліонів за один день.
    Голова Федеральної резервної системи сказав біткоін ваше нове золото. тобто біток золото для простих людей а їм настояще.
    так штормить ринкі непросто так щось насувається дуже серйозне.
     
    capt.A.Smollet, moranno та Ph@ntom подобається це.
  8. Іван Сила

    Іван Сила Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    16
    Повідомлення:
    213
    Адреса:
    Киев
     

    Images:

    625130885_25969481346021757_144432030167666037_n.jpg
    LySS та брандмейстер подобається це.
  9. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.563
    Адреса:
    im Ausland
    .... ! Тебе а не Гренландия!
    Я не хочу воевать я хочу её купить ...
    Трамп заявил что он не хочет воевать за Гренландию.он хочет купить её.ведь купили же Аляску
     

    Images:

    20260201_222501.jpg
  10. velomas

    velomas General-major

    Повідомлення:
    5.563
    Адреса:
    im Ausland
    Потужно
     
    LySS подобається це.
  11. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.155
    Адреса:
    украина
    грошей вже стільки надруковано в світі що нема стільки товарів щобці гроші чимось забеспечити. настав час міняти буси на землі. золото вниз. спібло вниз. убиткі вже 10 трл. долл. ще троха і по 5 дол за грам золото знову буде.
     
    Ph@ntom подобається це.
  12. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.155
    Адреса:
    украина
    американська "письменниця" сонора рєес. письменниця одніє книги яка стала бестселлером в америці так як норм спонсорувалась і протягувалась як агітація лгбт. а потім трампон всю ту содомію закрив фінансування забрав і содоміти вирішили перекласти цю книгу а укр мову. не ну а шо треба просувати католицькі цінності, і бажано це робити з дитинства.
     

    Images:

    8C93B106-D82E-4AAE-9B8F-4AD2B0D4B108.jpeg
    6BEB1246-EDB9-43A1-A1D5-E73FF46AD7B8.jpeg
  13. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Львівська віла Єбштейна, вже здається в оренду. Яка несподіванка. єбk.jpg
     
  14. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.065
    Адреса:
    Лодомерія
    Я долго крепился- ведь благоговейно
    Всегда относился я к файлам Єпштейна. )(
     
    slawuta5 подобається це.
  15. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.465
    Адреса:
    Україна
    Screenshot_2026-02-04-10-52-04-04_a23b203fd3aafc6dcb84e438dda678b6.jpg

    Виглядає так, що Сполучені Штати завжди зраджують. (Навмисне пишу "виглядає", щоб підкреслити, що це зовнішнє сприйняття. Сутність може бути іншою, але сприйняття важливе.)

    Мені дуже шкода курдів. Великий народ, до якого завжди звертаються, коли треба зробити якусь брудну важку роботу. Коли було треба стримати ІДІЛ, то Сполучені Штати кинулися до курдів по допомогу й наобіцяли, але потім зрадили. Курди зіграли важливу роль у поваленні режиму Асада, але знову отримали порожнечу. Зрозуміло, що Туреччина і все таке. Але виглядає як обіцянка й зрада.

    Мені страшенно шкода молодих сміливих іранських хлопців і дівчат. Яким обіцяли підтримку, яких спонукали продовжувати протести й захоплювати адміністративні будівлі тощо. Їм прямо обіцяли допомогу. Нині ці молоді життя згублені, режим потопив протест у крові в буквальному сенсі. Америка ще відчує смак цієї зради, на жаль.

    Мені шкода венесуельську опозицію, яка могла би дати країні шанс на демократичний розвиток. Але США обрали інший шлях. Я не фахівець з Латинської Америки, але я впевнений, що цей шлях заведе не туди. І проллється багато крові, якої можна було уникнути. В тому числі крові американських солдатів.

    Український приклад всім знайомий, детально розбирати його не має сенсу.

    Я не думаю, що Китай буде воювати за Тайвань. Їхня стратегія полягатиме в тому, щоб задушити й розколоти, за кращими традиціями гри вейці (в нас відомої під японською назвою ґо). США не будуть втручатися. Наобіцяють дуже багато, але побояться шантажу й відступлять. З великими збитками для себе.

    Коли росія розвалюватиметься, США заявлятимуть активну позицію щодо півночі та крайнього сходу, бо це їхні життєві інтереси. Якщо туди активно зайде Китай, то США сильно постраждають. Але США відступлять в останній момент, кинувши всі проблеми регіону на руки Японії та Канади.

    Нарешті, Ізраїль. Чимало людей в Ізраїлі налаштовані дуже проамериканськи. Здається, США завжди підтримували Ізраїль, адже вплив єврейської діаспори, протестантські цінності тощо тощо. Але це враження випаровується, щойно прочитаєш історію ізраїльсько-американських стосунків. Це сумна історія зрад.

    Я зовсім не закликаю до антиамериканизму, бо в американській історії бували різні періоди. І при демократах, і при республіканцях, яким я завжди більше симпатизував. Просто треба нарешті усвідомити, що в поточному періоді США нам не союзник і таким не стане. Відкиньте марні сподівання.

    А написати я хотів насправді ось про що. Найчастіше зрада союзників (або тих, хто довірився) суперечить не лише цінностям, а й довгостроковим інтересам США. Але гору беруть короткострокові інтереси. Транзакції.

    Але й це не те, що я насправді хотів підкреслити. Ось заради чого я це написав: якщо ваші інтереси суперечать вашим цінностям, варто перевірити ваші інтереси -- може, з ними щось не так. (с)
     
    LySS, сіроманець 78, Pyro та 2 іншим подобається це.
  16. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.465
    Адреса:
    Україна
    Пекар щось промовчав про Афган.
    Схоже сталевим американським йайцям завжди заважає москальський компромат з підкладеними малолітками))
     
    LySS, Pyro, slawuta5 та ще 1-му подобається це.
  17. Суер*Выер

    Суер*Выер General-major

    Повідомлення:
    8.065
    Адреса:
    Лодомерія
    Проста арифметика: скільки чого Америці може дати (чи вже віддала) Україна - і скільки чого може наобіцяти (і заплатити готівкою) ерефія?
     
    slawuta5 та Ph@ntom подобається це.
  18. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Повідомлення:
    2.465
    Адреса:
    Україна
    Та отож.

    Жоден стрибаючий голяком по саунах поц не вартує своєчасно підкладеної у ліжко малолітньої курви з пружною піхвою.

    Незважаючи на те, що Master of Puppets в них єдин)))
     
    LySS та slawuta5 подобається це.
  19. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum

    При Байдені такого не було.
     
  20. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Что за бред?
     
  21. брандмейстер

    брандмейстер Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    1.180
    Адреса:
    залізне серце України
    при Байдені Обама кацапам в пАрадних сцяв)
     
    LySS та Konrad Lorenz подобається це.
  22. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.727
    Адреса:
    Україна.
    Всё ради контента. 3.5 тыс. просмотров, и комментарии... похоже народ верит в эту глупость, а это элементарное информационное мошенничество.
     
  23. Konrad Lorenz

    Konrad Lorenz Feldwebel

    Повідомлення:
    244
    Адреса:
    Terra kozakorum
    Вік бере своє навіть у Трампа. Не треба було клоуну брати Байдена на глум. Сонний Джо все таки краще, чим серун Донні.
     
    LySS, slawuta5 та брандмейстер подобається це.
  24. анатолий.

    анатолий. General-leutnant

    Повідомлення:
    16.052
    Адреса:
    Крутого хутора
    Трамп заявив, що гідний раю
    Трамп сказав, що його минулі припущення про те, що він може не потрапити до раю, були насправді жартом.
    Він звинуватив ЗМІ в тому, що вони дослівно переказали його минулі слова про загробне життя, натякаючи, що його іронія не була зрозуміла в репортажах.
    "Я просто жартував. Я дійсно думаю, що, ймовірно, потраплю туди. Я маю на увазі, що я не ідеальний кандидат, але я зробив дуже багато добра для ідеальних людей".
     
  25. firegun

    firegun Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.155
    Адреса:
    украина
    скажіть йому що у раю нема жодного політика а в пеклі для них є свій, окремий чан , з самою найгарячішою смолою і вічним концертом кобзона.
     
    LySS, _AURUM_ та Ph@ntom подобається це.