Что мешало Байдену давать оружие вовремя, и в нормальных количествах, а не чтоб мы только держались. Как и авиацию к контрнаступлению 23-го подогнать вовремя? Все они идорасы. Только одни напрлом идут, а иные хорошими прикидуются выделяя на презервативы в Газе деньги ,но не находя те самые денег вовремя на более насущие проблемы. Я люблю прямолинейность. И за что им приседать? Вас проблема Сирии беспокоила? Наверное на сколько, на сколько сейчас Гренландия беспокоит. Или Иран и там смерти сильно Вам муляют? Так и на нас в иных странах смотрят. Мол их проблемы.
Трамп просто заздрить нашій молодій команді. Старий вже, а так красиво жити не навчився. Жаба задавила діда.
Представник Білого дому повідомив, що літак Air Force One, на якому президент США Дональд Трамп вирушив на форум у Давос, повернувся на базу Ендрюс через "незначну проблему з електропроводкою". Джерело: CNN Дослівно: "За інформацією джерела, знайомого із ситуацією, літак Air Force One повертається на об'єднану базу Ендрюс через технічну несправність". Деталі: Очікується, що президент Дональд Трамп все ж поїде до Давосу. Для цього він скористається запасним літаком. Згодом у CNN оновили публікацію і додали, що літак Трампа успішно приземлився на базі Ендрюс і особи, які супроводжують американського президента, розділяться на два літаки меншого розміру й вирушать до Давосу. Може буде так як з поляками ....
ЄС продовжує фінансувати військову машину РФ, купуючи російську нафту, - Бессент скількі смертей наших солдат на совісті європейців?
Канада готується до партизанської війни: у країні розроблено план на випадок вторгнення США За інформацією двох високопосадовців, модель передбачає застосування асиметричної тактики, подібної до тієї, яку використовували афганські моджахеди проти радянських військ, а згодом таліби — проти сил НАТО в Афганістані. Це перший за більш ніж сто років випадок, коли Канада опрацьовує сценарій американського нападу. Водночас влада наголощує, що ймовірність такого розвитку подій мінімальна, а сам план має лише аналітичний, а не практичний характер. За оцінкою військових, у разі конфлікту США змогли б прорвати оборону Канади на суші та морі протягом кількох днів, тому з огляду на обмежені ресурси країна розглядає можливість переходу дйо партизанської війни. Модель також включає формування резерву чисельністю понад 400 тисяч добровольців і передбачає, що на підготовку до потенційного вторгнення Канада матиме не більше трьох місяців.
бабло ж непахне. у європи своі інтереси там. і як би склали весь список всього що єс купляє в кацапів то люди би з розуму зїхали.
Європа потрапила у нову енергетичну залежність від США після санкцій проти рф, - The Guardian. думаю після закінчення війни ес як наш настоящий друг недасть спорожніти ні нашому газопроводу ні нафтопроводу. розкачують потехеньку потім скажуть для енергетичноі незалежності треба ще і там троха купувати. заштопають північні потоки і вьо.
США — это экономический двигатель планеты. Когда мы процветаем, процветает весь мир. Я хочу, чтобы Европа процветала. Нам нужны сильные союзники. Ни одна страна, кроме США, не сможет обеспечить безопасность Гренландии. Во Второй мировой Дания сдалась Германии за шесть часов, и мы отправили собственные силы, чтобы ее защитить. Без нас они бы говорили на немецком и на японском. После войны мы вернули Гренландию Дании — и это было глупо. А сейчас они проявляют неблагодарность. Только США могут защитить Гренландию. Я хочу начать немедленные переговоры о ее покупке. В покупке территорий ничего неправильного нет, многие делали так раньше. Пожалуй, самое важное заявление: я не буду применять силу. Мы многие годы платили за НАТО, защищали Европу от СССР, от России. Единственное, о чем я сейчас прошу — это Гренландия. Дайте нам права собственности. Ее нельзя защитить на основании аренды. Это маленькая просьба, если учесть то, что мы давали Европе десятилетиями. Вы можете сказать да, и мы будем благодарны. Вы можете сказать нет, и мы это запомним.
він вже анонсував що через лва місяця ринки сша піднімуться вдвічі на фоні того що станеться. що станеться хз. про що і говорилось качелі на біржі це заробляння грошей. великих грошей
Президент США Дональд Трамп заявил, что получил хорошие отзывы на свою речь на Всемирном экономическом форуме в Давосе, во время которой он потребовал контроль над Гренландией. «Хорошая речь. Мы получили отличные отзывы. Не могу в это поверить. Мы получили хорошие отзывы, а обычно о такой речи говорят, что „он ужасный диктатор“. Я диктатор. Но иногда нужен диктатор. Но в этом случае они так не сказали. И теперь это здравый смысл. Все основано на здравом смысле», — заявил Трамп, выступая перед журналистами 21 января.
Європейський союз, це колгосп. Могли б гуртом Чіпса нагнути санкціями. А то одну країну обкладають, а інші радіють. КНР в таких випадках, відразу вводить зеркальні санкції проти США.
та там вже пів евросоюзу думає нахер ми вступили в це лайно. іспанія італія португалія колись багаті країни засновники міланської моди і ферарі кілометри прекрасного туристичного простору тепер мають таку саму зп як і краіни третього світу. демографія взагалі пішла по звізді. негра на негрі. вони замість. того щоб дбати за свого іспанця чи італійця почали дбати за алжирця неробу наркома. можна все виправити. але дуже важко це буде зробити.