Акумуляторна лампа нового типу.

Тема в разделе "Різне військово-тематичне", создана пользователем gvv2309, 15 дек 2025.

  1. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Сообщения:
    3.514
    Адрес:
    Київ
    Купив ось таку акумуляторну лампу.
    зображення_viber_2025-12-15_20-36-18-838.jpg
    там 2 акуми 18650 навіть написано що 3000 мWh
    Вимкача на ній нема.
    зображення_viber_2025-12-15_20-53-12-278.jpg
    Вмикається вона гачком який накручується на цоколь,вішаеться за гачок куди забажаєте.
    Якщо треба вімкнути то трохи відкрутіть цоколь.
    Лампа гріється дуже мало тому її спокійно брати в руки і крутити гачок-вимкач.
    зображення_viber_2025-12-15_20-53-12-098.jpg
    можна чіпляти в палатці ,землянці в любому приміщенні або на вулиці.
    Можна просто покласти на любу поверхню.


    Але все це фігня!
    В цій лампі є одна дуже корисна фішка!
    Якщо закрутити лампу замість класичної лампи в 220 вольт
    Вона світить і заряджається одночасно.
    А коли пропадає напруга, вона переходить на свій акумулятор і включається вимкачем яким
    ми вмикаємо класичну лампу.
    ось щоб вкрутити в люстру я взяв такий перехідник Е14-Е27
    зображення_viber_2025-12-15_20-55-06-150.jpg
    закрутив в люстру
    зображення_viber_2025-12-15_20-57-05-493.jpg
    НА Вигляд як одоробло,але в умовах блекауту піде.
    Тепер коли є напруга лампа заряджається і світить.
    І працює від вимкача.
    Коли напруга відключаеться,лампа світить і так само працює від вимкача.
    Єдине що зробив -викрутив всі лампи з люстри.
    Якщо це не зробити,лампа не вимкеається и світить постійно.
    Дуже зручна штука.
     
    Ohotnik47, Blitzwinkel, valerka и 3 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Каска М 40 Без резерва за ваши деньги. Была долго в моей коллекции но пришло время расстаться…
      1550 грн.
    2. Пропоную Вашій увазі цікавий лот. Каска не частого , доволі рідкісного розміру 42/62. .на розмір го...
      4777 грн.
    3. М40 бодрый метал, без свищей и деформаций
      2500 грн.
    4. Есть вот такая каска парашютиста. Когда-то досталась мне по случаю. Кто, где и когда нашёл - не знаю...
      33000 грн.
    5. оригинал
      900 грн.
  3. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Сообщения:
    3.514
    Адрес:
    Київ
     
    Blitzwinkel и Otryta нравится это.
  4. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    29
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    48
    Сообщения:
    4.103
    Доброго дня,таку саму лампу купував років 2,а може і більше тут на аукціоні,так,що вона зовсім не нова.Річ гарна згоден.Ціна тоді була в районі 150 грн.З повагою
     
    Blitzwinkel, valerka, kripers338 и 4 другим нравится это.
  5. Otryta

    Otryta Oberst

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    29
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    48
    Сообщения:
    4.103
    Ось зробив скрін,щоб не бути голословним....

    Screenshot_20251216_052403_Samsung Internet.jpg
     
    valerka, kripers338, кучукаю и 4 другим нравится это.
  6. kripers338

    kripers338 General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    18
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    51
    Сообщения:
    5.917
    Адрес:
    Північ
    Вітаю, підкажіть будь ласка, скільки по часу на вищеописаних акб лампа світить?
    Дякую
     
    TarASha, кучукаю, valerka и 2 другим нравится это.
  7. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Сообщения:
    3.514
    Адрес:
    Київ
    лампа світить 3-4 години
     
  8. Панцер V

    Панцер V Obergefreiter

    Сообщения:
    78
    Адрес:
    Україна
    Акуми шо йдуть у комплекті фуфлові, бажано докупляти реальної ємності щоб більш-менш довго світила.
    Дуже гріється коли світить і заряджається одночасно.
    Коли графік вимкнень 6 є 2 немає, не вистачає часу щоб зарядити, тре мати додаткове зарядне з підвищеним амперажем.
    Саме як аварійна а не кемпінгова підійле не усім, бо вона має постійно горіти щоб заряджати акуми, а вбудоване зарядне там чисто сімволічний струм заряду.
    Це з того шо помітив за час користування.
     
    valerka нравится это.
  9. gvv2309

    gvv2309 Oberst

    Сообщения:
    3.514
    Адрес:
    Київ
    Зламалась одна лампа с чотирьох.
    Вирішив якось її відремонтувати.
    Зіткнувся з декількама проблемами.
    1 дуже погано випаювати SMD світлодіоди з алюмінієвої плати.
    2 мікросхеми на яких спаяна лампа зняті з виробництва.
    тоді я знайшов нову схему тілько на одному польовому транзисторі і повторив її.
    Все працює,правда один раз підірвав всю схему,вигоріло все.
    Але якщо акуратно робити і не забувати про фазу на схемі то все ОК.
    ось схема
    1000002176.jpg

    1000002175.jpg
     
    valerka нравится это.