28к на 12к чи 16к

Discussion in 'Релоадінг' started by OlegRivne, Dec 7, 2025.

  1. Продавец OlegRivne

    OlegRivne Oberschütze

    Messages:
    121
    Location:
    м.Рівне
    28к обміняю на 12к чи 16к зі шротом 9 або 8 радянського періоду
    0956053282
     

    Images:

    IMG_20251126_155542_973.jpg
    IMG_20251126_155522_444.jpg
    IMG_20251126_155557_737.jpg
    Last edited: Jan 6, 2026
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 550 шт.)
      Гільза 9х18 (ресайз із 9х19, гільза обрізана, розширена та обжата до стандартних розмірів)
      5 грн.
    2. До Вашої уваги Тонер Flak 37mm.Один з нечастих гостей. Вага 195г.
      1270 грн.
    3. Гільзи одностріл. В лоті 200 гільз STS в пакетах. Не миті, не обжаті, не декапсульовані
      400 грн.
    4. Кулі 9х19 люгер 124GR. також підходять на калібр 9х21 просайжена до 9мм.
      299 грн.
    5. Тонер с 76.2 мм выстрелов.
      1000 грн.
  3. Доброго вечора . Скажіть будь ласка можливо у Вас є нові гільзи 28 кал. Пластикові.
     
  4. Продавец OlegRivne

    OlegRivne Oberschütze

    Messages:
    121
    Location:
    м.Рівне
    Доброго вечора
    Продав раніше
     
  5. Дякую
     
  6. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,340
    Location:
    Слобожанщина
    Доброго вечора. Скільки є штук 28-го?
     
  7. Продавец OlegRivne

    OlegRivne Oberschütze

    Messages:
    121
    Location:
    м.Рівне
    125
     
  8. томка53

    томка53 Oberschütze

    Messages:
    29
    Location:
    никополь
    Доброго дня. По вказаному телефону людина божиться,що про цю об
     
  9. томка53

    томка53 Oberschütze

    Messages:
    29
    Location:
    никополь
    Доброго дня. По вказаному телефону людина божиться,що про цей обмін не знає..ще дійсна пропозиція?
     
  10. Продавец OlegRivne

    OlegRivne Oberschütze

    Messages:
    121
    Location:
    м.Рівне
    Доброго дня
    Не правильно вказав телефон
    Змінив на правильний
    Перепрошую за помилку