Вибір карабіна 223

Тема в разделе "Вогнепальна зброя та боєприпаси", создана пользователем Олександр Яцюк, 1 дек 2025.

  1. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    Вітаю! Потрібна експертна порада. Захотілось мені карабін в 223 rem для тренувань, в середньому ціновому діапазоні, і на разі не можу вирішити що саме придбати. Основні критерії - точність, надійність. 20% полювання, 80% полювання на папір, з можливістю вкладатись в 0,5 МОА
    Cz 600
    Tikka t3 lite
    Howa 1500
    Remington 700
    Mauser m18
     
    akms1974 нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Триклер Marksman Powder Trickler – незамінний інструмент, який знадобиться там, де точне дозування п...
      1125 грн.
    2. (в наличии 15 шт.)
      Коробка для 250 набоїв калібру .22 LR (.22 Long Rifle) Містке, зручне та надійне рішення для зберіга...
      470 грн.
    3. Тонер -вес 150 грамм
      230 грн.
    4. (в наличии 5 шт.)
      Продам гайки лдя матриц LEE и RCBS Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auct...
      26 грн.
    5. (в наличии 11 шт.)
      Пиж Контейнер Юніпласт на 32г дробу 12калібр
      124 грн.
  3. 50_Reichsmark

    50_Reichsmark Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.048
    Адрес:
    Дрезден
    Якщо хочеться болтовик, беріть в 308
     
    akms1974 и Олександр Яцюк нравится это.
  4. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    Та з моїми настрілами буде трохи накладно, доросліший карабін буде в 6,5 крідморі. З Пов
     
    akms1974 нравится это.
  5. АМАРОК

    АМАРОК Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    40
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    82
    Сообщения:
    2.378
    Адрес:
    Украина
    Cz 600 +++
    Tikka t3 lite ++
    Mauser m18 ++
     
    gheka и akms1974 нравится это.
  6. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    А як нові чізи по надійності? Бо десь в просторах натикався що там алюмінієві ресівери, і не дуже зручний запобіжник, цікаво було б думку власників послухати, ще дуже сподобалась 527 ебоні едішн та 527 тамбхол
     
    akms1974 нравится это.
  7. АМАРОК

    АМАРОК Stabsfeldwebel Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    40
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    82
    Сообщения:
    2.378
    Адрес:
    Украина
    Cz 600 не хуже тики и маузера, а может и лучше.....
     
    gheka и akms1974 нравится это.
  8. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.228
    Адрес:
    Украина
    Маузер - пять плюсов
    CZ как не крути, а младшим братом будет.
    Хотя, ради экономии денег стоит посмотреть и на него

    Ремингтон не надо - там хлипкая поверхность взвода курка
     
    akms1974 нравится это.
  9. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    Чз молодший брат, але гвинтівок трохи не того рівня) є сумніви що в м18 зберізся той запас та й матеріалів виконання… все таки різниця в ціні між старшими братами в декілька разів… та й жодної високоточної платформи на їхній базі не зустрічав… саме це й викликає сумніви.
     
    akms1974 нравится это.
  10. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    Молодший брат це в чому ? Хіба що в тому коли був заснований? А так то маузер там одна назва залишилася. Я не кажу що вони роблять погані гвинтівки, ні - насправді хороші, але вони не чим не виділяються з поміж інших вже. Немає вже того знаменитого маузеровського затвора, бо він дорожчий у виготовленні. А CZ із усіма придбаними нею компаніями точно входить в топ 10 виробників цікавлячої нас продукції.
    Мене теж турбує алюмінієвий ресівер CZ600 ...але з іншого боку я не інженер, на відміну від конструкторів CZ...та і у 223 я думаю алюмінієвий ресівер буде служити довго і щасливо, запирання то всеодно на муфту ствола як в АR, віддачі сильної немає...не бачу проблем особливо для 223.

    Не памятаю що там по сумісності у якого виробника, але при виборі гвинтівки сьогодні я не в останню чергу звертав би увагу на доступність шассі до неї і можливість живлення магазинами AICS та на спуск, от у Рема його міняти доведеться 100%, а у інших треба дивитися чи достатньо там регулювань.
     
    Олександр Яцюк и akms1974 нравится это.
  11. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    В тіки доведеться міняти пружинку, +- 1200 грн, в чз 600 спуск регулюється шестигранником на 4 положення, мінімум 600 грамів, якщо пошаманити думаю можна на 280-300 підлаштувати. А шассі що на тіку, що на чезу з ховою є))) але хови зараз в 223 не возять, тому вибір між чз та тікою) або ще пару безсонних ночей і з затягнутими штанами блайзер вийде
     
    akms1974 нравится это.
  12. Максим Каммерер

    Максим Каммерер Oberfeldwebel

    Сообщения:
    1.228
    Адрес:
    Украина
    Ну, це вже особисті смаки. Особливо 300 грамів.
     
    Олександр Яцюк и akms1974 нравится это.
  13. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    В блейзера Р8 спуск в режимі AZTL 250 грамів, для полювання на папір просто бомба)
     
    akms1974 нравится это.
  14. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    В природі є чи в Україні є?
     
    Олександр Яцюк нравится это.
  15. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    На тіку і хову - в Україні, на чезу масмаркета не зустрічав, але думаю умільці роблять
     
  16. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Сообщения:
    1.050
    Адрес:
    Київ
    Маю спуск 100+ г. Чудово працює. Стрілав з гвинтівки зі спуском 30г - бімба! Але для полювання чи PRS краще мати 400+г. так безпечніше.
     
    Олександр Яцюк нравится это.
  17. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь
    Там два положення, базове 600 гр та aztl 250 гр переводиться в секунди
     
  18. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Сообщения:
    1.050
    Адрес:
    Київ
    Думаю SA riflestock може зробити на дорослу чізу.
     
    Олександр Яцюк нравится это.
  19. Kineas

    Kineas Feldwebel

    Сообщения:
    1.050
    Адрес:
    Київ
    Особисто я брав би тікку. Їх значно більше, на них є тюн та шассі.
     
    Олександр Яцюк нравится это.
  20. crescente_anethum

    crescente_anethum Stabsfeldwebel

    Сообщения:
    749
    Адрес:
    Миколаївщина
    я мабуть теж...якби жабу переборов яка згодна тільки на ціну на ругера))) Тікка за 93 350 (з мисливським контуром і 20дюймів ) або за 95 850 (важким контуром і 23,5 дюйми) без знижки вже в шассі.
     
    Олександр Яцюк нравится это.
  21. kajaba

    kajaba Hauptmann

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Сообщения:
    2.174
    Адрес:
    Винница, Украина
  22. Олександр Яцюк

    Олександр Яцюк Obergefreiter

    Сообщения:
    399
    Адрес:
    Белая Церковь