Немецкий жетон SS

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Святой Дмитрий, 23 лис 2025.

  1. Святой Дмитрий

    Святой Дмитрий Gefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    27
    Добрый вечер всем,подскажите пожалуйста по жетону ,кто то сказал ,что он не дешевый, літера Т без дужок,Из за этого он не частый ,за сколько его можно выставить на продажу . Screenshot_20251123_195249_Gallery.jpg
     
    Necromant подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Дуже приємна трубочка! Не курена! Мунштук виконано з натурального рогу. Маркування Bruyere Garantie...
      600 грн.
    2. Дуже приємна трубочка! Не курена! Маркування Bruyere Garantie каже про те, що це якісна деревина.
      600 грн.
    3. Брусок оригінального німецького мила часів Рейху.
      300 грн.
    4. Трубка люлька для паління виробництва Голандіі Без сколір,тріщін.
      1200 грн.
    5. Все, як на фото. Цілком в робочому стані. Hohner Echo Harp 54/64 — це класична тремоло‑гармоніка, як...
      1650 грн.
  3. Necromant

    Necromant Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    62
    Повідомлення:
    198
    Адреса:
    Черкаська обл.
    Roma_1985 та Instructor - Sun подобається це.
  4. Святой Дмитрий

    Святой Дмитрий Gefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    27
    Дякую)
     
    Necromant подобається це.
  5. Necromant

    Necromant Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    30
    Лоти
      на продажу:
    8
      продані:
    62
    Повідомлення:
    198
    Адреса:
    Черкаська обл.
    Там, вам все розкажуть про нього)
    Розшифрують)
    І потім його ось сюди)
    https://reibert.info/forums/antik-price/
     
    Instructor - Sun подобається це.
  6. Святой Дмитрий

    Святой Дмитрий Gefreiter

    Рейтинг:
    -1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    27
    Спасибо большое, просто тут новенький я)
     
    VitalicBondarchuk1974 та Necromant подобається це.