Minelab equinox 900

Discussion in 'Техніка для пошуку' started by kent1130, Jan 26, 2024.

  1. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    758
    Location:
    Украина
    Я тестами вже давно "перехворів", виїжджаю на коп, знахідки є, ну і не парюся. А то той глибше, той швидше, за всім не вженешся.
     
    Refrezer likes this.
  2. Интересные лоты

    1. Оновлена версія пінпоінтера GP Pointer виробництва SHRXY ІІ. Унікальна прошивка і плата пінпоінтера,...
      800 грн.
    2. Новый тренчик (в лоте выставлен тренчик ,без пина) смотрите другие мои лоты ,есть новые поступления
      69 грн.
    3. Тренчик, пружинка, непотеряйка для пинпоинтера pinpointer, ключей, пистолета, барсетки, и других вещ...
      150 грн.
    4. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      900 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного пинпоинтера Пинпоинтер малыш ФМ2, малыш FM2. Компл...
      50 грн.
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Виталя там спірних не буде. Буде чисто чорний.
    І там даже не в монеті проблема , в мене кладик заритий був 50 см і гвіздок 10 см від поверхні , і чесно як на духу, купляв і тежона, і сигнуми два, і мінелаби, і маски , неберуть.
    Деус не пробував , нажаль
     
  4. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    758
    Location:
    Украина
    Деус теж не візьме, повірте мені.
     
  5. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Messages:
    159
    Location:
    Харьков
    Ну как не возьмёт , если тест делали , он видит монету , есть видео , Веник слился полностью , чернина , Деус на мульти без проблем видит монету
     
  6. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    758
    Location:
    Украина
    Не знаю, був у мене Деус2, так я його "ганяв" по тестам і туди і сюди. І монета між цвяхами, і під цвяхами, і під цеглинами інад цеглинами нічого особливого Д2 не показав.
     
  7. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Ну на счот такого він дуже особливий. Фокуси він вміє показувати, Д1 вітдихає з блондою
     
    jokercop likes this.
  8. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Messages:
    3,096
    Location:
    Галичина
    Про що іде спір,який деус.Дивився недавно видео блогера Юрія МД,як він з одним копачем поїхав по середньовіччю,так він ходив з деусом як сліпий,нічого не бачив,а чувак з якимось АК збирав монетки,о це є реальний тест.
    А то накопають ям і тестують те що потрібно і що хочуть бачити люди.
     
    YuriyNik and jokercop like this.
  9. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Це то що золото ним тягає і ауреуси? Ви серії пропустили.
    Ви знаєте що таке 1 сотка городу?
    В мене останній рік нічого не було з цвітного , продав Маскоподібний, також бив 600 м, потім 800 це останні півтора роки, снайперками і великими, за день можно було знайти 2 проволки і кучу заліза. Потначалу багато було монеток, хрестиків КР. Мабуть хатка.
    Зараз з Д 2 собираю другий день цвітні цілі, як він їх бачить одному Богу видно. Не можу роздуплиться звідки цвітні сигнали беруться?!
     
  10. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    758
    Location:
    Украина
    В мене так само було тільки навпаки, придбав Еквінокс 900 і знахідки пішли після Деуса.
     
    YuriyNik and Alter Mann like this.
  11. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Messages:
    159
    Location:
    Харьков
    По сравнению с 800, небо и земля , монету накрытую гвоздем соткой , в грунте видит
    Монета выше , а гвоздь выше и тоже в грунте видит , веник по воздуху видит , только попадет в грунт и все , слепой как крот на мусорке
    Кто не верит, без проблем , могу видео в телеграмме скинуть
     
  12. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Верю но видео интересно глянуть
     
  13. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Messages:
    3,096
    Location:
    Галичина
    Справа в тому,що у блогерів що не вихід то золото,то срібло а інколи скарб у них порожніх виходів майже не буває,а от у простого копача чомусь шмуньдяк.Вам це ні про що не говорить.
    Колись так здається рутус просували,но не пройшло,казали що кращого апарату немає:D
     
  14. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Messages:
    159
    Location:
    Харьков
    Я бы и сам рад , что бы веник видел , но увы , никакие настройки не помогли , что бы он хоть как то увидел ту монету на 16 см в грунте , с гвоздем
     
  15. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Messages:
    159
    Location:
    Харьков
    Напишите в личку
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Написал
     
  17. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    758
    Location:
    Украина
    У вас же кладік заритий на 50см, що мішає перевірити?
     
    бол likes this.
  18. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Messages:
    3,096
    Location:
    Галичина
    Я скажу за реальні умови,тест між є-трак і 900.
    Знаходив цікаві сигнали є-траком і потім тестував 900,по глибині 900 програє а от по цепкості є-трак програє,по дискріму 900 програє.Всі сигнали знаходились з проходу і потім викопувались.
     
    YuriyNik, бол and jokercop like this.
  19. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Він в селі. Далеко для просто перевірок.
     
    jokercop likes this.
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Якщо на монети не удивительно.
    По золоту і бронзі спор
     
  21. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Messages:
    3,096
    Location:
    Галичина
    По бронзі 900 програє є-траку
     
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Не може цього бути. :D наконечник семечку на скільки в грунті бере? Ваш чернозем
     
  23. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Messages:
    3,096
    Location:
    Галичина
    На скільки бере сЄмЄчку не знаю,вони у нас мега рідкість,а от хрестик КР пропускає,глубину не скажу,не заміряв.
    Я Вам скажу що,поганих апаратів немає,є перехвалені забагато.
     
    jokercop and Wiking730 like this.
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    От і я кажу що етрак пропускає :D
    Так хвалить кожен своє корито.
    А коли ідеш по полю, стоять два хлопаки і моляться с приладами над ямою. Підходиш, питаєш, що знайшли? Та нічого, закопали бронзу пробуєм знайти на максимальці, поле нове треба настроїть. Я махнув, звон красивий, думаю ого, шо ж там за штука. А вони ну шо бачить? Кажу ні, даже не хватає.:D так ото ж, треба підстаювать. Ну трудіться хлопці. І пішов.
     
  25. Alter Mann

    Alter Mann Oberstleutnant

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    229
    Лоты
      на продаже:
    33
      проданные:
    355
    Messages:
    3,096
    Location:
    Галичина
    А я казав що є-трак не пропускає?
     
  26. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Ви сказали бронзу глибше бачить 900 го.
    Но 900 ти бачить мілкий хрестик глибоко, 20+- см