Всем здравствуйте интересует вопрос по производству боеприпасов к гладкоствольному оружию с лицензией на производство и продажу как это все работает какое помещение надо для этого какие документы и реально ли такое осуществить или это что-то из фантастики
Ліцензійні умови: Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї Для приміщення - акт про придатність приміщень (об’єктів), призначених для виробництва, ремонту, продажу, зберігання зброї, боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв, патронів до них (для приміщень, у яких планується здійснювати або здійснюється діяльність з виготовлення, ремонту, продажу чи зберігання зброї, боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв, патронів до них). Стан облаштування приміщень (об’єктів) повинен відповідати змісту акта на день подання документів до органу (підрозділу) поліції для отримання (продовження строку дії) дозволу на відкриття (функціонування) об’єкта дозвільної системи. Акт складається комісією, до складу якої входять керівник юридичної особи або уповноважений ним представник, а також представники уповноваженого підрозділу контролю за обігом зброї, поліції охорони, ДСНС. Заяви сюди: Видача ліцензії на провадження господарської діяльності з виробництва та ремонту вогнепальної зброї невійськового призначення і боєприпасів до неї, холодної зброї, пневматичної зброї. "Міні" виробництво чи будь-яке інше, не має різниці, вимоги однакові. Реально чи ні - це вже відповідно до ваших можливостей.
Без хабарів то може і дозволять, але папірців треба буде стільки, що навряд чи бажаючий таке виробництво відкрити то витримає... У нас в місті 3 роки тому єдиний тир закрився (де навіть ОРЕНДА вогнепальної зброї була), бо власнику паперами тими "вийняли мозок ложечкою через ніздрі"...
Були нормальні цілком, приміром свого часу постріл з 22 LR вартував 7 гривень при ціні набою 5 за штуку, та й з 7,62х54 (трьохлінійка) там геть недорого постріляти можна було, я колись геть без думки, що дорого, 20 разів шмальнув, і навіть пістолети були, і зі своїм теж прийти можна було...
А якби були ціни наприклад як в ібісі, то сиділа б людина яка займалася відписками на всі ці папірці.