Металлоискатель XP Deus

Discussion in 'Техніка для пошуку' started by Чтец безымянный, Mar 15, 2010.

  1. Latika

    Latika Stabsgefreiter

    Messages:
    265
    Location:
    Україна
    Вітання всім,підкажіть будь ласка провідні вуха до деуса1,маю декілька різних,але звуку у всіх відрізняється..немає тої якості які дають вуха вс4,чи вса...дякую!
     
  2. Интересные лоты

    1. 3750 грн.
    2. Трилон Б - засіб для чищення монет Універсальний засіб для чищення монет з міді, бронзи, срібла і ні...
      15 грн.
    3. 1550 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя White's SurfMaster...
      140 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя White's SurfMaster...
      200 грн.
  3. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Messages:
    758
    Location:
    Украина
    FX-02,FX-03
     
  4. Latika

    Latika Stabsgefreiter

    Messages:
    265
    Location:
    Україна
    Знаю за них,дякую.можливо є інших виробників вуха..які підійдуть на звук схожиш на вище які вказані...
     
    Mishka* likes this.
  5. Rudius

    Rudius Feldwebel

    Messages:
    440
    Location:
    Украіна
  6. McLean

    McLean Obergefreiter

    Messages:
    364
    Location:
    Украина
    Добридень камради!
    Прошу допомоги в такому питанні:
    Deus1, блок, вуха ws5, катушки 28/22блонд/лодка. При пошуку біля сільської лінії електропередач , скоріше 0,4кВ, після вмикання світла по графіку спостерігається дуже сильна наводка, що перебиває звук сигналів. На відстані 12-15м вона слабшає, на 30м не чутна. Пробував міняти частоти, котушки, вмикати фільтри, скидати чутливість, знижати грунт. Нічого не допомагає. Це відбувається на всіх трьох котушках, на блоці і вухах, або на самих вухах. Після вимкнення світла проходить.
    Що це може бути за наводка, що передається напругою з частотою 50Гц і забиває частоту 17-50МГц? Раніше такого не зустрічав. Дякую.
     
  7. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,430
    Location:
    Украина
    Наверно частота 50Гц . Проходит в приемную обмотку и забивает 17-50кГц.
     
  8. VVS-7

    VVS-7 Stabsgefreiter

    Messages:
    161
    Location:
    west-Galicia/UA/
    Вітаю деусоводів. Підскажіть колеги що провірене і надійне і працює при нульових темпетатурах добре. Маю наувазі акуми до катушки і вух...
     
  9. Odyssey87

    Odyssey87 Schütze

    Messages:
    1
    Location:
    Україна
    Вітаю всіх!
    Питання до тих хто має 9 дюймів X35 та 9 дюймів HF (блондинку): хтось порівнював їх на однаковій частоті?
    9 дюймів X35 17 частота зміщення -2 =15,5кГц
    9 дюймів HF 14 частота, зміщення +3 = 15,7кГц

    Багато в темі наисано що блондинка стабільніша. Але у неї перша частота 14 кГц (13-15,7 зі зміщеннями, а у X35 17кГц (15,2-17,8) потрапляє у зоно роботи VLF радіостанцій, лише зі зміщенням -2 та -3 виходимо з цієї зони.
    Можливо частково проблема не стабільності X35 з цим пов"язана.
    Виносний акум своє дає, але можливо це рішення для стабільної роботи на більш вищих частотах.
     
  10. olegck

    olegck Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    890
    Location:
    Черкаси
    Бажаю здоров’я!
    Маю питання, не можу сам вирішити.
    Деус перший
    Вчора на копі ставлю
    Дискрім -2.5 (5 тонів)
    Швидкість 3
    Чуйка 90
    Гр заліза 3
    Сл сигнал 3
    БГ відкачав десь 87/88 виходило
    І понеслась какофонія , тупо все вряд, бринчить як скажений прилад , а товариш ставить на першу прогу свого орх без доналаштувань і пече, можливо то мусорка була.
    Питання, чи ок какофонія на моєму приладі, чи я шось не так налаштовую, дякую за поради!
     
  11. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    День цілий балаболив? А защиту знімаєте після кожного походу? В ньому пищина буде, і буде балаболить лишне.
     
    olegck likes this.
  12. olegck

    olegck Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    890
    Location:
    Черкаси
    Захист стараюсь мити після кожного копу, бо читав шо набита земля може дати наводки.
    Так цілий день було, городи міняв, настройки ті самі і все одно бринь бринь бринь
     
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Ну настройки треба по стабільності міняти. Стаб грунта підняти, прогу поміняти, якщо прилад не ночував в машині чи на веранді де холодно, то проблема в настройках є
     
    olegck likes this.
  14. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Messages:
    601
    Location:
    Центр України
    В камрада така ж проблема коли мокро,просушив катушку і перестало глюкати,можуть бути мікротріщини при мокрому копі прилад буде глюкати.
     
    Mishka*, olegck and Wiking730 like this.
  15. olegck

    olegck Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    890
    Location:
    Черкаси
    Прилад зі мною в хаті ночує, в машині не лишаю!
    Боюсь шоб не позичили, проходімци!
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Ну попробуйте висушити катушку і навушники, потім вийти пройтись не шрябать по грязі, не буде глюків, прийдеться лічити
     
    olegck likes this.
  17. Володимир84

    Володимир84 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    5,340
    Location:
    Слобожанщина
    Можливо в тому місці де відкачували БГ в грунті був дрібний металевий мусор? Колись подібне було, в іншому місці БГ відкачав, все ОК.
     
    olegck likes this.
  18. olegck

    olegck Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    890
    Location:
    Черкаси
    Чомусь про це не подумав,то є так, він там був кругом, ну тобто після балансування копнув для цікавості пару сигналів вді 1/4, чермет звичайний так і вийшов.
    Виходить треба найти голе місце і там качать, Семьон Семьонич.
     
    Володимир84 likes this.
  19. olegck

    olegck Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    890
    Location:
    Черкаси
    На пляжі ось був там всьо чотко, настроів і тіки в путь.
    А тут гадаю я шось натупив, бо мусорка була кругом і от вище камрад каже про баланс грунта, та й прибор новий, на гарантії ще до 30 року, не міг де він гавкнуть за місяць.
    Соріше оператор чайнік, рукожоп.
     
    Володимир84 likes this.
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Ну тоді настройки.
     
  21. Travesil

    Travesil Stabsfeldwebel

    Messages:
    1,430
    Location:
    Украина
    Ну в настройках нужно с тонов переключить на полифонию тогда все заработает. Тона включаете если дискриминация +5 и выше. А при полифонии применяют дискриминацию 0 и в минус. Чтобы с тонами ходить в 0 дискриминации нужно составлять свою озвучку тонов. Надеюсь не ошибся.
     
  22. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    5
    Messages:
    1,853
    Location:
    Україна
    Згоден, для більш чіткого розуміння цілі потрібно фултон, так звана поліфонія, буде більш менш зрозуміло де чорний а де кольоровий метал. На не редагованих тонах буде саме така какофонія)
     
    olegck and Hirurg ss like this.
  23. olegck

    olegck Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    11
    Messages:
    890
    Location:
    Черкаси
    Всі поради прийняв, буду гратися з поліфонією.
    А тоді зустрічне, чи є сенс в поліфонії без навушників?
     
  24. Rastaarheolog

    Rastaarheolog Oberleutnant

    Messages:
    1,935
    Location:
    Україна, Київ
    Звичайно!
     
    Валерий Ч likes this.
  25. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Messages:
    5,835
    Сенс може і є, но без навушників то пів деуса
     
    Latika and дарг like this.
  26. Latika

    Latika Stabsgefreiter

    Messages:
    265
    Location:
    Україна
    ,так є таке,але з блоком можна походить на вул настройках..і зловить в шумі ледь сигнал глибокий(його чутно в шумі)...бо слухати какафонію у вухах довший час не витримаєш...а от з блоком можна потерпіти)