Кулі 7.62*54 ЛПС

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем DozorMkUa, 26 жов 2025.

  1. Продавец DozorMkUa

    DozorMkUa Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Миколаїв
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 5 шт.)
      Чаша для пороха "Универсальная". Подойдетдля нарезных РАЗНЫХ КАЛИБРОВ.Очень удобная в прим...
      125 грн.
    2. Універсальна лійка із змінними насадками/вставками під різні калібри. Матеріал - PLA+ В комплекті од...
      185 грн.
    3. (в наявності 2 шт.)
      Кінетичний молоток - девайс призначений для вилучення кулі з гільзи методом її приміщення в молоток...
      780 грн.
    4. Куля наган твердий свинець, вага 5.7грама. Просайжена сайзером до калібру 311.
      299 грн.
    5. Пристрій для спорядження патронів з Франціі Калібр 16 Все рухається
      450 грн.
  3. Vladyova122889

    Vladyova122889 Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    307
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Плам
    Доброго.підкажіть на який калібр вони підходять?крім свд та мосінки? Вони ще й магнітяться ,я так розумію?
     
  4. Продавец DozorMkUa

    DozorMkUa Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Миколаїв
    Особисто працював 30-06 ! магнітяться , там сердечник сталевий
     
  5. Кузнец2018

    Кузнец2018 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    984
    Адреса:
    Кременчуг
    Это калибр .311
    А это уже калибр .308
    Разница в размере диаметров у этих калибров как будто незначительная, но почему-то есть предположение, что пуля меньшего чем нужно диаметра в конкретном стволе - это меньшее зло, чем наоборот. Но принимать решение и пожинать его плоды - это удел владельца конкретного ствола.
    Удачи!
     
    podorozhniy подобається це.
  6. Продавец DozorMkUa

    DozorMkUa Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Миколаїв
    В мене під цей калібр Howa о ORYX . Але коли забираю цукерки кожу перемірчю .і знов той факт що коли чистиш зброю не має в стволі стружки IMG-20251009-WA0006.jpg
     
  7. Igor Tobilevych

    Igor Tobilevych Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    143
    Там і оболонка сталева. Покрита томпаком
     
    Останнє редагування: 26 жов 2025
  8. Igor Tobilevych

    Igor Tobilevych Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    143
    ЛПС рідко коли буває діаметром більша 7.87мм. в основному менше - 7.85..7.86
     
  9. Ростислав Олександрович

    Ростислав Олександрович Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    248
    Адреса:
    м. Київ
  10. Продавец DozorMkUa

    DozorMkUa Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Миколаїв
    Ну в теорії повинні підходити вони 7,82 +/- 0.1-0.2 мм
     
  11. blacksi

    blacksi Obergefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    183
    Адреса:
    Кировоград
    Підходить один раз.
    Та потім вже 308мим можна не стріляти. ))))


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
    Prado подобається це.
  12. marrio

    marrio Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    707
    Адреса:
    Україна
    Для 308го ці кулі цілком підійдуть, якщо прогнати їх через сайзер відповідного калібру. І, до речі, полетять не погано. Щоправда ресурс ствола на них дещо зменшується через їх тверду оболонку.
     
    podorozhniy та Кузнец2018 подобається це.