Оптика для 223.

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Dergrosser, 18 жов 2025.

  1. Dergrosser

    Dergrosser Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Київ
    Вітаю, шановне панство.

    В розмові з колегою задалися питанням, чи доцільно ставити на ар систему в 223. калібрі оптику 30-крат? Ціль - постріляти для душі на відстань більшу за 100 метрів, позбирати групи. Що думаєте з цього приводу?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 184 шт.)
      Гильза 12.7х99 с пулемета Браунинг М2. Маркировки LC Цена за 1штуку
      17 грн.
    2. (в наявності 46 шт.)
      Тубуси РПГ 26 трофей. Знайдені в Ізюмському районі Харківської області, на підар позиції поблизу с....
      1000 грн.
    3. (в наявності 25 шт.)
      Гарний колекційний ММГ тубус РПГ 26 з наклейкою і задньою кришкою. Взводиться і клацає
      1350 грн.
    4. (в наявності 100 шт.)
      Планки на 7.62 ×39мм
      10 грн.
    5. (в наявності 50 шт.)
      Хорошее состояние.Не согнуты.​
      20 грн.
  3. X55

    X55 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    88
    Лоти
      на продажу:
    28
      продані:
    284
    Повідомлення:
    1.151
    Адреса:
    Ukraine
    Вітаю!

    Почитайте про бенчрест та калібр .222 Rem.(!),не .223 Rem.
    Там буде майже все про хвилюючи Вас питання.


    P.S. Дуже мало оптики,яка не "милить" на великих кратностях ,нажаль...

    P.P.S. Треба буде "збирати" Арку з матчевим довгим стволом для найкращого результату та шукати "свій" набій.
     
    Останнє редагування: 18 жов 2025
  4. Dergrosser

    Dergrosser Schütze

    Повідомлення:
    4
    Адреса:
    Київ
    Дякую за відповідь!