Незрозуміла труба

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем luka1, 17 жов 2025.

  1. luka1

    luka1 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    киев
    Доброго дня,допоможіть визначити ,що воно таке,схоже на телескоп,завдовжки має 70см.коли дивишся,то зображення перевернуте.Знайшов у діда в сараї і воно пролежало в мене год 30,хтось мені казав,що то начеб то приціл від пушки,але я сумніваюсь,дякую
     

    Images:

    IMG_20251017_083901.jpg
    IMG_20251017_083912.jpg
    IMG_20251017_083925.jpg
    IMG_20251017_083937.jpg
    gall 83 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Оригінал 1855 року. Німецька мова. Лейпцигське видання. Історія одного з найзнаменитіших воєначальни...
      315 грн.
    2. Книга: "Офіційні воєнні депеші 1915-1916". Німеччина.
      1000 грн.
    3. Книга старовинна виробництва Франціі
      400 грн.
    4. Оригінал 1871 року. Львівське видання . Польською мовою. Курс лекцій для вивчення французької мови б...
      465 грн.
    5. Оригінал. 1870 рік. Видано в Парижі. Французька мова. Записки з подорожі французького натураліста до...
      2235 грн.
  3. kot135

    kot135 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    154
    Повідомлення:
    723
    Адреса:
    Західна Україна
    Вітаю. Якщо зображення перевернуте, то може бути труба від нівеліра ( геодезичного приладу, який вимірює вертикальні кути ).
     
    Oprishok та duke6kirill подобається це.
  4. luka1

    luka1 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    киев
    Дякую,все Може бути,Але мій дід казав,що начеб то там нехватає ще якоїсь лінзи,я був малий,не дуже питав
     
  5. Астро Гой

    Астро Гой Gefreiter

    Повідомлення:
    47
    Адреса:
    Хмельницк
    Доброго дня. У Вас рання військова версія зорової труби ЗРТ-452 - ЗТ- 40х75 десь 1956-58 року випуску з рідною кліпсою фіксації, але без рідного призмоблока.
    Дуже рідкісна річ у наших краях. На росіях вона більш поширена ніж в нас і там її легше знайти. Проте у такому стані вона нажаль нічого не коштує. Найцінніше у ній це об'єктив, але він тут повністю не придатний до споглядання. За все інше і казати нічого.
    Останній раз я бачив таку у продажу більше року тому в стані 4 з 5 балів за 10 000. Власник продав її швидко, за два дні.
     
    KVP, Криос, Bangalor та ще 1-му подобається це.
  6. luka1

    luka1 Oberschütze

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    62
    Адреса:
    киев
    Дякую,Вам за відповідь,змістовну відповідь