Пістолет Продам РСР пістолет FOX-SV - знижка -$120 !!!

Тема в разделе "Пневматична зброя", создана пользователем s.vadim, 21 апр 2025.

  1. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Продам РСР ПІСТОЛЕТ FOX-SV
    Калібр - .177CAL - 4,5mm
    Довжина 30 см !
    Вага 950 гр.
    Вага з прикладом 1150 гр.
    Довжина ствола 170мм.
    Об'єм "резервуара" - 46 см3 ( є в наявності варіант 54 см3 з ексцентричною задньою пробкою і більшою кількістю пострілів у плато - приблизно 28 ) , гідравлічне випробування 350 BAR , робочий тиск - max 230 BAR !
    23 постріла з 230 до 135 BAR з швидкістю 230 м/с (+- 5м/с) кулею JSB 0,67 гр. . Кулею JSB 0,547 гр. - 250 м/с .
    Насосом високого тиску з 3 ступенями вистачає до 20 раз качнути і Ви знову у верху плато .
    Для "резервуара" використовується німецька гідравлічна труба з електрохімі́чним фосфатува́нням і сертифікатом по тиску і типом застосування .
    Саунд модератор напівінтегрований , корпус з карбону !
    Ствол якісний , зроблена фаска і кульний вхід .
    Ствольна коробка з Д16Т , анадована , лазерне гравіювання .
    Біатлонний взвод з лівої сторони . Зусилля взводу не велике . Досилач з ЛС-59 а носик з сталі .
    В передній пробкі резервуара є манометр і порт для заправки стислим повітрям .
    Труба резервуара обтягнута декоративною термоусадкою .
    В пробку шахти ударніка вставляється два тіпа пробок - проста заглушка і для встановлення приклада .
    Є комплектація з відкидним (ліворуч) прикладом .
    Приклад зроблен з алюмінію і поліацеталю і обтягнут чорною термоусадкою . Для оперативного складання і утримання в боєвому положенні приклада використовуються неодімові магніти . Для фіксованого положення приклада є гвинт з накаткою .
    Є пробки з можливістю встановлення китайських прикладів .
    Руків'я з AR-15
    Падаюче шептало . Регулювання ходу і зусилля спускового гачка .
    В комплекті автоматичний магазин для куль тіпа "марадьор" і заправочний штуцер під квік конектор .
    Резервів не має .
    Пересил за рахунок покупця .
    Ціна (по курсу на день продажу) :
    - з прикладом $449
    -без приклада $399
    Всі модифікації в наявності .
    Фото - https://postimg.cc/gallery/Bc3fwXF
    Звертатись в Вайбер або Ватсап або Телеграм -(zero66"чотиричотири"-64(178)

    [​IMG]
     

    Изображения:

    IMG_20250421_101107.jpg
    IMG_20250421_101119.jpg
    IMG_20250421_101221.jpg
    IMG_20250421_101340.jpg
    IMG_20250421_101512.jpg
    IMG_20250421_101848.jpg
    IMG_20250421_102057.jpg
    IMG_20250421_102140.jpg
    IMG_20250421_102245.jpg
    IMG_20250421_102801.jpg
    Последнее редактирование модератором: 18 сен 2025
    Tru LiaLia, Wonky, C.z.e.c.h и 12 другим нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Не робочий. Відсутні деякі оригінальні елементи. Прошу оцінювати згідно фото. При потребі, надам дод...
      7500 грн.
    2. (в наличии 10 шт.)
      Манжета поршня пневматичної гвинтівки B3 ( B3-1/B3-2/B3-3/WF600) Kandar та інші в лоті 1 шт.
      85 грн.
    3. Пружинно-поршневий пневматичний пістолет,нечастий,в робочому стані,з далеких 90-х років. Бонусом -ма...
      1500 грн.
    4. Ложе резано но кусок есть все на фото с какой модели не в курсе
      500 грн.
    5. В гарному стані
      15000 грн.
  3. SjH

    SjH Schütze

    Сообщения:
    9
    Доброго дня. А ствол нарізний?
    Чи є якийсь відео-огляд на дану модель щоб не задавати зайвих питань.
     
  4. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Звичайно нарізний , якісний і якісно підготовлений ( фаска + казна )
    Задавайте питання , відповім . Або - Ватсап відео , або Вайбер , або Телеграм .
     
    SjH нравится это.
  5. Владимир Говоруха

    Владимир Говоруха Schütze

    Сообщения:
    16
    Доброго. Візьму з прикладом
     
  6. McWolf

    McWolf Stabsgefreiter Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    76
    Сообщения:
    755
    Адрес:
    Украина
    В інших калібрах буває?
     
  7. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Я роблю тільки 4,5мм , але як що хтось сам переробить то його справа , там потенціал включно з 6,35
     
  8. Wonky

    Wonky Schütze

    Сообщения:
    6
    Доброго дня. Яка кучність влучань відомо?

    Версію з прикладом візьму. До речі, наскільки саундмодератор справляється зі своєю роботою?
     
    Последнее редактирование модератором: 3 ноя 2025
  9. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    З цих стволіків на 32 метри десь 10-12мм , кулею жсб 0,67



    Бувало і так ...

    На тверду 4 , враховуючи що у модері тільки одна перегородка на довжині 5см і при довжині ствола 17см , а довжина всього вироба 30 см (знайдіть меньше )
    По питанню покупки прошу в Ватсап , Телеграм , Вайбер .
    0664464178
    Вадим (vadimss2)
     

    Изображения:

    Screenshot_2025-08-07-21-12-05-528_com.miui.gallery.jpg
    Последнее редактирование модератором: 3 ноя 2025
    Urri R нравится это.
  10. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Акційний ціни діють до 1 вересня 2025 року !
    З прикладами вже не має , тільки під замовлення .
     
    Последнее редактирование: 24 авг 2025
  11. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    З вересня ціна на пістолет $320 , на пістолет з прикладом $350
    З прикладами під замовлення .
     
  12. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Відповідаю на запитання : " А можно розігнати ? "
    Не дивлячись на довжину ствола всього 170мм - здуру можна .
    На фото приклад . Але на хіба , я не розумію .
     

    Изображения:

    IMG_20251004_070303.jpg
    IMG_20251004_070247.jpg
    @Step@ нравится это.
  13. @Step@

    @Step@ Schütze

    Сообщения:
    4
    Адрес:
    Івано-Франківськ
    Привіт, розігнали шляхом збільшення перепусків, чи гралися пружинками ? Кучність не постраждала ?
     
  14. von Dorn

    von Dorn Oberfeldwebel

    Сообщения:
    646
    Вітаю. Можна фото такого варіанта?
     
    Сергей Беликов нравится это.
  15. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Прошу :
     

    Изображения:

    20251011_131140.jpg
    20251011_131120.jpg
    sohey нравится это.
  16. von Dorn

    von Dorn Oberfeldwebel

    Сообщения:
    646
    Дякую. То в цій версії корпус модера не з карбону? І ще дуже цікавить походження стволиків, якщо можна.
     
    Сергей Беликов нравится это.
  17. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Є з карбону , а є з алюмінію . Стволікі є LW і Китай ( не гірші за LW )

    Останні пара штук у продажі , більше не буде .
     
    Последнее редактирование модератором: 3 ноя 2025
  18. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Продам . Останній . Хто не встиг той "опіздав".
     
  19. Продавец s.vadim

    s.vadim Stabsgefreiter

    Сообщения:
    137
    Адрес:
    [thcjy
    Продано . Тема закрита . Всім дякую .