Порох

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем turist1967, 13 жов 2025.

  1. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.089
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Всім здоров'я. Підкажіть будь ласка по пороху. Дякую
     

    Images:

    IMG_20251013_231416.jpg
    IMG_20251013_231409.jpg
    IMG_20251013_231404.jpg
    IMG_20251013_231353.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. Водостойкий полукомбинезон из комплекта N-2 Rain. Контракт: contract NXsx 9-322 Латунная молния TALO...
      2200 грн.
    2. Китель канадской армии, периода Второй Мировой. Отличное состояние, все пуговицы на месте. Хороший ч...
      3000 грн.
    3. Рідкісний Орел на головний убір кригсмарине, для півдейного фронту (африка). Чудовий стан
      3600 грн.
    4. Погони рядового Люфтваффе. Стан!
      3700 грн.
    5. Оригинальные японские маршевые ботинки времён Второй Мировой. Чердачные. Подкованы родными набойками...
      2500 грн.
  3. Vladyova122889

    Vladyova122889 Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    117
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    307
    Повідомлення:
    214
    Адреса:
    Плам
    Это уже не порох.это микс,смесь порохов из разных патронов.небезопасно,если быстрый и медленный,может быть большой Барабум.
     
    Star64, 50_Reichsmark, turist1967 та 2 іншим подобається це.
  4. miron1938

    miron1938 Obergefreiter

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    29
    Повідомлення:
    74
    Адреса:
    Украина, Днепр
    А что по нему подсказывать?)
    похоже на смесь пороха 5.45x39 (сферический) и
    и 7.62х54
    (ВТ трубчатый)
     
    Askal подобається це.
  5. С.А.84

    С.А.84 Feldwebel

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    148
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    302
    Повідомлення:
    247
    Адреса:
    Україна
    А що там підказувати,незаконне поводження з боєприпасами ,та їх зберігання,від 3-7 років.
     
  6. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.089
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Дякую. Іду здаватися:D
     
    Hudojnik подобається це.
  7. Elvis1988

    Elvis1988 Feldwebel

    Повідомлення:
    203
    Адреса:
    ZP
    Это не смешно... видел недавно в объявлениях "куплю любой порох" как вы думаете кто покупает?
     
  8. old hunter 1

    old hunter 1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    17
    Лоти
      на продажу:
    5
      продані:
    35
    Повідомлення:
    3.162
    Адреса:
    Украина
    Дивні люди. Але гребуть аж гай шумить. В усі часи.
     
  9. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.089
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Так, вірно. Але я не продаю.
     
  10. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Вітаю. Думаю, з набоїв 7.62х39, просто змішаний з різних років випуску.
    До 1984 р. був ВУфл (циліндричний), а після, використовувався ССНф (сферичний).
     
    duke6kirill та turist1967 подобається це.