XP Deus II з мультичастотою FMF.

Dieses Thema im Forum "Техніка для пошуку" wurde erstellt von Motohobiman, 27. Okt. 2021.

  1. Chief WERWOLF

    Chief WERWOLF Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    586
    Ort:
    Украина
    Якщо зробити вирiзку 23-25, то дрiбне золото, в "прольотi"!
     
    igor76911201 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Вітаю, пропонується вашій увазі котушка 28RC + захист, для Деус 1. Стан по фото. Працює, акумулятор...
      4000 грн.
    2. Характеристика: · Матеріал: пластик/ прокладки: гума · Товщина місця посадки: 10 мм · Всі розміри вк...
      200 грн.
    3. Поисковая катушка в рабочем состоянии к Эскалибуру2.КАбель заменений на более прочний .Оболочка неб...
      3100 грн.
    4. (в наличии 10 шт.)
      Виготовлення котушок до металошукачів Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, Квест, Текнетікс, Фішер, Нокта...
      1400 грн.
    5. Поисковая катушка Nell Attack к детектору Минелаб Exploer SE ,имеет ряд преимуществ в сравнении...
      3500 грн.
  3. igor76911201

    igor76911201 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    300
    Ort:
    киев
    В мене 23-24 бубонить майже завжди, в залежності від грунту, 2,0.
    Котушки 11 та 9, 11 - зрозуміло, що більш голослива.
     
  4. igor76911201

    igor76911201 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    300
    Ort:
    киев
    Так, але це до виробника.
    Не бажають це виправляти !
     
  5. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    5.835
    Так і я про що. Так само в 900 му вирізають 1-2 щоб не реагував на землю, а на ціх вді золото і мілка бронза. Перевірено не раз.
     
    igor76911201 gefällt das.
  6. Chief WERWOLF

    Chief WERWOLF Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    586
    Ort:
    Украина
    А коли ,Ви прошивали на 2.0?
     
    igor76911201 gefällt das.
  7. igor76911201

    igor76911201 Oberfeldwebel

    Beiträge:
    300
    Ort:
    киев
    Так, не уточнив.
    Прошивка 2.0, прошивався через тиждень, як тільки вийшла, мабуть у 2023р.
    І сказати, що вона тиха на 23-24 зовсім не можу.
     
    Chief WERWOLF gefällt das.
  8. Chief WERWOLF

    Chief WERWOLF Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Beiträge:
    586
    Ort:
    Украина
    Дивно! Я також перепрошив прилад, приблизно в той же час, що i Ви, але в мене нi одного разу не викидало ВДI 23-24. Прилад був, дуже тихий. Ходив на основi другоi i третьоi програм. Дискрiм- 7.5, чуйка- 99, стабiльнiсть грунта-2, беззвучний-1.
     
    KosG17 gefällt das.
  9. Шукач. perv

    Шукач. perv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    241
    Ort:
    Perv
    Здравія Усім. Може хто перевіряв на глибину девятку та нову лодочку білу? Чисто по фізиці 9 (22.5см) а лодочка 13см на 24см? Може хто бачив видео, бо шукав тільки на розділення знайшов. З Пов!
     
  10. vitalik 981

    vitalik 981 Stabsgefreiter

    Beiträge:
    584
    Ort:
    винница
  11. Шукач. perv

    Шукач. perv Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    241
    Ort:
    Perv
    vitalik 981 дякую тобі за відео, але цей хлопець дуже багато знімає тестів, в гуглі по запросу єразу його і показує. Я чесно передивлявся його контент, але не дуже догоняю його специфіку. Ще раз дякую. З Пов!
     
  12. FlexPrint

    FlexPrint Stabsgefreiter

    Beiträge:
    234
    Ort:
    Україна
    Класний тест!
     
    Zuletzt bearbeitet: 12. Okt. 2025
  13. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Beiträge:
    159
    Ort:
    Харьков
    Камрады всем привет , есть те кто с Эквинокс 800 , перешёл на Деус 2 ? Что-то взял Эквинокс после Гаусс , не впечатлил если честно особо , особенно по мусорке
     
    kopboy78 gefällt das.
  14. MaxHo

    MaxHo Obergefreiter

    Beiträge:
    117
    Ort:
    Київ
    Д2 по разделению лучше Нокса, но хуже по идентификации целей по ВДИ, большую монету Нокс с 11" глубже видит и легче понять где цвет а где черняга. На сегод. день лучше Мантикора с 9", он и разделяет лучше и низкопроводящие глубже видит
     
    Шукач. perv gefällt das.
  15. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    758
    Ort:
    Украина
    Ну незнаю, дивився огляд від Борсука порівняння Нокс 900 і Мантикора. Прилади показали майже однакові показники, в якихось випадках Мантикора трішки краща. Але це краще не вартує таких коштів.
     
    Geb_btc gefällt das.
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    5.835
    По всім тим відео на тому грунті, с тими настройками, мінелаби там постійно нічого не бачать. Тільки чогось як я на своєму настрою, то бачить і 1 коп на 30 см, і дінарій на 30 см бачить і 5 коп 40 легко. І чогось бачить.
     
    jokercop gefällt das.
  17. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Борсук із секти Нокти ,цим все сказано ;)
     
    jokercop gefällt das.
  18. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Beiträge:
    159
    Ort:
    Харьков
    Это в песке что ли ?
     
  19. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Beiträge:
    159
    Ort:
    Харьков
    Тут вопрос в цене , Мантикора под 100 к грн , не смотрел сколько он б.у , Деус 2 можно за 50 б.у найти, я Эквинокса взял новым за 25 тыс , есть ли смысл ещё докинуть 25 и взять Деус , или дальше вникать в Эквинокс и т.д
     
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    5.835
    Не что ли.
    Чернозем. 57/59 г.б по еквіноксу. Якщо це має значення.
     
  21. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    5.835
    Якщо ви два раза вийшли з ним, то внікайте.
     
    jokercop gefällt das.
  22. Soloveyka

    Soloveyka Gefreiter

    Beiträge:
    159
    Ort:
    Харьков
    Не два раза , но вопрос не в том , есть ли смысл в обмене ?
     
  23. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    4
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Про іншу катушку не думали? Minelab Coil Equinox 6″ і буде вам розділення на смітниках. Все дешевше вийде ніж міняти на Д2.
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    5.835
    Чи таку. Дорожча але ефективна
     

    Images:

    Screenshot_20250923_122049_Viber.jpg
  25. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    758
    Ort:
    Украина
    Продав Деус2, купив Еквінокс 900, приладом задоволений на усі 100%.
     
    Wiking730 und KosG17 gefällt das.
  26. KosG17

    KosG17 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    6
    Beiträge:
    1.038
    Ort:
    Ukraine
    От бачите, а є приклади де все навпаки... Тут важко людині давати пораду, кожному своє.
    Особисто я вважаю що Д2 кращий.
     
    kopboy78, Pyro, Шукач. perv und 2 anderen gefällt das.